Altın Elbiseli Adam'ın Geleneksel Tıraş Video'su
Rahmetli 10 numara 5 yıldız adam gibi adamdı. Çok izliyodum vidyolarını ama klasik traş olduğunu bilmiyodum ama şaşırmadım... Her işini Klass yapıyodu zaten...
Rahmetli güzel insandı 10 numara insandı. Bana motorsikleti sevdiren ‘ fıtı fıtı’ kendine has konuşmasıyla gülümseten insandı. Mekanı cennet ola.. Sad
Nurlar, ışıklar içinde uyusun güzel insan... Sad

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(12/01/2019, Saat: 19:33)Aersin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu video’da bahsi geçen Tatar benim ağalar

Fırça omega domuz, O an gargaraya gelmiştir unutup porsuk demiş rahmetli ağabeyim.

Gene kanalda yüklü olan motor videolarından Daytona 675R benim eski motorum, hatta çekimlerin bir kısmı Ankara bir kısmı İstanbul Parkta alınan görüntülerden derlenmişti.
Saygılarımla

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2014 yilinda Cbf 150 alacaktim, onun bulgur pilavi betimlemesini duyduktan sonra o kadar cok sevmistim ki kendisini. Motoru da begenisi uzarine almistim. Daha once yaptigi araba programi dahil butun videolarini canli yayinlarini uzun sure takip etmisligim var. Vefati aileden biri gibi derinden uzmustu beni. Ve binkerce apaciyi. Mekani cennet olur insallah
Vefatını duyduğumda, neden olduğunu bilmeden, nasıl bu kadar üzüldüğümü bir süre anlayamadığım biriydi..
Gerçekten çok üzülmüş ve halende aklıma geldikçe üzülüp "Ne yaptın Barkın" dediğim kişidir rahmetli...

Bana da motoru sevdirmiş, aldırmıştır. Sonra bir kaza yaptım... kırık bir kemik ve bir kaç yara ile atlattım... benim kazamdan bir kaç ay sonra kaza yapınca, çok üzüldüm ve motoru da bıraktım
@atoprak
Dostum, Barkın bundan once sayısız kaza yapmıstır. Hic bir zaman motor sevdasını bırakmamıstır. Kendisini kaybettigimiz uzucu kazada da Barkının bir sucu yoktur. Hergun sayısız insanımızı arac kazalarında kaybediyoruz, ama kimse millet kaza yapıyor ben arabayı bırakıyorum demiyor. O yuzden sanki motor ve motorculugun sucu gibi cezayı ona kesmeyin. Motor bir kultur, zevkli bir hobi ve aynı zamanda sosyal bir platformdur. Bu tarz badirelerden sonra ustumuzu silkeleyip hayata devam edelim, kesip atmayalım; dusmek onemli degil, yeterki geri kalkmasını bilelim.
(04/05/2019, Saat: 13:34)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @atoprak
Dostum, Barkın bundan once sayısız kaza yapmıstır. Hic bir zaman motor sevdasını bırakmamıstır. Kendisini kaybettigimiz uzucu kazada da Barkının bir sucu yoktur. Hergun sayısız insanımızı arac kazalarında kaybediyoruz, ama kimse millet kaza yapıyor ben arabayı bırakıyorum demiyor. O yuzden sanki motor ve motorculugun sucu gibi cezayı ona kesmeyin. Motor bir kultur, zevkli bir hobi ve aynı zamanda sosyal bir platformdur. Bu tarz badirelerden sonra ustumuzu silkeleyip hayata devam edelim, kesip atmayalım; dusmek onemli degil, yeterki geri kalkmasını bilelim.

Üstad konuyu saptırmak istemem ama Türkiye gibi trafik kurallarından bihaber yaşayan o kadar insan var ki, siz de sanırım bir araç sahibisiniz, daha iyi anlarsınız. Son 2 senedir trafik cezaları katılaştırıldığı için trafik cezaların elde edilen kâr inanılmaz arttı. Zaten uygulanması gereken cezai işlemler bunlar ama gelen trafik cezaları o kadar fazla ki insanımızın gerçekten trafikte tarlada traktör sürer gibi araç sürdüğünü anlıyorsunuz. Herifin birine ayda 1800 TL trafik cezası gelmiş, ''bu bir soygundur'' diye yırtınıyor. Pişkinliğe bak, 7/24 sarhoş trafikte gezsen ancak o ceza gelir yahu.
Arabanın sağladığı güvenlik ile motorsikletin sağladığı güvenlik arasındaki farkı söylememe gerek bile yok. Motosiklet yine kullanılsın ama bence daha az trafiğin olduğu, daha sakin yerlerde kullanılsın. Zira şehir içinde, otobanlarda kask, kıyafet sizi korumaz. Ama kasaba gibi, küçük tatil bölgelerinde fıtı fıtı gidersiniz. Trafik kültürü gelişmiş ülkelerde (Japonya, İngiltere, Almanya vs.) motorsikleti her yerde kullanırsınız ama Türkiye'de kullanmak rus ruleti oynamaktır bence.
@ziyanınjileti komşum haklısın kısmen ama, insanlar kurallara uymuyor diye motordan kendini mahrum etmek de bana doğru gelmiyor açıkçası. Aksine motor kullananların sayısı arttıkça bilinç düzeyi de artacak diye düşünüyorum. Şu güne kadar motor kullanmak isteyen birçok insan sırf etraftaki sürücülerin korkusuna bu arzusunu bastırıyor. Maalesef toplum olarak her alanda olduğu gibi trafik konusunda da gelişimimizi henüz tamamlayamadık. Önümüz ramazan sonrasi bayram. Yine kaç aileye ateş düşecek trafik kazalarından. Sadece motorlada sınırlandırmak da doğru değil. A.E.A'nin yaptığı kazada bir trafik kusuru yok baktığında, insanlık kusuru var. Köprü girişinde eşine ya da sevgilisine herneyse artık kizip yolun ortasında arabasından inen bir adam var. Hem kendi öldü, hemde birinin ölümüne sebep oldu.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(12/01/2019, Saat: 19:33)Aersin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu video’da bahsi geçen Tatar benim ağalar

Fırça omega domuz, O an gargaraya gelmiştir unutup porsuk demiş rahmetli ağabeyim.

Gene kanalda yüklü olan motor videolarından Daytona 675R benim eski motorum, hatta çekimlerin bir kısmı Ankara bir kısmı İstanbul Parkta alınan görüntülerden derlenmişti.
Saygılarımla

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Barkın Bayoğlu'nun arkadaşlarının forumda olduğun bilmek de güzelSmile Merhabalar
(04/05/2019, Saat: 13:34)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @atoprak

Üstat,
Seni gayet iyi anladım. Aslında aynı eksende de düşünüyorum.

Benim geçirdiğim kazada otomobil sürücüsü kesinlikle hatalıydı lakin kazadan sonra kaçtı gitti. Mobese kamerası da yokmuş. Otoyolda araca vurarak asfalta düştüm ve bir kaç metre de sürüklendim. Barkın ın tembihleri olmasa, tam kormalı yola çıkmamış olsam çok daha ciddi yaralanabilir veya daha kötüsüde olabilirdi. Barkının kazasının detaylarını da biliyorsunuzdur... hani bu kadar ucuz hayat...

Bu doğrultu da düşündüğümde aynı kazayı bir daha yapmayacağımın garantisini göremedim.
Hiç bir şeyin garantisi yok tabi ama motosiklet kazaların da yaralanma oranı çok çok daha yüksek. Sadece haftasonu, bir kaç arkadaş ile şehirdışı turlarım olsa motoru tutabilirdim ama o da yok.

Yurt dışına yerleşirsem tekrar düşünebilirim. Orada ki trafik kültürtürü başka. Türkiye de hele hele İstanbul da bence fazlaca risk içeriyor...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neredeyse tam profesyonel tıraş izletileri Zireæl47 6 1,464 17/01/2024, Saat: 22:34
Son Yorum: Birole
  Altın Elbiseli Adam' ın Geleneksel Islak Tıraş ile tıraş olması. Ceyrancı 10 4,079 04/11/2023, Saat: 00:07
Son Yorum: bohemiantirad
  Delikanlı Tıraş DelikanliTiras 791 358,986 30/01/2023, Saat: 17:14
Son Yorum: DelikanliTiras
  Tıraş Videoları eggman 336 215,939 03/10/2022, Saat: 20:32
Son Yorum: cavenaut
  Sinema Ve Geleneksel Tıraş mancho 152 164,540 17/09/2022, Saat: 01:38
Son Yorum: muhendisbey
  RAZORUS - Tıraş Eğitim Videoları MetsGo 109 62,528 14/03/2022, Saat: 13:21
Son Yorum: Ramo26
  Derby-Azmüsebat Hatalı Tıraş bıçağı İade Süreci Ömer t. Katı 2 2,939 05/05/2021, Saat: 01:31
Son Yorum: Ömer t. Katı
  "rewolwer_" Çelik Ustura Tıraş Videoları rewolwer_ 54 19,367 12/04/2021, Saat: 20:18
Son Yorum: muhendisbey
  esrarengiz tıraş videosu saintdumas 1 2,201 01/02/2021, Saat: 18:29
Son Yorum: ahbap
  Mühle Türkiye - Tıraş Eğitim Videoları DelikanliTiras 88 46,138 27/11/2020, Saat: 12:47
Son Yorum: DelikanliTiras

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: