RAZORUS
Ej 3one6 stoklarda
geleneksel tıraşa yeni başlayan biri olarak ürünlerimi razorustan temin ettim. iyi hizmet ve hızlı gönderim. sorulara da hemen cevap veriyorlar. çok iyi. tavsiye edilir kesin alın buradan.
ne mutlu türküm diyene !
Çelik ustura ve merkurmakina stoğu güncellenmiş.
Şu sıralar saç kesme makinası arayanlar için stoklara Zaza ismi altında Moser marka üretimli makinası gelmiş.
Elbette her zamanki gibi Razorus hizmet kalitesi ve güvencesiyle.
İlgilenenlere duyurulur.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(28/04/2020, Saat: 23:40)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu sıralar saç kesme makinası arayanlar için stoklara Zaza ismi altında Moser marka üretimli makinası gelmiş.
İlgilenenlere duyurulur.

1-2 günde tükenmiş Smile
ne mutlu türküm diyene !
(28/04/2020, Saat: 23:40)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu sıralar saç kesme makinası arayanlar için stoklara Zaza ismi altında Moser marka üretimli makinası gelmiş.
İlgilenenlere duyurulur.

Ben de razorustan aldım ve bugün elime ulaştı.Moser üretimi oluşuna kandığımı söyleyebilirim. Yarın ilk defa saç tıraşımı kendim yapacağım. Deneyimimi buraya aktarırım.
Merhaba,
geçen hafta Razorustan ilk alışverişimi yaptım. Gerek görme engelli oluşumdan kaynaklanan sebeplerden dolayı gerçekten tahammül sınırlarını zorladığımı düşündüğüm fakat tecrübelerini paylaşmaktan imtina etmeyen Lord Sparhawk Üstad'a; gerekse alış veriş sırası ve sonrasında da yine fazlası ile yardımcı olan firma sahibi Noyan Bey'e teşekkür etmek isterim.

Yaşamak şakaya gelmez,
büyük bir çiddiyetle yaşayacaksın.

Nazım HİKMET
İkisi de çok değerli insanlardır komşum hayırlı olsun.
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(19/05/2020, Saat: 23:09)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İkisi de çok değerli insanlardır komşum hayırlı olsun.
Üstad Lord'u 2011den beri takip ederim ama Noyan Bey'i tanımak şimdi mükkün oldu. Dediğiniz gibi, sağolsunlar.

Yaşamak şakaya gelmez,
büyük bir çiddiyetle yaşayacaksın.

Nazım HİKMET
Razorus çok güvenilir ve müşterisine güven veren bir site. Fırça konusunda Noyan Bey bana çok yardımcı olmuştu, sağ olsun. Geleneksel tıraş alanında böyle satıcılara sahip olduğumuz için gerçekten çok şanslıyız.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: