1997-2016-Bugün
Bir ara bana da uğrayın bi kaç tur gezdirelim sizi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(06/02/2017, Saat: 23:41)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ümit Bilgi komşum sizi tebrik ediyorum hem maket hobiniz için hemde turşu kurabilme yemeğiniz için Smile şaka bir yana dil kurallarına uymanız ve akıcı bir şekilde yazdığınız içinde tebrik ediyorum . Tekrardan hoşgeldiniz diyorum .

@serjames korkulur senden valla nasıl fark ettin o ayrıntıyı ya ben araba diye baktım geçtim .

Nani Kuş komşum esas sizden korkulur, turşuları da ilk siz fark ettiniz Big Grin

(06/02/2017, Saat: 23:49)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ümit komşum hakikaten ellerinize sağlık. Ben de bir ara girecektim bu model işine ama hiç gözüm kesmemişti. Kafamda ilk canlanan görüntü sizin balkon gibiydi.

Sanal atmosfer demişsiniz; VATSIM, PMDG dersem size bir şey ifade eder mi? Zira tıpkı sizin gibi burası da o ortamdan sonra benin de ikinci aktif olduğum forum.

Airbrush'larınızın üzerinde Badger yazıyor. Yıllarca maruz kaldığınız bu subliminal mesajdan sonra geleneksel tıraşa adım atmamanız ayıp olurdu Smile

İfade etmez olurmu Smile  bir kaç arkadaşım da buna çok merak salmıştı. Yalnız 11 eylül saldırılarına dayanarak birçok istihbarat varlığının olduğu söyleniyor.
Anlaşılan forumda havacılık sevdalısı olarak yalnız olmayacağım  Smile .

(07/02/2017, Saat: 17:58)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: elimde 100 litrelik kompresoru otoparktan 800 metre surukleyip, ustuya vardıgımda,

Bunu çok merak ettim şimdi,1.90 120 kg'ım 25lt kompresörü mü bir etkinliğe götürmek için 4 kat aşağıya indirdim, arabamın bagajına koydum. 2 gün belim bacağım başka taraflarım dan çıktı Sad  sanki.

(07/02/2017, Saat: 17:58)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "Abi Gotham sehrine nasıl gidebilirim "

Çok güldüm buna, çok iyiydi Smile  Smile  Smile
"En iyi makine en iyi fotoğrafı çekseydi en iyi daktiloya sahip olan da en iyi romanı yazardı."        
                                                                                                   Ara Güler.
(08/02/2017, Saat: 13:16)Ümit Bilgi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yoksa sizde RacingZ' nin eski üyelerinden misiniz? ya da tuzladan mı  tanışıyoruz?
Ben istasyon tarafındayım Smile .

Bu arada sonradan tepemden geçen bu makinelerı yakından inceleyebildim  Wink  Wink  Wink  .

P3020066.jpg

Yok komşum ben maket daha dünyasına hiç girmedim. Birkaç kez yapan arkadaşlarımdan özenmiş olsam da detayları görünce gözüm korktu desem yeridir.

Hem de tam komşuymuşuz Piyade Okulundayım. Komandoya selamlar Smile
Hoş geldin komşu, paylaşımların keyifle takip ediliyor, Tuzla'ya selam Big Grin
(06/02/2017, Saat: 23:25)serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O mclaren nedir öyle ... Birde "kimi" yazıyor . Eline sağlık hocam . Bir formula 1 tutkusu mu var  Smile ?

Serjames komşum F1 e ilgim var olmasına var ama araçlara olan ilgim daha çok diyebiliriz Smile .

Özellikle 85/99 arası araçlar bence sanat eseri gibiler, maalesef şimdikiler dizayn ve ses olarak bana çok itici geliyor Dodgy , hele pilotlar Angry .

Özellikle,

Lotus 99T,

LOTUS%2099T.jpg

Mclaren MP 4/4'den,

500a6e4fe5c585cee43a5a11074b18af.jpg

MP 4/8 arası,

vintage-goodwood-festival-of-speed-2010-...no-sen.jpg

Ford 192,192 B, 193,

FORD%20B%20192.jpg

Williams Renault FW 16,

WILLIAMS%20FW%2016.jpg

Bir de has adamım Smile  Montoya'nın kullandığı Williams BMW FW25,

WILLIAMS%20FW%2025.jpg

en çok hoşuma gidenler.

Aklıma gelmişken bir soruda ben sormak isterim, serjames isminiz yüzünden?
Siz de de NBA tutkusu mu var Smile  ?
"En iyi makine en iyi fotoğrafı çekseydi en iyi daktiloya sahip olan da en iyi romanı yazardı."        
                                                                                                   Ara Güler.
(05/02/2017, Saat: 13:36)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hosgeldiniz, harika bir yazı. Zevkle okuduk.
Güzel tıraslar, hos sohbetler dilerim.

Sadece kucuk bir sahsi oneri yapmak istedim. Acıbadem sutu cok yaglı  ve kalın geldi bana. Yeni tıras olmus kısa sakalın ciltten cıkmasını engelleyerek batık sorunu olusturur sanki diye dusunuyorum. Acıbadem sutunu elinizde, ayagınızda kullanmaya devam edin. Tıras sonrası yuzunuz icin farklı bir urunu denemenizi öneririm. Biraz fiyatı belki pahalı gelir ama buyuk kutulu bir ürün, uzun sure kullanabilirsiniz. Hafif ve sulu bazlı oldugu icin, cildi cok guzel rahatlatıyor. Kucuk bir tavsiye. Saygılar
https://www.dermoeczanem.com/ceradolin-h...0wodljUFrQ

Komşum tavsinize uyup, Rocnel'im için aldığım Perma-Sharp yarım jiletlerin yanında bu ürünü aldım, hatta 1-2 kere de kullandım.

IMG_0002.jpg

Tavsiye için tekrar teşekkür ederim Smile  üründen çok memnunum.
Sizler kadar ürün kullanıp tecrübeli olmadığım için çok bir yorum yazamıyorum.
Tek diyebileceğim Ürün kutusu gayet büyük ve malzeme gayet bol, yüzde kesinlikle yapışma hissi yok, sanırım su bazlı olduğundan yoğun ve keskin kokulu değil.
                                                                                                   Ara Güler.
(06/02/2017, Saat: 21:13)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz aramıza katılmakla ne iyi ettiniz komşum. Sadece forumdan değil Tuzla'dan da komşuyuz Smile ayrıca 1997' de ki hikayeniz çok tanıdık geldi Wink

Bir an roman okuyorum sandım, çok samimiydi.

Keyifli forumlar dilerim.

(06/02/2017, Saat: 23:41)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ümit Bilgi komşum sizi tebrik ediyorum hem maket hobiniz için hemde turşu kurabilme yemeğiniz için Smile şaka bir yana dil kurallarına uymanız ve akıcı bir şekilde yazdığınız içinde tebrik ediyorum . Tekrardan hoşgeldiniz diyorum .

@serjames korkulur senden valla nasıl fark ettin o ayrıntıyı ya ben araba diye baktım geçtim .

(08/02/2017, Saat: 13:59)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Ümit Bilgi Hocam,bizde o makinelerden çok,gelin tanıştıralım diyor @rating Hocam

(08/02/2017, Saat: 14:00)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir ara bana da uğrayın bi kaç tur gezdirelim sizi

Kol' da ki arkadaşlarıma haber verdim, toplanıp geliyoruz bak! Smile  yakıt masrafı falan olmasın Smile  ,
Dizeli yoksa altından kalkamam Smile  Smile  Smile .

D1300YARBAKIR-KULP_zps3df68f08.jpg
                                                                                                   Ara Güler.
kardesim krem hayırlı olsun. Begenerek kullanman dilegiyle.

Not: Sulu bazlı yazmısım ne demekse, su bazlı olacak dogrusu, ozur.
(16/02/2017, Saat: 11:01)Ümit Bilgi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Serjames komşum F1 e ilgim var olmasına var ama araçlara olan ilgim daha çok diyebiliriz Smile .

Aklıma gelmişken bir soruda ben sormak isterim, serjames isminiz yüzünden?
Siz de de NBA tutkusu mu var Smile  ?

Benim en çok hoşuma giden MP 4/4 ve W.Renault FW 16
Şimdikiler de araçmı , pilotmu ? Nerde o eski sıralama turları , yarışlar .. Raikkonen emekli olsun bende bırakacağım artık zlemeyi .
Saçma sapan kurallar koyuyorlar , bir takım 4 yıl boyunca bütün yarışları domine ediyor ..
Montoyadan pek haz etmem ama BMW yi severdim özellikle Kubica varken .
NBA ie ilgim vardır ama isim lebrondan gelmiyor  Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: