RAZORUS
Estağfurullah komşum, iyi günler
So far so good..
Razorus'tan aldığım Semogue 1520 fırçam elime ulaştı.

Öncelikle Noyan Bey ve Razorus ekibine bu harika müşteri hizmetleri için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Fırça ile ilgili küçük bir sorunum oldu ve bu durumu Noyan Bey'e mail ile ilettim. Sağ olsun kendileri konu ile şahsen ilgilendi.
Semouge fırçalara ne kadar hakim olduğunu tekrar anlamış oldum. Detaylı bir teknik açıklamanın ardından ufak sorunumu hemen çözdü.

Buradan tekrar kendilerine ve ekibine Avrupa standartlarında bir müşteri memnuniyetini sağladıkları için teşekkürlerimi sunuyorum.
Geleneksel tıraş için Razorus'un bizler için önemli bir kazanç olduğunu hatırlatmak istiyorum.

Saygılarımla....
Smile a little be
(22/04/2019, Saat: 10:55)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @salomanya

mvgkci.jpg

Derby traş kremini denediniz mi
youtube.com/Berberbey
@Berberbey

Ben hiç denemedim komşum
So far so good..
(29/04/2019, Saat: 20:11)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Berberbey

Ben hiç denemedim komşum
Kim almış ya. Ben karıştırdım galiba.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
Ticaret ahlakından dolayı takdir ediyorum.

2v9azv8.png
(01/05/2019, Saat: 00:42)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ticaret ahlakından dolayı takdir ediyorum.
Saygiyla egiliyorumm Smile
Noyan Bey, bugün sipariş verdim ama inanın gözüm çeşit arıyor. Belki pazar darlığı var, siz de haklısınız. En azından yaprak jiletlerde ürün çeşitliliğinin artması çok faydalı olacaktır.
Mükemmel bi esnaf , en önemliside içimizden bizden birisi yahu .
Kesinlikle ilgisi, dürüstlüğü, tanışmamış olsak dahi mail ile görüşmelerimizde bir dost olduğunu hissediyorsunuz. Jilet ve tıraş kozmetiği konusunda çeşitlilikte kısa sürede artar umarım.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: