RAZORUS
Hayırlı ve uğurlu olsun Noyancım.
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@Noyan bey hayırlı uğurlu olsun, T-soft çok doğru bir seçim olmuş. Başarılarınızın devamını diliyorum.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
@Noyan Bey, yeni mağazanız hayırlı ve uğurlu olsun.
(12/11/2018, Saat: 03:15)Noyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değerli Dostlar merhaba,

Fark ettiğiniz gibi sitemizi yeniliyoruz. Kuruluşumuzdan beri, yıllardır birlikte çalıştığımız emektar Ideasoft altyapısından ayrıldık ve bizi yeni ufuklara taşıması ümidiyle T-Soft alt yapısına geçtik. Geçenlerde bir dost sohbetinde hesapladım; 12 kere ev taşımış, yurt dışına yerleşip geri gelmiş, İstanbul’dan Eskişehir’e göç etmiş, ve şirket taşımış birisiyim. Ama hayatımda hiç bu kadar zorlu bir taşınma yaşamadım dostlar. İki ay oldu; neredeyse uyumadık diyebilirim. Neyse ki şu anda sitemiz T-Soft alt yapısında çalışır vaziyette açıldı. Ancak bu son hali de değil. Açılışa yetişmedi ama şahane ötesi bir yeni tasarım yapıldı. Şu anda kodlamaları yazılıyor, çok yakında devreye alacağız. Sitemizin ön yüzünde yılların verdiği yorgunluğu atmış; modern, yepyeni, gıcır gıcır, tertemiz bir tasarımla kısa sürede karşınızda olacağız umarım  Smile

@samagar komşum, buradaki mesajınızı şimdi fark ettim; çok da üzüldüm. Bilsem, böyle bir sebepten aramıza kırgınlık girmesine hiç izin verir miyim?  Rumuzunuzdan üyeliğinizi çıkarabilsem puanlarınızı size derhal bildirirdim. Keşke iletişim kanallarımızdan bize ulaşsaydınız; çünkü bu geçişte en hassas olduğum konu, kazanılmış hakların doğru şekilde transferiydi. Tüm puanların yeni sistemimize devri için inanın hem kendim; hem de birkaç arkadaşım birkaç günlük mesai ayırdık. En ufacık endişeniz olmasın; tüm puanlar üyelik hesaplarına hem eksiksiz olarak devredildi; hem de üç farklı mecrada back-up alındı. Puanlarınızı üyelik hesabınızda “Puanlarım” sekmesi altında görebilirsiniz. Göremiyorsanız lütfen bizimle mail veya telefon kanalıyla temas kurun; puanlarınız mutlak surette korumamız altındadır.

Şifreler konusunda ise maalesef bir uyuşmazlık oldu. Bilenler için kısaca anlatayım; Ideasoft, şifreleri önce MD5 olarak kodlayıp üzerine de bir başka kodlama ile 64 bite çevirirmiş meğer. T-Soft tarafında ise MD5 geçerli ama ikinci katman kodlama maalesef çözülemedi. Bu nedenle tüm üyelerimize rastgele şifreler atayarak bir kereye mahsus şifre yeniletmek mecburiyetinde kaldık. Siteyi açar açmaz karşınıza çıkan pop-up pencereye tıklamanız yeterlidir.
Ya da “Şifremi Unuttum” diyorsunuz ve e-posta adresinizi girip “Gönder” butonuna basıyorsunuz. Sistemimiz e-posta adresinize bir link gönderiyor. Bu linke tıkladığınızda hem giriş yapmış oluyorsunuz hem de e-posta adresinize yeni şifreniz geliyor. İsterseniz üyelik ekranınızdan “Şifremi Değiştir” butonuna tıklayarak şifrenizi istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Bu işlemde de bir aksaklık yaşarsanız lütfen bizimle temas kurun; şifrenizi geçici olarak biz değiştiririz; siz giriş yapıp yenileyebilirsiniz.

Dış görünüş benzese de, arka planda çalışan sistem bakımından bizim için yepyeni bir sitedeyiz dostlar. Dükkanımızı yepyeni bir muhite taşımışız gibi düşünebilirsiniz. Yeni taşındığımız için halen eksiklerimiz de olabilir. Sitemiz yaklaşık 4000 sayfalık bir sitedir ve gözümüzden kaçan bazı hususlar mutlaka vardır. Bir şey fark ederseniz lütfen hiç çekinmeden bize yazın. Hatta hemen aklınızdayken, hiç yumuşatmadan; olduğu gibi, “pat diye” yazmaktan da çekinmeyin. Bunlar bizim için o kadar değerlidir ki…  Sizler dostumuzsunuz; geri bildirimi sizden almazsak kimden alacağız?

Tıraş keyfiniz daim olsun
Saygı ve sevgilerimle
Noyan

Noyan Bey,
Sizinle tanışma ve kırk yıl hatırı olan hem çayınızı hem de kahvenizi içme fırsatımız olmuştu.
Bu tanışma anında beyfendi kişiliğiniz de dikkatimi çekmişti.
O kişiliğiniz burada ki satırlarınıza da yansımış.

Mağazanızın hayırlı olması dileğiyle..

E n v i r o n m e n t a l i s t

Noyan dostum, hayırlı olsun.
Razorus Yaqi ürünlerinde yaptığı %30'luk indirimle hemen hemen kriz öncesi fiyatlara dönmüş!
Bir çok esnaf dövizin artmasını takiben hızla fiyatlarını yüzde 50 ile yüzde 80 arasında arttırdı. Fakat döviz düşmesine rağmen fiyatlarını düşürmeye ne yazık ki yanaşmadı. Adeta krizden fırsat yaratmaya çalıştı.
@Noyan beyi bu kararından dolayı tebrik ediyorum. Aynı indirimi Merkür ve diğer markalar için de bekliyoruz!
https://youtube.com/channel/UCD-HX8qdZx__yv3jmHY6TFg
Kısa bir aradan sonra tekrar merhaba Dostlar,
Yeni altyapımızla ilgili güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Tanıştığımız dostlarımızın ziyaretinden; tanışmadığımız dostlarımızla tanışmaktan her zaman büyük memnuniyet duyarım. Zaman zaman bir araya gelip, hayatla karışık tıraş konuşmaktan daha keyifli bir dost sohbeti düşünemiyorum doğrusu  Smile

@habaz komşumun da fark ettiği gibi, sitemizde ciddi bir indirim başlattık. Biraz önce saydım; 10 sayfalık bir indirimler bölümümüz olmuş. Bu da irili ufaklı 400 ürün demek oluyor. Gerçekten de bugüne kadar yaptıklarımızın en iyisi oldu. Bu seneye özel olarak, indirime daha önce hiç katılmamış olan firmalar bile sağolsunlar, bizi kırmadılar.

Bugünkü katılımlar ile tüm indirimlerimiz devreye girmiş durumdadır. Kıymetli ziyaretlerinizi bekliyoruz  Blush
Sevgi ve saygılarımla
Noyan

dlkit3.jpg
Bugun Noyan dostumla telefonda sohbet ettik, ana distributorleri/ureticileri zorlayarak vs. bu yılbasına cidden kuvvetli indirimlerle girmisler. Razorus un artık alıstıgımız standart hale gelen o guzel klas paketlemelerini ayrıca anlatmıyorum bile. Yurt dısını fiyatlarının altında dahi guzel urunler var. Simdiden kendine veya sevdiklerine hediye alacaklara hayırlı olsun.
İyi pazarlar değerli Dostlar,

Malum, 2018 çalkantı ve sıkıntılarla dolu bir yıl oldu. Biz de bu yılı zorluklarıyla değil; hoş bir anıyla hatırlayalım diye düşünerek sosyal medyamızda küçük bir oyun başlattık. Ben de siz kıymetli komşularımı oyunumuza davet etmek için yazıyorum. Maksadımız, biraz samimiyet, biraz gülmek ve güzel anılar biriktirmekten başka bir şey değil.
En güzel, en beğenilen tıraş paylaşımını yapana “en baba” tıraş setimizi hediye ediyoruz. Diğer beş paylaşıma da güzel birer seyahat tıraş fırçası veriyoruz. Oyunumuzun kuralları, Geltir forumunun prensiplerine çok benziyor aslında: Cinsel veya hassas içerikli paylaşımlar yapmıyoruz ve satın alınmış takipçi ve beğenileri ayıklıyoruz. Yani her zamanki gibi samimiyet esas  Smile

28.12.2018, Cuma akşamına kadar dilediğiniz sayıda paylaşım yapmak serbest ama Cuma akşamı oyunumuzu bitiriyoruz ki hediyelerimizi Cumartesi günü kargoya verip, Yılbaşı gecesi sahiplerine yetiştirebilelim. Tüm dostlarımızı oyunumuza bekliyorum  Smile

Saygı ve sevgilerimle
Noyan

16lfr7b.jpg
Başarılı bir etkinlik. Kazanacak arkadaş şimdiden iyi günlerde kullansın.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: