Almanyadan sabun tavsiyesi
Almanya'dan hangi hangi sabunlar alınmalı? Tabac'lar nereden ve ne fiyatlara alınabilinir? Önerilerinizi bekliyorum.
(04/01/2017, Saat: 18:50)Cheesepants Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Almanya'dan hangi hangi sabunlar alınmalı? Tabac'lar nereden ve ne fiyatlara alınabilinir? Önerilerinizi bekliyorum.

Rossmann mağazalarına bakın komşum.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Komşum ayrıca pitralon after shaveleri tavsiye ederim özellikle Classic olanı.
Rosman - douglas .... vs zincir kozmetik mağazalarında bulunabiliyor .
@Nani Kuş komşum king cobranızı güzel günlerde kullanın? Sizden bir iki yorum beklemiştim görmediniz galiba?

@Tahir komşum size tapatlak üzerinden cevap yazmıştım ayrıca cyrtsal jilet bulursanız bana da bilği vermenizi rica ediyorum

King kobra yıllardır kullanıyormuşsunuz hiç zorlanmadan kullanabileceğiniz bir makina mild agresif demiyorum kullanılar aynı jiletle dahi farklı hisleri oluyor benim için kai jiletler ile çok uyumlu birlikteliği var . Açı olayı kendiliğinden ayarlı gibi düşünün kafasının geometrisi 30-40 derece açısında bundan dolayı açı derdiyle uğraşmıyorsunuz .
@Nani Kuş komşum çok çok teşekkürler almadım mesajınızı kusura bakmayınSad
Crystal DE araştırıyorum impa da yok razorus da out of stock ama size kesin haber vereceğim..
Sevgiler Saygılar..

Sir Irisch Moos da yabancı forumlarda oldukça övülen bir marka. Bir göz atın derim.
Tabac derim, başka bir şey demem. Ben de yeni sipariş ettim, yolda. After shave balm, losyon ve sabun. Ama nerden aldıklarını bilmiyorum. Düsseldorf'ta yaşıyorlar.
Bu sayılanlar Almanya'da uygun fiyata bulabileceğiniz bazı ürünler. Bu arada bunları Müller mağazalarında kolaysa bulabilirsiniz. https://www.mueller.de/startseite.html

Bir de arkadaşların saydıklarının dışında daha kaliteli ürünleri alabileceğiniz yerler var ama onun için gideceğiniz şehirleri saymanız lazım komşum. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
pitralon şiddetle tavsiye f/p oranı çok yüksek ..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gümrük,Kozmetik,Sabun,Krem,Kanun,Yasak ve Alternatifleri ihtilaf 265 260,104 15/12/2020, Saat: 02:03
Son Yorum: Zayn
  Sabun kabı ve sample kabı firmaları Soner 0 2,179 17/05/2019, Saat: 12:40
Son Yorum: Soner
  Sabun Kabı Migros muratti 7 12,538 23/02/2019, Saat: 16:20
Son Yorum: Zeyes
  Hamburg Alışveriş Tavsiyesi Lazım mehmetgonen 4 5,667 12/05/2018, Saat: 12:04
Son Yorum: Soner
  Migros'un Arko sabun için yaptığı yenilik ve rossman kazimdikici 3 7,507 26/04/2013, Saat: 22:50
Son Yorum: candova
  Merkur HD 34c ve Tabac Sabun siparişi verdim. (ÜRÜNLER ELİME ULAŞTI.) ilkerxxx 41 52,016 03/12/2012, Saat: 22:50
Son Yorum: papazerigi
  Sabun basmalık muhteşem kaseler BigHillMe 21 25,337 20/08/2012, Saat: 17:08
Son Yorum: papazerigi
  sabun basmalık akasya kap provista 5 7,577 30/05/2012, Saat: 23:07
Son Yorum: totan35

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: