RAZORUS
(16/12/2019, Saat: 21:16)forevermore07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Türkiye’de sayısı oldukça sınırlı bir gruba satış yapıyorlar, gayet güzel ürün çeşitlilikleri var, stoklu çalışıyorlar, aynı gün kargo yapıyorlar, taksit gibi puan kazanma sistemi bedava kargo gibi hoşluklar sağlıyorlar, anında canlı destek sağlıyorlar...İster üç aşağıya ister beş fazlaya satsınlar takılmamak gerek bence. Adamlar bıraktık satmıyoruz dese ne idüğü belirsiz n11 stokçularıyla yurtdışı sitelerin insafına kalacağız. Kaldı ki fahiş fiyatlar değil herkesin bütçesine ürünler ve alternatifleri mevcut.  Bence her koşulda desteklememiz lazım. Tüm tedarikçilerimize hayırlı işler dilerim

İyi akşamlar,
Düşüncelerinize katılıyorum.. Makul fiyatlar. Biraz da tolerans
sağlamak gerekir diyorum.
Bu ülkede, kaliteli dürüst esnaf/dürüst insan olmak ne zor gerçekten.impa ve razorus olmazsa tıraş malzemesi bulamayacağız, vergiler uçmuş, adamlar hala indirim vs yapmaya çalışıyor

Süper indirim olmuş, hem jilet hem de bir fırça siparişi geçiyorum birazdan. Teşekkürler Razorus, iyi ki varsınız.
(16/12/2019, Saat: 21:53)Dragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu ülkede, kaliteli dürüst esnaf/dürüst insan olmak ne zor gerçekten.impa ve razorus olmazsa tıraş malzemesi bulamayacağız, vergiler uçmuş, adamlar hala indirim vs yapmaya çalışıyor

Süper indirim olmuş, hem jilet hem de bir fırça siparişi geçiyorum birazdan. Teşekkürler Razorus, iyi ki varsınız.

Valla yaqi indirimlerini ben de beğendim ama minimalizm derken yine fırça almak bilemiyorum ...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
30 tane av bayii yan yana aynı sokakta. Koskoca ülkede sadece 2 tıraş bayii; Razorus ve İmpa . İyi ki varlar!
Deden gibi tıraş ol.
Razorus, Muhle ve İmpa bu hobinin bence vazgeçilmez isimleri. Zaman zaman İmpa'da daha ucuz olan ürünleri razorusun devamı için alışverişlerimde razorusu tercih ediyorum. 3 firma da Türkiye'deki müşteri hizmetlerinin üzerinde standart sunarak bizlere satış yapıyorlar.

Noyan Bey'in ilgisi zaten harika, ufacık bir konu için satırlarca cevaplar yazmaktan hiç çekinmiyor.
Bu konuda çok haddine olmasa da bir kaç şey söyleyebilirim...
Öncelikle müşteri eleştirisini kendine göre haklı olduğu her anlamda yapabilir lakin bu konuda kaba ve çirkin sözlerle değil. Sonuç olarak parayı veren müşteri ise istediği heryerden alabilir.
Ancak ülkemizde bu konsepte ürün satışı yapan firma sayısı bir elin parmağını geçmezken bu şekilde davranılmasıda enteresan. Sonuç olarak ben daha ucuza başka bir yerden bulursam ordan alırım.
Bu arada ben İmpa’dan da burdan da alış veriş yapıyorum. İkisininde kendine özgü artı ve eksileri var. Buradaki özellikleri değerlendirmek gerek bence
Mesela ben bir ürün alırken satıcı ile kafamdaki tüm soruları sorarım ve konuşurum. Bu konuda Noyan beyin hakkını kimse yiyemez. Ben istanbul da olmamdan dolayı eminönüne yolum düşerse mutlaka uğrarım ama orda bu samimiyeti ben yakalayamadım.
Sonuç olarak tercih meselesi ben her iki yerden de alışveriş yaptığımdan dolayı bu konuda biraz daha tercihe göre hareket edilmesi taraftarıyım.
Tüm komşularıma tahrişsiz ve güzel traşlar dilerim.
(17/12/2019, Saat: 12:02)Karantina14 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu konuda çok haddine olmasa da bir kaç şey söyleyebilirim...
Öncelikle müşteri eleştirisini kendine göre haklı olduğu her anlamda yapabilir lakin bu konuda kaba ve çirkin sözlerle değil. Sonuç olarak parayı veren müşteri ise istediği heryerden alabilir.
Ancak ülkemizde bu konsepte ürün satışı yapan firma sayısı bir elin parmağını geçmezken bu şekilde davranılmasıda enteresan. Sonuç olarak ben daha ucuza başka bir yerden bulursam ordan alırım.
Bu arada ben İmpa’dan da burdan da alış veriş yapıyorum. İkisininde kendine özgü artı ve eksileri var. Buradaki özellikleri değerlendirmek gerek bence
Mesela ben bir ürün alırken satıcı ile kafamdaki tüm soruları sorarım ve konuşurum. Bu konuda Noyan beyin hakkını kimse yiyemez. Ben istanbul da olmamdan dolayı eminönüne yolum düşerse mutlaka uğrarım ama orda bu samimiyeti ben yakalayamadım.
Sonuç olarak tercih meselesi ben her iki yerden de alışveriş yaptığımdan dolayı bu konuda biraz daha tercihe göre hareket edilmesi taraftarıyım.
Tüm komşularıma tahrişsiz ve güzel traşlar dilerim.

Komşum söylediğiniz her cümle daha önce 10ar kez söylenmiş en az. Aynı şeyleri tekrarlayıp mevzuyu uzatmanın anlamı var mı sizce ?
(17/12/2019, Saat: 12:12)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum söylediğiniz her cümle daha önce 10ar kez söylenmiş en az. Aynı şeyleri tekrarlayıp mevzuyu uzatmanın anlamı var mı sizce ?

Komşum uzatmak istemiyorum ve de yanlış anlamanı da istemem ama forumda birileri birşey dedikten sonra kimse birşey demesin. Paylaşım yada insanlar kendi düşüncelerini paylaşmadıklarında haksızlık olmaz mı?
Bugün yaqi kırmızı mermer 24mm sentetik siparişimi verdim, gene yanıltmayarak aynı gün kargoya verdiler. İndirimdeki yaqiler bence gayet güzel fiyatlara inmiş. İlk ve tek sentetik fırçam olacak, umarım memnun kalırım.
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..
(17/12/2019, Saat: 19:39)forevermore07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün yaqi kırmızı mermer 24mm sentetik siparişimi verdim, gene yanıltmayarak aynı gün kargoya verdiler. İndirimdeki yaqiler bence gayet güzel fiyatlara inmiş. İlk ve tek sentetik fırçam olacak, umarım memnun kalırım.
Hayırlı olsun komşum.

İlk olabilir ama tek olmayabilir, zaman gösterir Smile

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: