Sakal Modası
(04/02/2017, Saat: 00:25)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: t.macgyver
Benim yazım icin diyorsanız, sakaldan olacak karizma olayına dokundurma yapmıstım.

Dediginiz gibi bir ıslak tıras formunda, karizmayı bilgimizle dusuncelerimizle diger hobilerimizle yapalım, sakalımızla degil mahiyetinde. Yanlıs anlasılmasın lutfen.

Bu forumu biricik kılan tam da bu kısmı zaten, bir halel gelmezse de bu kısmı olmaya devam edecek.

Şimdi endişeye mahal yok, araştırmaya meyilli-okumaya üşenmeyen arkadaşların yolu buraya düşecek hep.(düşüyor da zaten.)
onlar gelecek sizin sabun incelemenizi okuyacak, bir başkasının fırça incelemesini, alet hakkında söylediklerini...
ulan ne adamlar var be deyip, sakalı ıslatıp tıraşa koyulacak. bundan fazlası sanki dikkat dağıtır gibi.
@t.macgyver
Hocam 33 sayfalık konu birikimi attın çöpe Smile
http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37

@Kaptan
Komsum kendini ozletiyorsun, aralarda kayboluyorsun. Hem arkadaslar ne icin var
w0lzth.jpg
Smile
(04/02/2017, Saat: 00:55)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @t.macgyver
Hocam 33 sayfalık konu birikimi attın çöpe Smile
http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=37

@Kaptan
Komsum kendini ozletiyorsun, aralarda kayboluyorsun. Hem arkadaslar ne icin var
Smile

@dikdik_s
ben sakalı görünce koştum geldim Tongue , şaka maka 33 sayfa konu varmış Confused ben burayı hep tek sayfa görüp, tek sayfa biliyor gibiydim Tongue

neyse konuya istinaden, arkadaşa cevaben.
bu sakal modası gelir, geçer. elbet sakal bazıları için moda değildir. ama moda olanlar için artık geliş-gidiş aralığı kısalmıştır.
yurt dışında hararetini kaybediyor sakal, bizim memlekette de bu yıl itibariyle kan kaybedecek bence.
(04/02/2017, Saat: 00:25)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: t.macgyver
Benim yazım icin diyorsanız, sakaldan olacak karizma olayına dokundurma yapmıstım.

Dediginiz gibi bir ıslak tıras formunda, karizmayı bilgimizle dusuncelerimizle diger hobilerimizle yapalım, sakalımızla degil mahiyetinde. Yanlıs anlasılmasın lutfen.

Eline diline yazına sağlık @dikdik_s Serdar kardeşim benim için burda sizler gibi kıymetli insanları bulmuş tanımış olmak ve güzel fikirleri paylaşmak yeterli karizmayı kılda tüyde aramak bence bir perde tıraşlık mevzuWink

Allah Allah
Ne cok anlam cikardiniz yazdiklarimdan
Yok utulu gomlekler yok bilmemneler
Islak tirasa bu kadar anlam yuklemek de nedir
Kişisel zevklerden dolayi dislanmak
Evlilik programlari
Arilar
Radyasyon kuşagi
Nasa

Ne olmus burada ya .d.

Ben şuan tezli yuksek lisans yapan İstanbul Universitesi Turk Dili Ve Edebiyati mezunu işinde gucunde biriyim
Scott marka yol bisikletim var ve deli bisikletçiyimdir
Evimde televizyon yok
Yaklaşik 300 kitaplı bi kitapligim var

Dar kolsuz v yaka tişort giymeye bayilirim.Hafif yirtik kotlari cok severim
Klasik giyimden hic haz etmem
Spor giyinirim
3 yildır vucut gelistirme ve fitness yapiyorum
1.80 boyunda 90 kilo bi insanim
Zamanimin cogu okumak ve arastirmakla gecer
Sadece edebiyat degil tarih,fizik ve biyolojiye de merakliyimdir
Bilim belgesellerine bayilirim
Atlas Tarih dergisine bayilirim
Abd nin aya gittigine yuzde 80 inanmiyorum

Geleneksel tiraşa tiras olma zorunlulugu baslayinca kartuslulardan tahris olan cildime derman olsun diye basladim
Tirasa ozel bi anlam malasef yukleyemiyorum

Neyse
Adam dedigin utulu takim giyer gunluk tiras olur espresso icer
Biz neyiz ki
Yazim hatalari icin kusura bakmayin
Mobilden yaziyorum
Sayfa duzenlemesi sonradan acamadim

Edit imla diyelim
@interrr eğitim, kariyer ve sosyal yaşamınızda başarılar..
Sorulan sorunuzla ilgili bir atasözümüzü burda paylaşmak istedim..
"Soru da bilgiden doğar, cevapta"
O yüzden bence farklı anlamlar aramaya gerek yok!

(04/02/2017, Saat: 01:17)Tahir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sizler gibi kıymetli insanları bulmuş tanımış olmak ve güzel fikirleri paylaşmak yeterli karizmayı kılda tüyde aramak bence bir perde tıraşlık mevzuWink

Dostum hisler sevgi saygı inanki karsılıklı, isin özü aynen şu son yazdıgın.

Son olarak, Ama harbidende kızlar sakallı erkekleri daha cok begeniyor deermisimmm Smile
Konunun daha fazla uzamaması için görüşümü belirtmeyeceğim .
Ama yazılanlar ile ilgili ; konunun harareti ile istemeyerek veya farkında olmadan yazılanların içinde bazı sözler veya bazı tanımlar " bazı insanlar " için farklı anlamlar ifade edebilir . Bu yüzden yorum yazarken biraz daha dikkatli olmalıyız bana göre . Ve ne olursa olsun birini veya bir yorumu savunurken veya eleştirirken ( forum olarak buna çok dikkat etsekte ) her zaman saygı çerçevesinde yapmaya biraz daha önem vermeliyiz .

Saygılar ,
Sakal modası; yani "moda" kelimesinden anlaşılıyor ki bir geçicilik durumu var. Bu forum geneleksel tıraş forumu ve haliyle sakal kültürünün geçmişten geleceğe yaşatıldığı bir forumdur.
Zannımca bu siteyi bu site yapan tabiri caizse demirbaşlar zaman zamanda olsa bırakacakları sakalları asla moda diye bırakacak kişiler değiller.
Yine sitedeki üyelerin genel kullanıcıları ayrıntıcıdır. Edindiği eşyaları, objeleri her ne ise bilinçli olarak alırlar Bu tarz kişiler genellikle "moda" takip etmezler.
Daha oturmuş zevkleri vardır. Belirli bir olgunlukta, kim olduğunu bilen, idealleri olan, kendini iyi tanıyan kişilerdir.
Dediklerime kendimi katmıyorum ben daha yeni kullanıcıyım. Genel olarak forumdaki gözlemim budur.
Hobilere; müziklere, enstrümanlara ve bunların hangi sesi çıkarırken moda olduğuna ve hangi müziği icra ederken sanat teşkil ettiğine hiç girmiyorum.
Moda saat, moda müzik, moda giyim ve moda sakal bunlar bende hep kalitesizliğin işaretleridir.
Teşekkürler.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sakal dökülmesi ama sakalkıran değil..? Arkomani 4 2,877 04/12/2017, Saat: 23:48
Son Yorum: Arkomani
  Saç ve sakal kesme makinesi öneri.. alp_er 1 2,630 21/04/2017, Saat: 16:24
Son Yorum: harveyspecter
  Minoxidil-EEose Sakal Serumu Gibi Şeylerin Etkisi Varmı Sizce Aradaşlar? EtiCinGülsün 0 2,221 27/03/2017, Saat: 20:53
Son Yorum: EtiCinGülsün

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: