Crabtree & Evelyn
@tipsol elinize sağlık, merak edilecek tek nokta bırakmadan sabunla ilgili her şeye değinmişsiniz, çok güzel bir inceleme olmuş. Teşekkür ederim.
İnceleme için teşekkürler tipsol hocam, geçmiş olsun mu denir bilmiyorum ama umarım fikrinizi değiştirecek bir mucize olur.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
İnceleme için teşekkürler üstad. Kremine devam o halde değişmediyse eğer..
www.BarbarosRazors.com

Sağolun arkadaşlar, faydalı olur ise ne mutlu.

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
(25/12/2014, Saat: 17:55)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emeğinize sağlık. Desenize Crabtree bu sefer Craptree çıktı Smile

Smile
Tipsol hocam inceleme için teşekkürler.
Acaba sabunlar taze oldugundan performansı dûşük olabılirmi ? @Martin üstad yaptıği sabunlarin bir süre dinlendirilmesinden bahsediyordu!
Nomad yerine çikan sabun ve bu sienna lar daha yeni olabilir düşüncesindeyim. Sandal sabunu ve nomad kremi inanılmaz performans verırken, sienna sabun bu kadar kötu olması ilginç değilmidir?
(25/12/2014, Saat: 22:06)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tipsol hocam inceleme için teşekkürler.
Acaba sabunlar taze oldugundan performansı dûşük olabılirmi ? @Martin üstad yaptıği sabunlarin bir süre dinlendirilmesinden bahsediyordu!
Nomad yerine çikan sabun ve bu sienna lar daha yeni olabilir düşüncesindeyim. Sandal sabunu ve nomad kremi inanılmaz performans verırken, sienna sabun bu kadar kötu olması ilginç değilmidir?

Evet bende ona şaşırdım tüm forumlarda sandal ve nomad baştacı ama sienna nefret edenide var sevenide buda zaten soru soru işareti. Sabun triple milled benim sevdiğim sabun formu köpürtememek gibi bir durum söz konusuda değil. Martin amca sabunada söyleyeceklerim var mesela sabun ilk geldiğinde performans zayıftı ama şimdi pasta kreması gibi köpük yapıyor 12 aydır dolapta dinlenmede idi dün köpürttüm şahane. Ben biraz nadasa bırakayım bu sienna yı bakalım

Sent from my iPhone using Tapatalk
inceleme için teşekkürler @tipsol üstad. Dr harrislerin incelemelerinide bekliyoruz Smile
Üstad inceleme için teşekkürler. Üretim hatası, tazelik vb konular yüzünden olmuştur diye düşünmek istiyorum; çünkü C&E sabunlar denemek istediğim ve kötü olmamasını dilediğim sabunlar=)

Üreticiyle irtibata geçip "o kadar para verdik bu nedir arkadaş?!" Gibisinden bir email mi atsak?
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Shave nook da teiste abimiz formulasyonun değiştiğini bununda sabunu bitirdiği falan söylemiş. Inanın bilemiyorum bugüne kadar köpürtemediğim herhangi bir sabunda olmadı. Ama Sienna ne yaptıysam banamısın demedi köpük oluyor ama hemen sönüyor hacimsiz. Eğer bu sabundan güzel köpük alan varsaya bilmek isterim.

Sent from my iPad using Tapatalk

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Music Crabtree & Evelyn Moroccan Myrrh mrtkmsgl 8 4,722 02/03/2018, Saat: 15:43
Son Yorum: ardanadam

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: