RAZORUS
@JohnLocke
Komşum demek istediklerinizi çok iyi anlıyorum ben de ticaretle uğraşıyorum. Ancak biz bu tedarikçilere her şeyi en ucuza ver hep ucuza ver mantığıyla yaklaşırsak bu insanları birkaç yıl sonra bulamayabiliriz. Zira forumda da birkaç komşumuz bu işin ticaretini yapmaya çalıştı ama muavfak olamadı. Benzinin 7 tl olduğu bir ülkede yaşıyoruz. 5 ay yüzüme kullandığım bir sabunu getiren tedarikçiyi 3-5 tl eleştirip üzemem
(16/12/2019, Saat: 18:19)Mustafa40 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @JohnLocke
Komşum demek istediklerinizi çok iyi anlıyorum ben de ticaretle uğraşıyorum. Ancak biz bu tedarikçilere her şeyi en ucuza ver hep ucuza ver mantığıyla yaklaşırsak bu insanları birkaç yıl sonra bulamayabiliriz. Zira forumda da birkaç komşumuz bu işin ticaretini yapmaya çalıştı ama muavfak olamadı. Benzinin 7 tl olduğu bir ülkede yaşıyoruz. 5 ay yüzüme kullandığım bir sabunu getiren tedarikçiyi 3-5 tl  eleştirip üzemem

Komşum ben de sizi anlıyorum, ama fiyat eleştirisine saygı duymak lazım. Ama bu dille degil elbette.
Tartışma yapmak için yazmıyorum sadece bilginiz olsun arkadaşlar. Razorusta çok ta güzel puanlama sistemi var ben çok kullandım hatta hala 27 tl karşılığı puanım var mesela ve taksit yapmasıda ayrıca güzel bu açıdan bakarsak Diğer tedarikçilerle fiyatı aynı ya geliyor. Ama sabun konusunda ürün çeşitliliği çok fazla olmadığı doğru onu da Noyan bey le konuşunca size açıklıyor inanın hak vermemek mümkün değil. Sağlıcakla kalın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Üstadım açıkçası zaten 2 tane adam gibi tedarikçi var bir de muhle.

Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Estagfirullahm Amacim kimseyi tahkir etmek degil vutun forum uyelerini seviyorum.
Konunun aklı selim bir noktaya gitmesine sevindim, açıkçası ilk yorumlar fazlasıyla rahatsız edici idi. 2 tedarikçiyi de tanırım, ailecek tanırım. Dürüst, güvenilir esnaftırlar. Çok ürün aldım, hiç pişman olmadım. Almaya da devam ediyorum.

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Bana cevap hakkı doğduğu için yazma gereği duydum..amacım mevzuyu uzatmak değil fakat benim yazdıklarım üzerine uzun uzun yazıldığı için yazmam gerekti..

Ben forumdaki deneyimli komşulardan çok şey öğrendim,fikirlerinden faydalandım,faydalanmaya da devam ediyorum..
Benim de başkalarına faydam dokunursa ne mutlu bana..

Evet serbest piyasada isteyen istediği fiyata satar..fiyatları Yüksek tutup sonra da indirim yapmak da bu sistemde çok yapılan bir taktiktir.

Fiyatlar ortada..söylediklerim de yanlış birşey yok..firmayı övmek serbest,eleştirmek yasak..
Benim için turnusol kağıdı oldu bu yazılanlar..

Komşularım için farkındalık yaratabildiysem ve faydam dokunabildiyse ne mutlu bana..
Sizinki eleştirmek değil, “kazıklandım” “indirim-bindirim” diyerek hakaret etmek. Eleştirmeyi bilmediğiniz için özeleştiri yapıp üslubunuzun yanlışlığını da göremiyorsunuz. Tek amacınız cevap vermek ve ihtimal buna da cevap vereceksiniz.Farkındalık yarattığınız tek konu ise sizin eleştirme yapmayı bilmeyen bir birey olduğunuz. En kısa vakitte değişmenizi temenni ederim.

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Fiyatların bir miktar yüksek olduğu doğru gerçekten ama bu şekilde butik denebilecek tarzdaki yerler hep aynı oluyor, Türkiye genelinde ne kadar satış yapabiliyordur ki kar etsin, işletme olarak onları da düşünmek lazım. Ben şu ana kadar iki kere alışveriş yaptım içime sinmeyen sadece kargo ücreti oldu ama onda da hızlı kargo onu bir miktar tolere ediyor.
Türkiye’de sayısı oldukça sınırlı bir gruba satış yapıyorlar, gayet güzel ürün çeşitlilikleri var, stoklu çalışıyorlar, aynı gün kargo yapıyorlar, taksit gibi puan kazanma sistemi bedava kargo gibi hoşluklar sağlıyorlar, anında canlı destek sağlıyorlar...İster üç aşağıya ister beş fazlaya satsınlar takılmamak gerek bence. Adamlar bıraktık satmıyoruz dese ne idüğü belirsiz n11 stokçularıyla yurtdışı sitelerin insafına kalacağız. Kaldı ki fahiş fiyatlar değil herkesin bütçesine göre ürünler ve alternatifleri mevcut. Bence her koşulda desteklememiz lazım. Tüm tedarikçilerimize hayırlı işler dilerim
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: