Frank Shaving Resmi satis sitesi
@FurkanErdem komşum aynılar ,

http://www.razorus.com/Frank-Shaving-FI2...R-498.html
(17/02/2017, Saat: 22:24)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @dikdik_s , saol abi , biliyorum geçen yıl bende bir tane fs kullanmıştım . Çoktan memnun kalmıştım . Tam F/P ürünleri .
Dediğim gibi simpsona verdiiğim para beni hep pişman etti  .
Hatta daha geçen gün @chevalier üstadımla bu konuyu konuşuyorduk . Fs daha mantıklı diye . Keşke bir tane daha alabilsek derken razorusa düştü  Smile
@chevalier , hocam yüreğimiz temizmiş  Angel

1 hafta oldu konusaliSmile Sirada ne var? Ben bir sure firca yatirimi yapamiyorum, degilse chubby finest lar goz kirpiyor. Sattigim icin pisman oldugum tek firca. Fiyati da cok makul.

Razorus'u tebrik etmek lazim gercekten.

(13/12/2014, Saat: 03:37)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Crystal jilet. fiyat uygun olursa satacağını düşünüyorum.
Şahsen görmek istediğim myrsol aftershave çeşitleri  ve gft skinfood çeşitleri.
ama çok satarmı bilmem. fiyatı pahalı olsada forumdan ihtiyaç duyanlar olacaktır diye düşünüyorum. Bir de Türkiyede  uygun fiyatlı-makul kaliteli porsuk fırça açığı olduğunu düşünüyorum.(frank shaving,LIOJUNY SHAVING vs) . Gerçi forum üyeleri daha kaliteli fırçalara alışkın ama forum haricinde domuz kılı istemeyen ama bir fırçaya servet ödemeyecek birçok kişi çıkacağını düşünüyorum, gerçi siz talebi daha iyi bilirsiniz
anladığım kadarıyla Türkiyede bulunabilen isana,irem gibi fırçalar tatminkar değil.

@ooppss Hocam gozun aydin. Birileri 2 yil sonra duymus sesinizi/sesimizi.
(17/02/2017, Saat: 22:48)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum Maggard Razors da ve fs kendi sitesinde ki ölçüler razorus ile aynı ?

http://www.maggardrazors.com/product/fra...rn-handle/

http://frankshaving.com/cn/products_view...id=8&id=39
Teşekkür ederim üstadım, ben de şimdi gördüm. Neyse artık sipariş verdim, gelince alacağım boyunun ölçüsünü Big Grin
(17/02/2017, Saat: 22:51)FurkanErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim üstadım, ben de şimdi gördüm. Neyse artık sipariş verdim, gelince alacağım boyunun ölçüsünü Big Grin

İkimizede hayırlı olsun komşum Smile
(17/02/2017, Saat: 22:55)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İkimizede hayırlı olsun komşum Smile
Teşekkür ederim üstadım, iyi günlerde kullanırız inşallah Smile
(17/02/2017, Saat: 22:56)FurkanErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim üstadım, iyi günlerde kullanırız inşallah Smile

İnşallah  Rolleyes , sizden hızlıca bir inceleme bekliyorum komşum . Bu fırçayı da alsam mı acaba diye bir ikilemdeyim . Sizin incelemenize göre belki bir karar verebilirim . Ben karar verene kadar da tükenmezler inşallah Big Grin
Ne olmuş ya bir paylaştık kapan kapana stokları kurutmuştunuz Smile @serjames @FurkanErdem @chevalier komşular güle güle kullanın
(17/02/2017, Saat: 23:11)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne olmuş ya bir paylaştık kapan kapana stokları kurutmuştunuz Smile  @serjames @FurkanErdem @chevalier komşular güle güle kullanın

Teşekkürler komşum Smile Kusura bakma sana pek birşey bırakmadık Tongue
Herhalde @Nani Kuş hocam ilerde yine böyle bir durum olursa önce alışverişini yapacak , sonra bize haber verecek Big Grin
(17/02/2017, Saat: 23:11)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne olmuş ya bir paylaştık kapan kapana stokları kurutmuştunuz Smile  @serjames @FurkanErdem @chevalier komşular güle güle kullanın

Komsum ben henuz almadim , ama ne kadar sabrederim bilmiyorum. Simdiden tesekkurler gelecekteki firca siparisim adinaSmile
(17/02/2017, Saat: 23:00)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnşallah  Rolleyes , sizden hızlıca bir inceleme bekliyorum komşum . Bu fırçayı da alsam mı acaba diye bir ikilemdeyim . Sizin incelemenize göre belki bir karar verebilirim . Ben karar verene kadar da tükenmezler inşallah Big Grin

@serjames komşum, üstatlar varken bize düşmez ama dilim döndüğünce inceleme yapmaya çalışacağım sizin için Smile İkilemde kalıyorsanız alın, ben öyle yapıyorum genelde Big Grin

Açıkçası çok fırçaya sahip değilim, hatta bu ikinci 2 band posuk fırçam. Bunun dışında da 3 tane silvertip fırçam oldu. Kullanmış olduğum fırçalarla karşılaştırma yapmaya çalışacağım.

Ben de 1 aydır 2 band almayı düşünüyordum. Daha araştırma yapmamıştım. Tercihlerim arasında Fs ön plandaydı. Bu açıdan Razorus'un satışa sunması çok iyi oldu.

@Nani Kuş üstadım, güzel dilekleriniz ve böyle bir fırsatı haber verdiğiniz için teşekkür ederim Smile

Babamın bir sözü var: '' Akıllı (olan) düşünene kadar, deli (olan) oğlunu evermiş.'' Big Grin Alayım mı, almayayım mı diye düşünene kadar stoklar biter düşüncesiyle saldırdım hemen Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  shaving.ie bravoecho 101 101,596 24/03/2021, Saat: 21:54
Son Yorum: marv
  TVB Shaving candova 271 172,547 11/09/2020, Saat: 00:04
Son Yorum: marv
  Online Satış Yapan İtalyan Tıraş Malzemesi Siteleri ckeskin 21 38,828 17/07/2020, Saat: 18:06
Son Yorum: İsmetaltan
  Edwinjagger.com.uk sitesi alışveriş kral arthur 5 3,339 29/09/2019, Saat: 10:18
Son Yorum: Sheeplessness
  Connaught Shaving piankhy 464 447,980 24/09/2019, Saat: 19:23
Son Yorum: habaz
  Klasik Tıraş Sitesi afsheen 56 74,188 17/01/2019, Saat: 12:20
Son Yorum: FearOfATG
  Pearl Shaving (pearlshaving.com) deneyimi olan sfenks 6 5,508 14/06/2018, Saat: 12:10
Son Yorum: pundoe
  Shaving Shack % 20 ye varan indirim yapmış ihtilaf 39 51,698 07/06/2016, Saat: 12:19
Son Yorum: izbe
Smile Paladin Shaving / www.paladinshaving.com izbe 11 11,288 05/06/2016, Saat: 17:59
Son Yorum: izbe
  muehle-shaving.com ionicliquid 2 4,890 04/02/2016, Saat: 14:55
Son Yorum: ionicliquid

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: