Merhaba- tavsiye lütfen
Herkese merhaba, uzun süredir bu forumu takip ediyorum ancak bi süre önce üye oldum hala yazılanları takip etmekten öte bir hareketim yok. Klasik tıraşa yeni geçeceğim internette markaları araştırdım ve klasik bıçak olarak en iyi merkür ve mühle markalarını okudum. Uygun fiyatlı bir şey arıyorum ve tıraş sonrası losyon da alacağım tavsiyeleriniz olursa kullandıklarınızdan çok sevinirim. Herkese keyifli akşamlar
Garga kardes foruma hos geldin. Epeydir forumu okuduguna gore bugune kadar bu konulari coktan asman gerekirdi. Ya yazilanlar seni pek ilgilendirmedi, ya da baska bir sebep var. Sana tavsiyem once genc komsumuz @Infinitum un tanisma yazisini okuman. Hic malzemen yoksa sana baslangic destegi yapacak komsularimiz da mevcut forumda. Hayirli ve ugurlu olsun. Bol okumali gunler dilerim.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
@garga Hos geldiniz.

@korgunv hocama katiliyorum yorumunda. Ekranin sag ustunde beyaz bir arama kutusu var, oraya istediginiz markayi / urun tipini (ornegin tiras sonrasi losyon) yazin inceleyin yazilanlari. Ya da ana sayfada hepsi kategoriler halinde var. 5 kusur yillik bilgi birikimi, bizim size burada iki cumleyle anlatmaya calismamizdan cok daha kolay olur.
Hoşbulduk @korgunv bey. Yoğun bir çalışma tempom var ve takip edebildiğim kadarıyla okumaya çalışıyorum. İnsan okuyarak da bilgi ediniyor fakat birebir ihtiyacına tavsiye ve karşılıklı sohbet olunca daha bir tatmin oluyor haliyle. Bundan dolayı sormak istedim uygun olduğunu düşünerek. fakat konuşma kapandı böyleceSmile

@chevalier hoşbulduk çok teşekkür ederim yönlendirme için.
Hoş geldiniz. Forumu iyice araştırıp spesifik bir konuda yardım istemiş olsaydınız elimizden geldiğince bilgilendirmeye çalışacağımızdan emin olabilirsiniz. Ancak çok genele yayılan bir soru sormuşsunuz. Ayrıca cilt ve sakal tipiniz hakkında da bilgi vermemişsiniz. Kısacası hakkınızda hiçbir şey bilmiyoruz. Bu durumda size nasıl yardımcı olabiliriz ki? Saatlerce sürecek bir seminer vermemiz lazım size. Lütfen yanlış anlamayın, hiçbirimiz boş dolaşıp tüm vaktini burada geçiren insanlar değiliz. Hepimizin çalışma veya okul temposu yoğun. Bizden farklı değilsiniz,  temponuz okumanıza engel olmamalı. Hele ki uçsuz bucaksız bir deryaya adım atmaya niyetlenmişseniz. Önce siz forumu dikkatlice inceleyin, sorularınızı hedeflere indirgeyerek sorun, sonra bizler üzerimize düşeni zevkle yerine getiririz. Geleneksel tıraşa olan ilgi ve alakanızın devam etmesi umuduyla iyi forumlar diliyorum.
Merhaba. Öncelikle biraz kendinizden (sakal, cilt yapısı vs.) bahsederseniz ve beklentilerinizi daha spesifik yazarsanız kolayca yardımcı olunur. Tabi bu arada forumu karıştırmaya devam edin lütfen.
(09/02/2017, Saat: 21:47)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz. Forumu iyice araştırıp spesifik bir konuda yardım istemiş olsaydınız elimizden geldiğince bilgilendirmeye çalışacağımızdan emin olabilirsiniz. Ancak çok genele yayılan bir soru sormuşsunuz. Ayrıca cilt ve sakal tipiniz hakkında da bilgi vermemişsiniz. Kısacası hakkınızda hiçbir şey bilmiyoruz. Bu durumda size nasıl yardımcı olabiliriz ki? Saatlerce sürecek bir seminer vermemiz lazım size. Lütfen yanlış anlamayın, hiçbirimiz boş dolaşıp tüm vaktini burada geçiren insanlar değiliz. Hepimizin çalışma veya okul temposu yoğun. Bizden farklı değilsiniz,  temponuz okumanıza engel olmamalı. Hele ki uçsuz bucaksız bir deryaya adım atmaya niyetlenmişseniz. Önce siz forumu dikkatlice inceleyin, sorularınızı hedeflere indirgeyerek sorun, sonra bizler üzerimize düşeni zevkle yerine getiririz. Geleneksel tıraşa olan ilgi ve alakanızın devam etmesi umuduyla iyi forumlar diliyorum.

+1
@garga foruma hoş geldiniz. Üstadların yorumlarını dikkate alıp forumu araştırırsanız daha spesifik sorulara cevap alabilirsiniz.
Şu an tıraş makineniz yoksa başlangıç için bir Wilkinson Classic edinin derim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 771 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,492 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 625 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,697 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Merhaba Reaper 2 692 01/05/2023, Saat: 15:49
Son Yorum: Ömer t. Katı