RAZORUS
Razorus alışverişim bu ürünleri bizlere temin ettiği için Razorusa çok teşekkür ederim.
zr0RG8.png
(07/12/2019, Saat: 22:40)Değer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Razorus alışverişim bu ürünleri bizlere temin ettiği için Razorusa çok teşekkür ederim.
[mg]

Komşum hayırlı olsun Shark severek kullandığım bir jilet biterse isterim sizden Big Grin iki kartela var elimde.
(07/12/2019, Saat: 23:08)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum hayırlı olsun Shark severek kullandığım bir jilet biterse isterim sizden Big Grin iki kartela var elimde.

Sağol komşum teşekkür ederim. Shark chrome keskinliği özellikle konforunu çok beğendiğim bir jilet komşum. Benim de elimde bitti bitecek dedim varken alalım biraz jilet Big Grin Her zaman paylaşırım komşum ne demek söylemeniz yeterli Smile
(07/12/2019, Saat: 22:40)Değer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Razorus alışverişim bu ürünleri bizlere temin ettiği için Razorusa çok teşekkür ederim.
zr0RG8.png

Shark'ın üretimi durdurduğu bilgisi mi aldınız? Big Grin
(07/12/2019, Saat: 23:43)Değer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağol komşum teşekkür ederim. Shark chrome keskinliği özellikle konforunu çok beğendiğim bir jilet komşum. Benim de elimde bitti bitecek dedim varken alalım biraz jilet Big Grin Her zaman paylaşırım komşum ne demek söylemeniz yeterli Smile

Teşekkür ederim varolun Smile
(07/12/2019, Saat: 23:46)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Shark'ın üretimi durdurduğu bilgisi mi aldınız?  Big Grin

Yok komşum Big Grin Her gün kullanıyorum jileti komşum iç piyasada biter sonra gümrükle uğraşırım diye aldım Smile
30’a yakın jilet eklenmiş siteye ben hangisinden alayım diye bakındım bakındım isin içinden çıkamadım Big Grin Var mi tavsiye ?
Persona med. Medikal keskinlikte diye hatırlıyorum komşum
(13/12/2019, Saat: 19:54)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Persona med. Medikal keskinlikte diye hatırlıyorum komşum

Fiyatı da öyle masalah Big Grin Elimde bir tane var muhtemelen Ankara buluşmasında bir komşumuz hediye etti ya da forum içi satın alımda hediye olarak geldi denemeye fırsat bulamadım.
7o'clock sarı ve yeşil, Treet King ve Treet Platinum bir tanede Bolzano siparisini verdim bile.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: