RAZORUS
(23/12/2018, Saat: 11:22)Noyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi pazarlar değerli Dostlar,

Malum, 2018 çalkantı ve sıkıntılarla dolu bir yıl oldu. Biz de bu yılı zorluklarıyla değil; hoş bir anıyla hatırlayalım diye düşünerek sosyal medyamızda küçük bir oyun başlattık. Ben de siz kıymetli komşularımı oyunumuza davet etmek için yazıyorum. Maksadımız, biraz samimiyet, biraz gülmek ve güzel anılar biriktirmekten başka bir şey değil.
En güzel, en beğenilen tıraş paylaşımını yapana “en baba” tıraş setimizi hediye ediyoruz. Diğer beş paylaşıma da güzel birer seyahat tıraş fırçası veriyoruz. Oyunumuzun kuralları, Geltir forumunun prensiplerine çok benziyor aslında: Cinsel veya hassas içerikli paylaşımlar yapmıyoruz ve satın alınmış takipçi ve beğenileri ayıklıyoruz. Yani her zamanki gibi samimiyet esas  Smile

28.12.2018, Cuma akşamına kadar dilediğiniz sayıda paylaşım yapmak serbest ama Cuma akşamı oyunumuzu bitiriyoruz ki hediyelerimizi Cumartesi günü kargoya verip, Yılbaşı gecesi sahiplerine yetiştirebilelim. Tüm dostlarımızı oyunumuza bekliyorum  Smile

Saygı ve sevgilerimle
Noyan

16lfr7b.jpg
Merhabalar, etkinliğe dair anlayamadığım bir durum var. Beğenilerde sayfada paylaşılmış beğeni sayusi mi esas alınacak, esas gönderinin beğeni sayisi mi? Sevgiler.
Merhaba @Bostani ,
Instagram'da yazışmış olsak da; buradaki sorunuzun açık kalmaması bakımından yazıyorum:

Aslında dostlarımızın kendi sayfalarında #clubrazorus etiketiyle yaptıkları paylaşımların aldığı beğeniyi esas alıyoruz. Ancak instagram kullanmayan veya hesabı açık olmayan (kilitli olan) dostlarımız arzu ederlerse paylaşımlarını bize gönderiyorlar; onların adına kendi hesabımızdan memnuniyetle yayınlıyoruz. Bu durumda tabi bizim hesabımızdan yayınlanan fotoğrafın aldığı beğeniyi esas alıyoruz.

Bazı dostlarımız soruyorlar; yapılan paylaşımlardaki ürünlerin bizim ürünlerimiz olması gibi bir beklentimiz yok. Tıraşı (hatta erkek bakımını) konu alması yeterlidir. Hatta paylaşımda bir ürün olması bile gerekmiyor diyebilirim  Smile  An itibarı ile son derece keyifli paylaşımlar yapıldı bile. Oyunumuz tüm dostlarımıza açıktır. “Benim fotoğrafımı kim beğenir” demeyin sakın; paylaşın gitsin  Blush

Saygı dolu sevgiler
Noyan
@Noyan abisinin son yazdıgını okuyunca, bizim kedi hemen patlatmıs selfiyi, haberim yokmus gibi cek pampa diye.

2v0fupc.jpg
@Noyan Bey'in Instagram yarismasinin talihlilerinden biri de benim. Paket bugun ulasti, hem de harika bir paketin icinde. Acmaya kiyamadim desem yeridir Smile Tekrar cok tesekkurler Noyan Bey

add15bc6d987.jpg

2243316a1432.jpg

e09fda9bd662.jpg
Güzel günlerde kullanın @mehmets
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Kargo ulaştı ve büyük bir heyecanla açtım. Noyan beye teşekkürler, yılbaşı yarışmasına katilamadigim icin uzulurken cok cok güzel bir hediye oldu Smilef6c8cdc1e85471c447f5671728bf3d33.jpg0bfc14a5d74d3190af20825b607acbca.jpg
Güzel günlerde kullanın @Bostani
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Bu güzel etkinlik için Razorusa tekrar teşekkürler.
33elx0x.jpg
Harika etkinlik icin Noyan Bey'e tesekkurler. Hediyeleri komsularımıza hayırlı olsun, zevkli tıraslarınız olsun.
Bir sonraki sene biz yeni yetme üyeler de yarışmaya katılırız inşallah Smile elimiz de daha alışmış olur, pişeriz yani Big Grin
Herkesin yeni yılını kutlarım
So far so good..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: