Merhabalar Geltir Ailesi :)
Merhabalar, Hoşgeldiniz.
deneme yanılma yöntemiyle acele etmeden ve bastırmadan el alışkanlığı kazanmanız önemli.
Başlangıç olarak kaliteli ekipman seçmişsiniz. Yeni üyelerimiz yavaş yavaş çıtayı yükseltmeye başladı. Wink
Keyifli tıraşlar iyi forumlar dilerim.
Hoş geldiniz komşum, bir komşumuz daha oldu Smile hayırlı tıraşlar dilerim Smile
Hoş geldiniz. Çok güzel bir başlangıç seti olmuş, keyifle kullanılacak ekipmanlar satın almışsınız.
İyi forumlar dilerim.
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
@blacck komşum bilğili bir şekilde foruma gelmişsiniz hoş gelmişsiniz . Ekipmanlarınız çok güzel keyifli traşlar dilerim .
İsabetli seçimler olmuş, hoşgeldiniz komşum keyifli tıraşlar.
(23/01/2017, Saat: 14:22)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hosgeldiniz,

Forumu okuyup arastırdıgınız icin tesekkur ve tebrik ederim. Kendinize harika bir baslangıc seti olusturmussunuz.
Yeni gelen arkadaslara ornek olması dileklerimle.
Forumumuzda hos sohbetler, keyifli tıraslar dilerim.

+1
@blacck komşum Hoş geldiniz. Formu araştırıp seçtiğiniz güzel ürünlerinizi iyi günlerde kullanın.
Size keyifli forumlar ve zevkli tıraşlar dilerim..

@DeaKeN , @FurkanY , @recklesstr , @Nani Kuş , @Tahir , @Lorenzo , @rating komşular güzel yorum ve dilekleriniz için teşekkürler. Daha ilk denemelerde bile standartların dışında hobi havasında tıraştan keyif aldım. Tıraşın önemini kat kat arttırdı ekipmanlar.

@dikdik_s seti kurmamda tamamen bu forumun ve sizlerin yorumlarının payı var. Biraz takıntılıyımdır bu konuda özel birşey veya elektronik birşey alıyorsam uzun süreler araştırma yaparım. Bu hassas bir konu; aldığım malzemelerden ilk denemelerde memnun kalmasam veya o heyecanı karşılayamazsa sıkılır direk çöpe atarım. Bu nedenle forumdaki herkes saolsun sayenizde doğru seçimler yaptım.

@Zeman bastırma alışkanlığını unutmam bir süre daha alacak gibi. Farkında bile olmadan bastırıyorum ara sıra sonradan farkına varıyorum.
Tavsiyelerinizden yola çıkarak artık çok kolay ve hızlı şekilde köpük yapabiliyorum. Hazırlık aşamasında fırça suda beklerken cella üzerine biraz su ekliyorum ve sonra ıslanan fırçayı 3 defa silkeleyip köpürtme işlemine geçiyorum. Ortalama 30 sn. yükledikten sonra tırtıklı bir kapta iyice köpürtüyorum ve rahatlıkla 3 tıraş çıkaracak köpük oluşuyor.
El alışkanlığı da kazanmaya başladım artık tıraş olurken bastırmayı bıraktım çok nadir oluyor.
Jilet deneme aşamasındayım; astra tıraş sonrası hiçbir sorun çıkartmadı ama derby tıraş sonrası kaşıntı yaptı.
Burası biraz tıraş günlüğüm gibi oldu ama tüm notlarımı buraya yazıp gelişmeleri kayıt altında tutmak yararlı olacaktır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 586 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhabalar! Cascada 5 1,603 27/06/2023, Saat: 05:44
Son Yorum: Cascada
  Merhabalar EnverCan Enver Can 3 630 07/05/2023, Saat: 15:11
Son Yorum: sfenks
  Merhabalar goshawk 14 2,070 26/04/2023, Saat: 00:14
Son Yorum: goshawk
Star Merhabalar! devrimsezgin 5 2,660 28/09/2022, Saat: 19:34
Son Yorum: ferencpuskas