RAZORUS
Yaqi’ler Razorus web sitesine konulmuş. Rengarenk fırçaları görünce bi kararsız kaldım. 24 mü 26mm mi o renk mi bu renk mi karar veremedim. Fiyatlar da gayet iyi olmuş

Buradan : https://www.razorus.com/yeni-urunler
Ben de şu yeni yaqi lerden almak isterim. Hızlı traş için sentetik ihtiyacı duyuyorum. Karar veremedim ama bi sarışın göz kırpıyor bana bakalım bu hafta tanısırız inşallah
Geleneksel ıslak tıraş için gerekli ilk alışverişlerimi sitelerinden yaptım, ertesi gün güzel bir paketle geldi. Sağolsunlar, hem hızlı, hem de herşey olması gerektiği gibi geldi.
@Noyan dostum merhaba,
Getirdiğiniz yeni ürünleri görünce Tuzla'da tanıştığımız gün geldi aklıma. Sizin ve saygıdeğer eşiniz Sevra Hanım'ın harika misafirperverliğinizin yanı sıra, geleneksel tıraşa olan ilginize, merakınıza ve en önemlisi de üstlendiğiniz misyona şahit olmuştum. İşlerimden dolayı bir süredir foruma sadece göz atabiliyorum. Yeni şube açtım, diyalog eksikliğimi lütfen mazur görünüz. Diyeceğim şu ki, beni hiç şaşırtmadınız. Sürekli firmanızı ve kendinizi geliştiriyorsunuz. Yeni getirmiş olduğunuz ürünlerin tümüne bayıldım; hele Yaqi'ler müthiş yakışıklı. Eminim işlevleri de mükemmeldir. Ne denli seçici ve işini seven, yaptığı işi hobiye, hobisini de işe çeviren bir insan olduğunuzu biliyorum çünkü. Sizi canıgönülden kutluyorum. Kibar kişiliğinizle özdeşleştirdiğiniz firma anlayış ve misyonunuzu çok daha ileri boyutlara taşıyacağınıza eminim. Yolunuz açık ve tertemiz olsun. En kısa sürede tekrar görüşmek ümidiyle.
(04/03/2018, Saat: 01:08)Niko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Noyan dostum merhaba,
Getirdiğiniz yeni ürünleri görünce Tuzla'da tanıştığımız gün geldi aklıma. Sizin ve saygıdeğer eşiniz Sevra Hanım'ın harika misafirperverliğinizin yanı sıra, geleneksel tıraşa olan ilginize, merakınıza ve en önemlisi de üstlendiğiniz misyona şahit olmuştum. İşlerimden dolayı bir süredir foruma sadece göz atabiliyorum. Yeni şube açtım, diyalog eksikliğimi lütfen mazur görünüz. Diyeceğim şu ki, beni hiç şaşırtmadınız. Sürekli firmanızı ve kendinizi geliştiriyorsunuz. Yeni getirmiş olduğunuz ürünlerin tümüne bayıldım; hele Yaqi'ler müthiş yakışıklı. Eminim işlevleri de mükemmeldir. Ne denli seçici ve işini seven, yaptığı işi hobiye, hobisini de işe çeviren bir insan olduğunuzu biliyorum çünkü. Sizi canıgönülden kutluyorum. Kibar kişiliğinizle özdeşleştirdiğiniz firma anlayış ve misyonunuzu çok daha ileri boyutlara taşıyacağınıza eminim. Yolunuz açık ve tertemiz olsun. En kısa sürede tekrar görüşmek ümidiyle.

Her zamanki gibi çok düşünceli ve incesiniz Murat Bey, nezaketiniz için çok teşekkür ederim. Ben de sizi tanıdığım için hakikaten çok mutluyum; umarım en kısa sürede yeniden görüşebiliriz. Yeni şubenizi canıgönülden kutlarım. Özen ve enerjinizle işlerinizi çok ileri seviyelere taşıyacağınıza ben de eminim. “Yakışıklı Yaqi” tabiriniz gerçekten harika olmuş  Smile . Uzunca bir süre sentetiklere biraz temkinli yaklaştık ama bu ikinci nesil düğümleri bu yakışıklılıkta görünce dayanmak mümkün olmadı. Umarım hem tıraş sever dostlarımızın beğenisini kazanır; hem de geleneksel tıraş dünyamıza yepyeni dostlar kazanmamıza vesile olurlar.
Saygı ve sevgilerimle
Noyan
Sizlere bu hafta yaşadığım bir olayı aktarmak istiyorum sevgili dostlar.

Pazar akşamı Malatya’ya göreve giderken malzemelerimi hazırladım . Alt tarafı 10 gün , bir fırça bir makine a/s , p/s 5 jilet bi sabun attım çantaya çıktım yola.
Otele yerleştim , tıraş olayım dedim . Kutudan FS 30mm silvertip fırçam sap ve loft iki ayrı parça olarak çıktı.
Milyon dolarlık aletleri tamir eden bakımlarını yapan bir dostunuzum ancak sapla loftu yapıştırmaya cesaret edemedim. Ya epoksi bulaştırırsam ya kazırken çizersem diye uğraşmak istemedim. Sağolsun sabah @Noyan bey mailime cevap verdi ve ardından telefon ile aradı.
Çok uzun uzun anlatmak istemiyorum ancak kendileri sanki ürünün satıcısı değil de üreticisi gibi arkasında durdu. “Ben derhal size kargo yolluyorum siz yeter ki orada fırçasız kalmayın” dedi. Ancak benim fırçamın sapından olmadığı için yeni bir fırça seçtim ve hatta yanında yeni yaqi fırçalardan bir adedi her zamanki özenli , albenili paketlemesi ile ve hatta her zamanki gibi ufak hediyeleriyle birlikte gönderdi.

Sözün özü ; Noyan Bey ve Razorus keşke ülkedeki tüm tüccarlara rol model olsa diyebileceğim türden birisi. Bu çizgilerini korumaları dileğimle iyi satışlar diliyor aynı impa ticaret gibi bütün geleneksel tıraşa gönül vermiş dostlarıma tavsiye ediyorum.

Saygılar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
@Dragon
Sentetikler icin onceliginiz 24mm ler olsun diye nacizane oneride bulunmak isterim.
(10/03/2018, Saat: 00:20)ardanadam Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizlere bu hafta yaşadığım bir olayı aktarmak istiyorum sevgili dostlar.

Pazar akşamı Malatya’ya göreve giderken malzemelerimi hazırladım . Alt tarafı 10 gün , bir fırça bir makine a/s , p/s 5 jilet bi sabun attım çantaya çıktım yola.
Otele yerleştim , tıraş olayım dedim . Kutudan FS 30mm silvertip fırçam sap ve loft iki ayrı parça olarak çıktı.
Milyon dolarlık aletleri tamir eden bakımlarını yapan bir dostunuzum ancak sapla loftu yapıştırmaya cesaret edemedim. Ya epoksi bulaştırırsam ya kazırken çizersem diye uğraşmak istemedim. Sağolsun sabah @Noyan bey mailime cevap verdi ve ardından telefon ile aradı.
Çok uzun uzun anlatmak istemiyorum ancak kendileri sanki ürünün satıcısı değil de üreticisi gibi arkasında durdu. “Ben derhal size kargo yolluyorum siz yeter ki orada fırçasız kalmayın” dedi. Ancak benim fırçamın sapından olmadığı için yeni bir fırça seçtim ve hatta yanında yeni yaqi fırçalardan bir adedi her zamanki özenli , albenili paketlemesi ile ve hatta her zamanki gibi ufak hediyeleriyle birlikte gönderdi.

Sözün özü ; Noyan Bey ve Razorus keşke ülkedeki tüm tüccarlara rol model olsa diyebileceğim türden birisi. Bu çizgilerini korumaları dileğimle iyi satışlar diliyor aynı impa ticaret gibi bütün geleneksel tıraşa gönül vermiş dostlarıma tavsiye ediyorum.

Saygılar

Temennilerinize aynen katılıyorum bu ve benzer konularda Noyan beyin yaklaşımı bir esnaftan çok bir arkadaş gibi insanı mahcup ediyor. Yaşadığım ufak tefek sorunlar hakkında öyle içten hatta öyle fedakarca yaklaşmıştır ki: Keşke Noyan beye bunu demeseydim! Adam benim yüzümden bir sürü külfete girdi diye düşündüğüm çok olmuştur. Hatta çevremdeki arkadaşlarım ya bırak böylesi bir esnafı böyle insan kaldımı bu memlekette diye çok şaşırmışlardı.
Kendisine tekrar minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

(10/03/2018, Saat: 00:26)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Dragon
Sentetikler icin onceliginiz 24mm ler olsun diye nacizane oneride bulunmak isterim.

Komşum bende İki tane yaqi 24 mm var. 26 mm kalite fark eder mi diye merak ediyordum. Loft büyüyünce problem mi oluyor
Bende 26mm knot yaqi de var gayet iyi memnunum yüzde ki hissiyatı ve masaj etkisi daha fazla.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: