Frank Shaving Resmi satis sitesi
@Lorenzo Abi benim hakkımda mı konuşmaya devam edeceksiniz? Kulaklarım kanamasın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Hayırlı olsun güle güle keyifle kullanmalar @ahraz komşum.
Razarus tan bende çok memnunum, Sağolsun @Nani Kuş komşum vesile oldu.Noyan Bey ve Sevral Hanımın özenli ve müşteri odaklı yaklaşımları takdire şayan..

@msakalli komşum ve @ahraz komşum sizden gelen zehirle sonunda banada bir FS aldıracaksınız. Belki dökülme filan yapıyordur! Fiyat/Süpürme düşüktür? Wink

Foruma fırca organizasyonu gibi oldu, sanırım komsulardan bayagı alan oldu. Herkese hayırlı olsun fs fırcaları.

@Tahir
komsum o sekil ikilemde kalınca, hemen hanıma sor, bir tıras fırcası daha alsam mı ne diyorsun diye, bak ordan nasıl cevap gelecek hemen şakkadak Smile Smile
Abicim fırçalarla birlikte benide evden atacak bir fırçam şimdiden mutfakta yerini buldu .

Sent from my iPhone using Tapatalk

(21/02/2017, Saat: 10:14)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Tahir
komsum o sekil ikilemde kalınca, hemen hanıma sor, bir tıras fırcası daha alsam mı ne diyorsun diye, bak ordan nasıl cevap gelecek hemen şakkadak Smile Smile

ya da @Tahir komşum sormadan alın, çünkü bir şey fark etmiyor  Smile Eşim sık sık "yeni mi aldın" diye soruyor. Elimde o kadar çok ürün var ki çoğunu yeni alınmış sanıyor  Big Grin
Sizin yolunuzdan gidiyoruz demekki @msakalli komşumWink

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Tahir Önce temkinli yaklaşılıyor,AS fln.olumlu yorumlar oluyor,malzeme sayısı arttıkça hafif mırın kırın,banyoların bölüşülmesi,en son safha kabulleniş Dik durma eğilme,Tıraş Dünyası seninle Üstad

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
@ahraz ben de gecen gun esim yeni aldigi cizmenin ustune bir de kisa bot bakmaya basladi bir mirildandim, digerine alissaydin once diye. Hemen yapistirdi sen durmadan tiras malzemesi aliyorsun ben sana boyle diyor muyum, sende alma o zaman ne gerek var o kadar malzemeye diyeSmile
@chevalier İşte bir bordo bereli Nerede görsem tanırım,eşiniz,hanımefendi'ye selamlarımı iletin lütfen.Ben şöyle taktik geliştirdim:Eşim ne almak isterse tamam diyorum,ücreti falan da hiç mühim değil,ters tepiyor benimkinde,ya almıyor Ya da daha uygun olana kayıyor.Ee ben herşeye tamam dediğim için o da haliyle "Loksitan'dayım,bir şey lazım mı canım"

bir yıl daha bitiyor
insan yaşlanırken?
@ahraz normalde bizde o sekildeyiz. Bu sefer dalginligima denk geldi, olumcul hataSmile Tam da bu aralar ard arda siparisler gelmisken yaptim bu hatayi. Yolda da bir feather ss var Ustura Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  shaving.ie bravoecho 101 101,739 24/03/2021, Saat: 21:54
Son Yorum: marv
  TVB Shaving candova 271 173,207 11/09/2020, Saat: 00:04
Son Yorum: marv
  Online Satış Yapan İtalyan Tıraş Malzemesi Siteleri ckeskin 21 38,961 17/07/2020, Saat: 18:06
Son Yorum: İsmetaltan
  Edwinjagger.com.uk sitesi alışveriş kral arthur 5 3,361 29/09/2019, Saat: 10:18
Son Yorum: Sheeplessness
  Connaught Shaving piankhy 464 448,249 24/09/2019, Saat: 19:23
Son Yorum: habaz
  Klasik Tıraş Sitesi afsheen 56 74,240 17/01/2019, Saat: 12:20
Son Yorum: FearOfATG
  Pearl Shaving (pearlshaving.com) deneyimi olan sfenks 6 5,523 14/06/2018, Saat: 12:10
Son Yorum: pundoe
  Shaving Shack % 20 ye varan indirim yapmış ihtilaf 39 51,720 07/06/2016, Saat: 12:19
Son Yorum: izbe
Smile Paladin Shaving / www.paladinshaving.com izbe 11 11,295 05/06/2016, Saat: 17:59
Son Yorum: izbe
  muehle-shaving.com ionicliquid 2 4,892 04/02/2016, Saat: 14:55
Son Yorum: ionicliquid

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: