herkese merhaba :)
Öncelikle herkese merhaba forumuna bugün üye oldum ve gerçekten çok başarılı kurulmasında emeği geçen herkese teşekkürler.

24 yaşındayım.Hep içimde tıraşa, o eski tip tıraş makinelerine , usturaya ilgim olmuştur fakat hiçbir zaman cesaret ve fırsat bulamadım denemek için.Bu grup çok iyi ve eminim ki beni tıraş konusunda güzel bir şekilde yönlendirecek.
  Sıkıntılı ve hassas bir cildim var sakallarım biraz yavaş çıkıyor tam oturmadı hafif boşluklar var ama umarım 1 seneye tam oturur ve tecrübelerinizden öğrendiklerimle keyifli tıraşlar olurum.
   Bu arada saç kesimi,traşına da oldukca ilgiliyim bu konuda çok fazla tecrübe paylaşılmamış umarım hep birlikte bunun hakkında da önerilerde bulunur hatta belkide evde tıraşa yönelik tıraş etkinlikleri düzenleriz Smile
Herkese iyi günler sağlıcakla kalın Smile
Hoşgeldiniz keyifli forumlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Hoşgeldiniz komşum, keyifli tıraşlar.
sağolun abilerim hepimize keyifli tıraşlar
@asder.54 komşum foruma hoşgeldiniz.. Güzel sohbetler ve paylaşımlar,keyifli tıraşlar dilerimWink

Hoş geldiniz. Hayırlı ve uğurlu olsun.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Hoşgeldiniz,
Saç tıraşını berberlere havale ettiğimizden çok konu başlığı bulunmuyor. Bu konudaki bilgi paylaşımı da önemli aslında..
Keyifli tıraşlar, iyi forumlar dilerim.
Hoş geldiniz. Geleneksel ıslak tıraş konusunda doğru yerdesiniz. Ayrıca, forumda sanıyorum Moser makine veya tıraş aletleri ile kendi kendine saç tıraşı olan arkadaşlarımız var. Keyifli sohbetler dilerim.

http://www.geltir.com/showthread.php?tid...endi+kendi
(26/01/2017, Saat: 10:24)Zeman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz,
Saç tıraşını berberlere havale ettiğimizden çok konu başlığı bulunmuyor. Bu konudaki bilgi paylaşımı da önemli aslında..
Keyifli tıraşlar, iyi forumlar dilerim.

Bence de gerçekten önemli eminim ki bir çok kişi benim gibi berberiyle sıkıntı yaşıyordur boş muhabbetler , iyi traş yapamama gibi...
(26/01/2017, Saat: 10:43)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz. Geleneksel ıslak tıraş konusunda doğru yerdesiniz. Ayrıca, forumda sanıyorum Moser makine veya tıraş aletleri ile kendi kendine saç tıraşı olan arkadaşlarımız var. Keyifli sohbetler dilerim.

http://www.geltir.com/showthread.php?tid...endi+kendi

teşekkürler abi inceleyeceğim ve ilk fırsatta cesaret edersem kafa tıraşımı yapmaya başlayacağım..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 832 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Herkese selamlar alimarcaa 0 781 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,551 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 634 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 669 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk