RAZORUS
@ForrestGump komşum daha yeni edindim fırçayı. Kullanan arkadaşlar sorunuzu yanıtlayacaktır Wink
So far so good..
teşekkürler komşumSmile
@ForrestGump Yaqi sentetik fırça porsuk fırçalar gibi hemen boynunu bükmez, ama domuz kılı fırçalardan daha yumuşaktır. İkinci perde kullanımında biraz su ister. Aradığınız özelliklerle örtüşür diye düşünüyorum.
Bu arada (konu dışı) kuru iken elinizi üstünde gezdirdiğinizde elinizden bırakmakta zorluk çekersiniz, canlı tavşanı kucaklamış olanlar anlar bu duyguyu Rolleyes
(11/04/2019, Saat: 16:41)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kuru iken elinizi üstünde gezdirdiğinizde elinizden bırakmakta zorluk çekersiniz, canlı tavşanı kucaklamış olanlar anlar bu duyguyu  Rolleyes

adını koyamadığım duyguya elçi olduğunuz için teşekkür ederim üstadım Smile
@ForrestGump komşum Yaqi fırça istediğiniz özelliklerle büyük oranda uyuyor. Çok yoğun kıvamlı bir köpük yapıyorsanız ikinci tura bir kaç damla su takviyesi isteyebiliyor. Orta ayarda bir kıvam yaparsanız herhangi bir eklemeye gerek olmadığı düşüncesindeyim. Bunda tabii ki kullanılan sabunun da etkisi vardır. Hemen boynunu büken bir fırça değil, omurga iyi duruyor. Domuz ile Porsuk arasında bir yerde diyebilirim. Gerçi marka veya knotlara görede değişiyor. Kullandıklarımdan bazılarını sıralayayım araya da Yaqi koyayım anlamanız adına. Omurganın ayakta kalması olarak düşük dirençten yükseğe : Muhle Silvertip Badger - FS Pure Badger - Avon Sentetik - "Yaqi" - Lider Domuz - Banat Perfect - Semouge 830. Masaj Olarak Sıralama: Tam tersi sadece 830 yok. (830 yeni katıldı aramıza şuan bir miktar çizicilik devam ediyor.)
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
@sfenks porsuk fırça yoğurdun kaymak tabakası gibi bence, lezzeti çok hoş hatta en hoş kısım ama onunla ayran yapmak mümkün değil Smile önce sentetikle ayran yapıcam ben üstüne de porsukla kaymak tabakası Smile
@3RD1 komşu Yaqi sentetik fırça sipariş ettim @ahbap komşunun aldığından. Asıl beklentim köpüğü sakallarıma yedirirken şöyle ağız tadıyla bastıra bastıra masaj yapmak. İlginçtir tıraş sırasında en sevdiğim aşama o. Porsukta olmuyor o his. Porsuk bence ilk perdeden sonra daha keyifli olur, sakalları kesilmiş yüzde. Ben öyle yapacağım, ilk perdeyi sentetikle ikinci perdeyi de porsukla. Teşekkürler aydınlatma için.
(11/04/2019, Saat: 19:01)ForrestGump Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @sfenks porsuk fırça yoğurdun kaymak tabakası gibi bence, lezzeti çok hoş hatta en hoş kısım ama onunla ayran yapmak mümkün değil Smile önce sentetikle ayran yapıcam ben üstüne de porsukla kaymak tabakası Smile
@3RD1 komşu Yaqi sentetik fırça sipariş ettim @ahbap komşunun aldığından. Asıl beklentim köpüğü sakallarıma yedirirken şöyle ağız tadıyla bastıra bastıra masaj yapmak. İlginçtir tıraş sırasında en sevdiğim aşama o. Porsukta olmuyor o his. Porsuk bence ilk perdeden sonra daha keyifli olur, sakalları kesilmiş yüzde. Ben öyle yapacağım, ilk perdeyi sentetikle ikinci perdeyi de porsukla. Teşekkürler aydınlatma için.
Hocam çift fırça projesi ile keyfi bambaşka boyuta taşıyorsunuz. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
Yaqi kullandıktan sonra ikinci perdede porsuğu aramayacağınıza eminim. Şimdiden hayırlı olsun.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Razorus instagram sayfasında, Noyan bey yeni yaqi siparişleri için kullanıcılardan sitede görmek istedikleri fırçalar konusunda yardım istemiş, hoşunuza giden fırçaları belirtip getirtebilirsiniz.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(18/04/2019, Saat: 21:34)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Razorus instagram sayfasında, Noyan bey yeni yaqi siparişleri için kullanıcılardan sitede görmek istedikleri fırçalar konusunda yardım istemiş, hoşunuza giden fırçaları belirtip getirtebilirsiniz.

Yaqinin cok guzel razor standleri var, ve aliexpresste satilmiyor. Razorus getirebilirse, ilgilenenler olabilir:

https://zhonghuianimalhair.en.alibaba.co...64bbEBtUwR
https://www.alibaba.com/product-detail/h...64bbGxKIfI

Bence firca icin en guzelleri daha once gormediklerimiz, yeni urunler.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: