RAZORUS
Arkadaşlar sizlerde farketmişsinizdir, razorus'un sitesibirkaç gün önce yenilendi, fakat nedense yenilendikten sonra önceki alışverişlerimden kazandığım puanlar silinmiş gözüküyor ki ben sadece iki alışveriş yapmıştım şimdiye kadar, bu durumla karşılaşan başkaları mevcut mu?
(10/11/2018, Saat: 13:31)samagar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar sizlerde farketmişsinizdir, razorus'un sitesibirkaç gün önce yenilendi, fakat nedense yenilendikten sonra önceki alışverişlerimden kazandığım puanlar silinmiş gözüküyor ki ben sadece iki alışveriş yapmıştım şimdiye kadar, bu durumla karşılaşan başkaları mevcut mu?

Anlaşılan, kimse cevap vermediğine göre, koca forumda razorus sitesinden alışveriş yapan bir ben varım Smile diğer türlü ise eğer zannedersem topluca ölü taklidi yapıyorsunuz herhalde. razorus'a girip iki dakika puanlarım bölümünü kontrol etmek ve buraya gelip evet silindi, hayır silinmedi şeklinde cevaplar yazmak zor olmasa gerek.

Neyse bu vesileyle razorus ve geltir maceramı başlangıç aşamasında noktalamaya karar veriyorum.
Komşum gidip Razorus'a sordunuz da cevabını mi alamadınız? Ricaen bize sordunuz diyelim, o sırada meşguldük, şifremizi değiştirmek gerekiyor diyor sitede, acele edip de unutacağımız bir şifre vermeyelim şimdi dedik. Size hala mi cevap gelmedi Razorus'tan? Bunca kişi aldığı hizmetten bu kadar memnun olduğuna göre gelmiş olmalıydı, sormuş olsaydınız. Ve madem cevap gelmiş, bizlerden beklediğiniz gibi paylaşıma açık birisi iseniz, yazardınız buraya, "şöyleyken şöyle imiş" diye.

Biz hazır kıta size cevap vermedik diye hayıflanacaksanız zaten hayırlısı olsun demekten başkası düşmüyor bize.

~SB
Maaslar bu ay gecikti, grevdeyik hepimiz. Yok cevap Smile
Paşam fırcasını attı gitti gorevinizi yapın kardesimm diye. Agam bari haftasonu tatil olsaydı komsular.
Bende benzer durumu yaşadım.Yeni sistemden dolayı küçük bir aksaklık var.Noyan beyle iletişime geçin düzenlemesini yapar.Yalnız puanı kullanıp kullanmayacağınızı mutlaka belirtin.
(10/11/2018, Saat: 13:31)samagar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar sizlerde farketmişsinizdir, razorus'un sitesibirkaç gün önce yenilendi, fakat nedense yenilendikten sonra önceki alışverişlerimden kazandığım puanlar silinmiş gözüküyor ki ben sadece iki alışveriş yapmıştım şimdiye kadar, bu durumla karşılaşan başkaları mevcut mu?
(11/11/2018, Saat: 15:09)samagar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anlaşılan, kimse cevap vermediğine göre, koca forumda razorus sitesinden alışveriş yapan bir ben varım Smile diğer türlü ise eğer zannedersem topluca ölü taklidi yapıyorsunuz herhalde. razorus'a girip iki dakika puanlarım bölümünü kontrol etmek ve buraya gelip evet silindi, hayır silinmedi şeklinde cevaplar yazmak zor olmasa gerek.

Neyse bu vesileyle razorus ve geltir maceramı başlangıç aşamasında noktalamaya karar veriyorum.

Cevap verilmemesine niye bu kadar alındınız onu anlayamadım.? Sorunuza hemen cevap gelmesini beklemeniz ya da cevap gelmesini beklemeniz bana saçma geldi. Ama eğer forumu bırakıyorsanız, işte bu çok mantıklı bir karar olmuş.
Günler sonra sorduğum soruya cevap aldığımı bilirim. Belki haftadan fazla bile geçmişliği vardır ama şöyle bir durum var ki burada kimse para verip hizmet almıyor. Geltir aylık aidat alsa hizmet bedeli alsa tamam paramın karşılığı yok diyebilelim ama öyle bir durum söz konusu değil.
Gitmek ya da kalmak hepimizin kişisel kararı
Cayma bedeli de yok tabii
Hayırlısı herkes için...

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
Değerli Dostlar merhaba,

Fark ettiğiniz gibi sitemizi yeniliyoruz. Kuruluşumuzdan beri, yıllardır birlikte çalıştığımız emektar Ideasoft altyapısından ayrıldık ve bizi yeni ufuklara taşıması ümidiyle T-Soft alt yapısına geçtik. Geçenlerde bir dost sohbetinde hesapladım; 12 kere ev taşımış, yurt dışına yerleşip geri gelmiş, İstanbul’dan Eskişehir’e göç etmiş, ve şirket taşımış birisiyim. Ama hayatımda hiç bu kadar zorlu bir taşınma yaşamadım dostlar. İki ay oldu; neredeyse uyumadık diyebilirim. Neyse ki şu anda sitemiz T-Soft alt yapısında çalışır vaziyette açıldı. Ancak bu son hali de değil. Açılışa yetişmedi ama şahane ötesi bir yeni tasarım yapıldı. Şu anda kodlamaları yazılıyor, çok yakında devreye alacağız. Sitemizin ön yüzünde yılların verdiği yorgunluğu atmış; modern, yepyeni, gıcır gıcır, tertemiz bir tasarımla kısa sürede karşınızda olacağız umarım  Smile

@samagar komşum, buradaki mesajınızı şimdi fark ettim; çok da üzüldüm. Bilsem, böyle bir sebepten aramıza kırgınlık girmesine hiç izin verir miyim?  Rumuzunuzdan üyeliğinizi çıkarabilsem puanlarınızı size derhal bildirirdim. Keşke iletişim kanallarımızdan bize ulaşsaydınız; çünkü bu geçişte en hassas olduğum konu, kazanılmış hakların doğru şekilde transferiydi. Tüm puanların yeni sistemimize devri için inanın hem kendim; hem de birkaç arkadaşım birkaç günlük mesai ayırdık. En ufacık endişeniz olmasın; tüm puanlar üyelik hesaplarına hem eksiksiz olarak devredildi; hem de üç farklı mecrada back-up alındı. Puanlarınızı üyelik hesabınızda “Puanlarım” sekmesi altında görebilirsiniz. Göremiyorsanız lütfen bizimle mail veya telefon kanalıyla temas kurun; puanlarınız mutlak surette korumamız altındadır.

Şifreler konusunda ise maalesef bir uyuşmazlık oldu. Bilenler için kısaca anlatayım; Ideasoft, şifreleri önce MD5 olarak kodlayıp üzerine de bir başka kodlama ile 64 bite çevirirmiş meğer. T-Soft tarafında ise MD5 geçerli ama ikinci katman kodlama maalesef çözülemedi. Bu nedenle tüm üyelerimize rastgele şifreler atayarak bir kereye mahsus şifre yeniletmek mecburiyetinde kaldık. Siteyi açar açmaz karşınıza çıkan pop-up pencereye tıklamanız yeterlidir.
Ya da “Şifremi Unuttum” diyorsunuz ve e-posta adresinizi girip “Gönder” butonuna basıyorsunuz. Sistemimiz e-posta adresinize bir link gönderiyor. Bu linke tıkladığınızda hem giriş yapmış oluyorsunuz hem de e-posta adresinize yeni şifreniz geliyor. İsterseniz üyelik ekranınızdan “Şifremi Değiştir” butonuna tıklayarak şifrenizi istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Bu işlemde de bir aksaklık yaşarsanız lütfen bizimle temas kurun; şifrenizi geçici olarak biz değiştiririz; siz giriş yapıp yenileyebilirsiniz.

Dış görünüş benzese de, arka planda çalışan sistem bakımından bizim için yepyeni bir sitedeyiz dostlar. Dükkanımızı yepyeni bir muhite taşımışız gibi düşünebilirsiniz. Yeni taşındığımız için halen eksiklerimiz de olabilir. Sitemiz yaklaşık 4000 sayfalık bir sitedir ve gözümüzden kaçan bazı hususlar mutlaka vardır. Bir şey fark ederseniz lütfen hiç çekinmeden bize yazın. Hatta hemen aklınızdayken, hiç yumuşatmadan; olduğu gibi, “pat diye” yazmaktan da çekinmeyin. Bunlar bizim için o kadar değerlidir ki…  Sizler dostumuzsunuz; geri bildirimi sizden almazsak kimden alacağız?

Tıraş keyfiniz daim olsun
Saygı ve sevgilerimle
Noyan
@Razorus Noyan Bey,

Taşınma işleminiz hayırlı olsun.

Şahsen benim en ufak bir şüphem yok kazanılmış hakların devri konusunda. Geç olsun güç olmasın.

İyi çalışmalar, bol kazançlar dilerim.
@Noyan bey hayırlı uğurlu olsun henüz alışverişimiz olmamakla birlikte ticari duruşunuz takdire şayan. Bol kazançlarınız olsun yeni sitenizde.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: