Sakal Modası
Atamizın sakalli fotograflari
Bazilari bingazide
https://eksisozluk.com/mustafa-kemal-ata...i--3766982
Moda?
Sakal modası için sakal forumu var az ileride,sağda.Herkez değil,herkes. Bir de futur adamı döver.Rocnel'i söylemedim bile,316 masif çelik,okkalı Not: Belirli konularda bilerek polemik yaratıldığını düşünüyorum.Yoksa isteyen sakal bıraksın,banane,ama lütfen bunu tıraş forumunda dile getirmesin,en azından burada.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@dikdik_s üstat başta olmak üzere değerli üstatlar çok düzeyli ve kaliteli paylaşımı için tebrik ediyorum. sakalı sakalsızı geçtim yazılan mesajları anlayıp ona göre yorum yapılmasını tavsiye ederim.
Işyerinden 1 haftadir izinliyim .Sirf sakal uzasin diye
Cunku bugun nişanim var beyler
Degişik bi his.d.
(04/02/2017, Saat: 11:18)interrr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Işyerinden 1 haftadir izinliyim .Sirf sakal uzasin diye
Degişik bi his.d.

Allah tamamına erdirsin
Mutluluklar dilerim..
Smile
Hayirli olsun. Allah mesut etsin. Tamamini erdirsin
(03/02/2017, Saat: 17:30)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu bir kişisel gustodur. Yaşama bakıştır. Geleneksel tıraş olanın pantalonu ütülü, ayakkabısı boyalıdır. Klasik veya semi casual tarz giyimi benimser. Tişört yerine uzun kollu gömlek tercih eder ve her sabah temiz ve ütülü gömlek giyer. Kalem seçiminde dolma kalemi, saat seçiminde otomatik mekanizmalı olanları tercih eder. Bütçesine göre sigara yerine puroyu, nescafe yerine espresso veya Türk kahvesini, bira yerine malt veya cognac tercih eder. Kitaplara düşkündür, sürekli okur, sürekli öğrenme çabası içindedir. Konuşurken ses tonunu kontrol eder ve düşünerek konuşur. Etrafına saygı duyar ve etrafının da kendisi gibi temiz ve düzenli olmasını ister. Her sabah duştan sonra tıraş olur, gerekli durumlarda akşam veya gece tekrar tıraş olur. Bu forumda böyle üyeler çoğunluktadır. Bilmem anlatabildim mi?

Geleneksel tıraş olanların beğenilerinin böyle keskin çizgilere ayrılmış olduğunu bilmiyordum gerçekten. Bence bu söyledikleriniz Bir özentiden ibaret. Profilini çizdiğiniz tarz sahibi centilmen yaşantısı gerçekten yaşamak istediğimiz hayatsa sıkıntı yok. Ama yabancı forumların instagram fotolarının bize dayatmasıysa kötü. Yoksa insan ister bira içer ister konyak ;dindar birisi ikisinide içmez. Bende bu aralar bisikletle tur olayına kafayı taktım. Pahalı bisiklet pahalı parçalar aldım. Sonra farkettim ki tur adına yaptığım tek şey internet başında tur bisikleti nasıl olmalı başlıklarını okumak ve tur bisikleti görsellerine bakmak. Yani sadece özenmek ve bu özentiye bağlı ihtiyacım olup olmadığına takılmadan yeni bir ilgi alanı keşfetmenin sarhoşluğuyla alışveriş yapmak. Bu ruh hali Geltir le ilk tanıştığımda da oluşmuştu bende4/5 tıraş aletine sahip olmak 7/8 sabun krem traş sonrası bakım ürünleri. Hatta şu maskülen kokuları bile sevebileceğimi düşünüp bir zaman clubmen ve oldspice kullanma konusunda kendimi zorlamıştım çok gülüyorum hatırlayınca. Bu durumu da hatırlayınca yine aynı hatayı yapmamak için İzmir'e giderken yanıma aldığım KATLANIR bisikletin tur için uygunluğunu gözetmeden ve havanın 2-3 derece olduğuna aldırmadan ilk tur denememi izmir -Urla arasında yaptım ve gerçekten mutlu oldum. Ve bunu yapmadan devem etmek sadece özenmekmiş onu anladım.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hayırlı olsun.Sizi ve müstakbel eşini tebrik ederim.Allah tamamına erdirsin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(04/02/2017, Saat: 11:18)interrr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Işyerinden 1 haftadir izinliyim .Sirf sakal uzasin diye
Degişik bi his.d.

Komsum hayirli olsun. Allah tamamina erdirsin. Mutluluklar. Henuz 1. evlilik yil donumunu devirmemis biri olarak heyecani cok iyi anliyorum.

(04/02/2017, Saat: 12:21)mgencer05 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geleneksel traş traş olanların beğenilerinin böyle keskin çizgilere ayrılmış olduğunu bilmiyordum gerçekten. Bence bu söyledikleriniz Bir özentiden ibaret. Profilini çizdiğiniz tarz sahibi centilmen yaşantısı gerçekten yaşamak istediğimiz hayatsa sıkıntı yok. Ama yabancı forumların instagram fotolarının bize dayatmasıysa kötü. Yoksa insan ister bira içer ister konyak ;dindar birisi ikisinide içmez. Bende bu aralar bisikletle tur olayına kafayı taktım. Pahalı bisiklet pahalı parçalar aldım. Sonra farkettim ki tur adına yaptığım tek şek internet başında tur bisikleti nasıl olmalı başlıklarını okumak ve tur bisikleti görsellerine bakmak. Yani sadece özenmek v bu özentiye bağlı ihtiyacım olup olmadığına takılmadan güveni bir ilgi alanı keşfetmenin sarhoşluğuyla alışveriş yapmak. Bu ruh hali Geltir le ilk tanıştığımda da oluşmuştu bende4/5 traş aletine sahip olmak 7/8 sabun krem traş sonrası bakım ürünleri. Hatta şu maskülen kokuları bile sevebileceğimi düşünüp bir zaman  clubmen ve oldspice kullanma konusunda kendimi zorlamıştım çok gülüyorum hatırlayınca. Bu durumu da hatırlayınca yine aynı hatayı yapmamak için izmire giderken yanımda aldığım KATLANIR bisikletin tur için uygunluğunu gözetmeden ve havanı 2-3 derece olduğuna aldırmadan ilk tur denememi izmir -Urla arasında yaptım ve gerçekten mutlu oldum. Ve bunu yapmadan devem etmek sadece özenmemiş onu anladım.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Komsum o yolu bisikletle nasil gittinizSmile 20 kusur kilometre. Hic bisikletle tecrubem yok tabi uzun geldi. Ama o manzara ne keyiflidir.

Not: Zamaninda dogrusu olan "Tiras" yerine tras yaziyordum. Aileden oyle ogrenmisim. Komsular topa tutmustu.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sakal dökülmesi ama sakalkıran değil..? Arkomani 4 2,867 04/12/2017, Saat: 23:48
Son Yorum: Arkomani
  Saç ve sakal kesme makinesi öneri.. alp_er 1 2,611 21/04/2017, Saat: 16:24
Son Yorum: harveyspecter
  Minoxidil-EEose Sakal Serumu Gibi Şeylerin Etkisi Varmı Sizce Aradaşlar? EtiCinGülsün 0 2,216 27/03/2017, Saat: 20:53
Son Yorum: EtiCinGülsün

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: