Geleneksel Tıraşın Sevmediğimiz Yanları
Bide sürekli bişeyler alma istegi varya onuda aliim bunuda alimmm hepsinden olsun bende de bende bu yok bundanda alsam mı Vs vb sürekli alışveriş yapma egilimi... Smile Smile Smile
Tıraşımın orta yerinde banyonun, ailenin ilk toplanma noktasına dönüşmesi. Hoş ve zor. Smile
köpürmeyen kurumuş sabunlar, çekme yapan jiletler, yeni alet yada jilet denerken tahriş oluşması..
Geleneksel tıraşa ilgi duyan insan sayısının ileride daha da fazla olabileceği ihtimaliyle, çok eski tarihlerde üretilmiş olan tıraş aletleri ve jiletlerin bugün olduğu kadar kolaylıkla bulunamayacak olması ihtimali...
(16/01/2017, Saat: 21:33)jesusfear Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geleneksel tıraşa ilgi duyan insan sayısının ileride daha da fazla olabileceği ihtimaliyle, çok eski tarihlerde üretilmiş olan tıraş aletleri ve jiletlerin bugün olduğu kadar kolaylıkla bulunamayacak olması ihtimali...

Çok yakın gelecekte zaten tam bir Ortadoğu ülkesine dönüşeceğimiz için zaten eski yeni fark etmez hiç bir tıraş aletine ihtiyacımız olmayacak, arayanda olmaz herhalde. Hatta forumun adı " Geleneksel Sakal Forumları" falan olsa hiç fena olmaz. Ustura bileme başlığı pala bilemeye dönüşebilir, domuz kılı fırça kullanlara kaç kırbaç vurulmalı?, "Bugün hangi hacıyağını kullandım" gibi konularda da olursa tadından yenmez.
(16/01/2017, Saat: 21:48)Kaptan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok yakın gelecekte zaten tam bir Ortadoğu ülkesine dönüşeceğimiz için zaten eski yeni fark etmez hiç bir tıraş aletine ihtiyacımız olmayacak, arayanda olmaz herhalde.  Hatta forumun adı " Geleneksel Sakal Forumları" falan olsa hiç fena olmaz. Ustura bileme başlığı pala bilemeye dönüşebilir, domuz kılı fırça kullanlara kaç kırbaç vurulmalı?, "Bugün hangi hacıyağını kullandım" gibi konularda da olursa tadından yenmez.

Aynen öyle...
O zaman bizde huzurlu bir günde huzurlu bir tıraş sabahı daha yaşabilmek ümidiyle bıyık bırakırız Mahir'ce....
Olur mu?
(16/01/2017, Saat: 18:23)AKadir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraşımın orta yerinde banyonun, ailenin ilk toplanma noktasına dönüşmesi. Hoş ve zor. Smile

Yalnız yaşamanın tek avantajı bu olsa gerek...
Aldığım malzemelerin sürekli eşim tarafından yakın takipte olması.. "@impaticaret Mustafa komşumuzun eşime alabildiğim güzel sabun kolonya vs bulundurması beni bir nebze kurtarsada"sürekli kontrol altında olma duygusuWink

(16/01/2017, Saat: 21:48)Kaptan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok yakın gelecekte zaten tam bir Ortadoğu ülkesine dönüşeceğimiz için zaten eski yeni fark etmez hiç bir tıraş aletine ihtiyacımız olmayacak, arayanda olmaz herhalde.  Hatta forumun adı " Geleneksel Sakal Forumları" falan olsa hiç fena olmaz. Ustura bileme başlığı pala bilemeye dönüşebilir, domuz kılı fırça kullanlara kaç kırbaç vurulmalı?, "Bugün hangi hacıyağını kullandım" gibi konularda da olursa tadından yenmez.

+++1

1) banyonun ve lavabonun aşırı ıslanması.
2) sürekli yeni ürünlere ilgi duyma ve gerek olmamasına rağmen almak. Zira herhangi bir ürünü tam bitiremedim.
3) hergün tıraş olma dürtüsü(Ben hergün tıraş oluyorum sakalim uzamasada. Ama tahriş olmuyor aksine boyun bölgesi sivilceler azalıyor.)
4) tıraş öncesi porsuk ve domuz fırçaların yumusamasi için su ısıtmak.
Dahada artırılabilir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geleneksel tıraş sakalı inceltir mi? simsek 3 2,275 09/08/2023, Saat: 11:35
Son Yorum: Lord Sparhawk
Star Geleneksel Tıraş Hakkında Tavsiyeleriniz Ogz4835 5 1,455 19/07/2023, Saat: 19:07
Son Yorum: Ogz4835
  Geleneksel tıraş Tıraşsever 7 1,489 25/04/2023, Saat: 17:53
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Geleneksel tıraş vs Modern tıraş alie5734 29 11,790 03/01/2022, Saat: 23:37
Son Yorum: Oldstyle
  Geleneksel tıraşın sakal yoğunluğuna etkisi. rewolwer_ 22 25,980 02/01/2022, Saat: 04:19
Son Yorum: tobaccoman
  Gelin el ele verelim, geleneksel tıraş ekipmanlarını yaygınlaştıralım. mvorun 19 6,989 01/05/2021, Saat: 19:26
  Geleneksel tıraşa başlamaktan korkuyorum. ahmetahmet64 24 8,769 01/05/2021, Saat: 19:25
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 15,987 01/05/2021, Saat: 19:22
  Tıraşın en heyecanlı kısmı sudüşleri 34 9,921 11/10/2020, Saat: 18:09
Son Yorum: shopol21
  Malzeme Tedariği Yüzünden Geleneksel Tıraşa Ara Vermek Zorunda Kaldım esatakgul 30 9,410 17/09/2020, Saat: 23:55
Son Yorum: shopol21

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: