RAZORUS
(15/12/2019, Saat: 19:50)solidas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba noyan bey jiletfiyatları wilkinson sword, asco ve diğer jiletler çok pahalı distiribitöründe 57 tl wilkinson sword. ASCO  19 tl zazahanda fiyatlar çok yüksek.perma shap 40-45 tl arası.Treet 20 tl jilet 90-100 lira yazmışsınız .Fiyat ayarlaması yaparsanız memnun oluruz.

Aman komşum bu forumda tedarikçi eleştirmeyin 20 sayfa nasihat dinlersiniz 40 sayfa da taşlanırsız Big Grin Fiyat veya herhangi bir sorununuz varsa bence en doğrusu o firmayı arayın ya da mail atın.
Razorus'ta yılbaşı indirimi varmış

205b79602991f6bf99322a88cf6c3b55.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Yaprak jiletler de bir fiyat artışı söz konusu sanırım son hafta da 55-65 tl kartela fiyatı olan Personna platinum=117 tl & Crystal Super Platinum =99tl olmuş , yine mavi astra ya kartelası 60 tl ye sahip oluyorken =81tl olmuş ( impa da şuan satışta sadece plastik kutudakiler var onlarında fiyatı 4tl den 5tl çekilmiş)
Yaprak jiletlerde fiyat artışı dikkatinizi çekti mi sizlerin de komşular?
(15/12/2019, Saat: 19:57)JohnLocke Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aman komşum bu forumda tedarikçi eleştirmeyin 20 sayfa nasihat dinlersiniz 40 sayfa da taşlanırsız Big Grin Fiyat veya herhangi bir sorununuz varsa bence en doğrusu o firmayı arayın ya da mail atın.

Smile Smile
Taşlar ufak olsun komşular Smile
(16/12/2019, Saat: 11:45)acoma Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Smile Smile
Bir inceleyelim bakalım indiirm kalemlerini.
İsteyen taş atsın razarus pahalı satıyor...

Neresi ucuzsa ordan alıyorum..Arko sabun hiç ilgimi çekmez
(16/12/2019, Saat: 11:35)ErkanY. Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaprak jiletler de bir fiyat artışı söz konusu sanırım son hafta da 55-65 tl kartela fiyatı olan Personna platinum=117 tl & Crystal Super Platinum =99tl olmuş , yine mavi astra ya kartelası 60 tl ye sahip oluyorken =81tl olmuş ( impa da şuan satışta sadece plastik kutudakiler var onlarında fiyatı 4tl den 5tl çekilmiş)
Yaprak jiletlerde fiyat artışı dikkatinizi çekti mi sizlerin de komşular?

Komşum yeni değil..sadece permasharpta paket başı 1 tl pahalıydı.
Acemiydim ilk alışverişimi burdan yaptım.kazıklandım..
Sadece açıklama,yorum okumak için giriyorum sitelerine..
Bu vesile ile bunu paylaşmış oldum,içinde kalmasın..
Yeni yıl indirimi yok gibi duruyor
Organique Tıraş Sabunu,150 ml hep aynı fiyattan satışta.Yılın başından beri takipteyim aynı fiyattan satılıyor.Beni tatmin eden indirim yok.
Her iki tedarikcimizinde kendine gore avantajlari ve dezavantajlari var. Örneğin impa da sabun ve jilet çeşitliliği çok, fiyatlar uygun, ancak taksit imkanı yok.
Razorus ta ise fırça ve alet çeşitliliği çok, taksit imkanı var, ancak fiyatlar impa dan yuksek.
Her iki tedarikciden de alışveriş yapmış biri olarak ben her ikisindende çok memnunum. İyki varlar.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: