RAZORUS
Razorus Noyan beye ne kadar teşekkür etsek azdır böylesine zevkli ve heyecanlı bir paylaşım sağladığı için çok teşekkür ederim.

4a3ffbaf92f9701e6e2ca70b1c500ead.jpg
Güzel günlerde kullanın üstat 2018 son günlerinde size gülmüş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Geleneksel tıraşa katkılarından dolayı Noyan Bey e ve Razorus ekibine sonsuz teşekkür.....
c8d7621816fc7a25b16b4c8af0552bf6.jpg

de te fabula narratur.!
Sepete 3 parça ürün ekleyip alışverişi tamamla dediğim anda indirimler sona ermiş. Fiyat böyle değildi sanki KDV mi dahil değil anasayfada gördüklerimde acaba falan derken baktım ki yeni yılın ilk talihsizliğini yaşamışım Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Merhaba Dostlar,
Öncelikle bu güzel paylaşımlar için değerli komşularıma asıl ben teşekkür ederim. Ben de bu küçük etkinliğin aramızdaki samimiyeti bir tık daha ileriye taşıdığını ve 2018 yılını gerçekten de tatlı bir finalle hatırlamamızı sağlayarak, amacına ulaştığını düşünüyorum.

Gelen birbirinden güzel paylaşımlarda gördüğüm iki hususu sizinle paylaşmak isterim:
Öncelikle hiçbir dostumuzdan ne tedirgin edici olabilecek bir paylaşım, ne de yorum gelmedi. Bunun, ne denli medeni ve düşünceli bir topluluk olduğumuzun açık bir göstergesi olduğunu düşünüyor ve bunun bir parçası olmaktan onur duyuyorum.

Bir diğer husus ise, yapılan paylaşımların her birinin, aslında “beğenilmeme” endişesini aşarak, açıklıkla yapılmış paylaşımlar olduğunu biliyorum. Bunun da aramızdaki güven ve samimiyeti gösterdiğini düşünüyor ve bunun mutluluğunu yaşıyorum.

Paylaşım yapsın veya yapmasın, bu sürecin uzaktan veya yakından parçası olmuş tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürler.
Tıraş keyfiniz daim olsun.
Saygılarımla,
Noyan
Razorus yeni yılda geleneksel tıraş konusunda bizlere yeni seçenekler sunarak çok güzel bir hamle yapmış. Noyan Bey'e buradan teşekkür ediyorum. Forumda, Da Vinci fırçaları kullanana çok fazla rastlamamıştım. Umarım SOTD bölümünde sıklıkla görmeye başlarız.
af40a59dc53667b369e3710571a8f6e3.jpg
Muhteşem bir düşünce. Tebrik ederim Noyancım.

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Bu iyi olmuş işte
İyi bir Porsuk ararken
Şimdi affınıza sığınarak bir eleştiride bulunacağım. 2 inci kez başıma geldiği için yazıyorum. 12.12.2018 tarihin de Proraso sandal set aldım. 2 ve 3 gün sonra indirim yapıldı. Sonrasın da 05.01.2019 tarihin de S.o.c taj porsuk kılı fırça satın aldım, siteden 2 gün sonra yeni fırçalar geldi. Diyeceğim bu indirimler veya yeni ürünler gelmeden evvel bu platformda paylaşımlarda bulunabilir misiniz? @Noyan Bey ve yahut bu yapılan yeniliklerden önce başka bir mecrada olabilir, bizleri haberdar edebilir misiniz? Teşekkür ederim. Hayırlı İşler dilerim.
Razorus'tan sipariş verdiğim Semouge 1438 fırçam geldi. Tasarımı, rengi ve duruşuyla en beğendiğim fırça oldu kendisi.

Fırça ile ilgili aklıma takılan her türlü soruyu yanıtlayarak bu güzel fırçayı almamda yardımcı olan Noyan Bey'e çok teşekkür ediyorum.
Noyan Bey, bilgisi ve tecrübesiyle sunduğu müşteri hizmeti ile beni çok etkiledi. Bugüne kadar karşılaştığım en dürüst ve donanımlı
firma sahiplerinden birisi. Ürünler ile ilgili her türlü konuda, içtenlikle detaylı bir şekilde bilgilendirme yapması önemli bir husus.
Kendisine bu siparişimde verdiği özverili hizmet için tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

n3sw7t.jpg

r26gqf.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: