RAZORUS
Geldi bile jiletler, 1 günde elime geçti Smile
Tasarım ve kullanım kolaylığı olarak harika bir site olmuş, ben çok beğendim. Hayırlı olmasını dilerim.
Razorus ve Noyan bey ile ilgili bende birkaç önemli şey yazmak isterim;

3 hafta kadar önce cep telefonumdan kendileri beni aradı, FS fırçalarının gelişi akabinde çok yoğun bir satış dönemi geçirdiğini, bu yoğunluk sonrası yaptığı sayımlarda bir hata bulduğunu ve bana yanlışlıkla Silvertip yerine Finest tip fırça gönderdiğini tespit ettiğini belirtti Huh .
   Daha evvel yüzüme hiç porsuk fırça değmediğinden ve Geleneksel tıraşta sizler kadar tecrübem olmadığından hiç anlamamıştım aslında. Sadece arada sırada Silvertip fırçaların özelliklerini okuduğumdan dolayı “biraz sert mi bu” diyordum kendi kendime Idea .
   Noyan bey sanki yıllardır beni tanıyormuşçasına tüm sorularımı fazlası ile cevapladı, bakım ve kullanım ile ilgili çok güzel bilgiler de verdi.
İlk fırçayı kullandığım için  ertesi günde gerçekten siparişimde verdiğim fırçamı bedelsiz olarak bana gönderdi…

Smile Smile Smile

mkd.jpg

mkA.jpg

Sohbetimiz esnasında bu hatanın aslında iyi de olduğunu, Türkiye de belki iki aynı saplı fırçanın farklı karakterlerde tüylere sahip tek kişi olabileceğimi ve aralarındaki farkı çok güzel bir şekilde analiz edeceğimi de söyleyerek beni hayretlere düşürdü.

Yaklaşık on yıldır, tanınmış kurumsal bir markanın perakende ayağını temsil ettiğim bir işim var, hem kurumsal hem de esnaf gibi davranmanın ne kadar zor bir şey olduğunu bildiğim için, Noyan beyin Takdire şayan bu hareketini burada yazmak istedim.

Noyan beye, Eşine ve tüm çalışanlarına,  buradan tekrar tekrar teşekkürlerimi sunar başarılarının devamını canı gönülden dilerim.
"En iyi makine en iyi fotoğrafı çekseydi en iyi daktiloya sahip olan da en iyi romanı yazardı."        
                                                                                                   Ara Güler.
@Ümit Bilgi komşum güle güle kullanın . Noyan Beyi duyarlılığından dolayı ayrıca tebrik ederim .
@Ümit Bilgi komşum fırçanızı iyi günlerde güle güle kullanın.
@Noyan komşumuz Wink Noyan Beyi bende burdan ayrıca tebrik ediyorum..

Selamlar sitenin taksit kolaylığı sağlamasıda önemli bir avantaj bence de.
Ülkemizde ki geleneksel tıraş ekipmanı temin etmemizi sağlayan tüm girişimcilere teşekkür ediyorum.
Keyifli tıraşlar...
Noyan beyi tarif etmeye kelimeler yetersiz kalır. İşini çok seven bir insan. Umarım başarılı olur.
5-6 ay önce arkadaşlarımın doğumgünümde razorus'tan hediye gönderdiği Simpson firça ilk kullanımlarda her seferinde 5-6 kıl doküyordu. Simpsonda benzer sorunlar olabildiğini forumda okumuştum, bir daha elim gitmemişti.Hediye olduğu için de iade etmek istemedim. Geçenlerde Forumda ayrı bir konu altında Simpson tecrübemden biraz bahsedince Noyan Bey sağolsun telefonumu bulup (hediye edenlerden) beni aradı. Fırçayı nasıl kullandığımı detaylı olarak ögrenip kullanim fikirleri de verdi, fırçayı kullanmamı ve kendisine geri bildirim vermemi rica etti. 2 hafta fırçayı kullandım ve dokülmesi daha da arttı. Noyan Bey fırçayı iade alıp üreticiye gönderecegini ve bana yenisini vereceğini söyledi. 100 kadar Simpson fırça satılmış, ilk sorunlu ürün benimkiymiş. Genelde böyle şeyler beni bulduğu için hiç şaşırmadım ama Noyan Beyin ilgisi ve işine yaklaşımını görünce çok şaşırdım. Türkiye'de kurumsallaşmış firmalarda bile rastlamadığım bir davranıştı. Hatta sadece o marka fırça değil aynı değerde herhangi bir ürünü talep edebileceğim yönünde açık çek verince ben de ne kadar zamandır merak ettiğim Merkur Futur'a doğru yelken açtım...
Müşteri memnuniyetini (aslında ben müşteri bile değildim) ön planda tuttuğu için kendisine buradan teşekkür ediyorum.
@Men-Sup üstad, Future şimdiden hayırlı oldun ve iyi günlerde kullanın Wink @Noyan beye Nezaket-i Esnaf lığı için bizdende çook teşekkürlerler..

Değerli Tıraş Dostları,
Tekrar merhaba Smile

Foruma yazdığım ilk yazımda kampanya ve promosyonlarımızı buradan da duyurmaya gayret edeceğimi belirtmiştim. Şimdi bu yazımda da yeni başlattığımız “Islak Tıraşa Davet” kampanyamız hakkında sizleri bilgilendirmek istiyorum:

Bu forumun kullanıcıları çoğunlukla zaten sitemizi tanıyor. Fakat ülkemizde halen tıraş olmak için çok daha iyi alternatifler olduğunun farkında olmayan büyük bir kitle bulunuyor. Bu kampanyamızın amacı da işte bu insanlara erişebilmek ve onlara “geleneksel ıslak tıraş” mefhumunu anlatarak, onları ıslak tıraş dünyasına kazandırabilmektir. İşte bu sebeple kampanyayı sosyal medyamızda “bilenler bilmeyenlere anlatsın” sloganıyla duyurduk. Siz değerli komşularım, bu cümledeki “bilenler” kısmını temsil ediyorsunuz Smile

RAZORUS.com’da zaten süregelen bir puan sistemimiz bulunuyordu ve her alışverişin %5’i değerinde puanı, alışverişi gerçekleştiren üyemizin hesabına iade ediyor ve her yeni üyemize de ilk alışverişinde kullanabileceği şekilde 10 TL değerinde hediye puan tanımlıyorduk. Şimdi buna bir katman daha ekledik ve sitemizin “davet sistemini” devreye aldık. Kısaca özetlemek gerekirse, artık sadece aramıza yeni katılan üyelerimize değil, aynı zamanda onları davet eden üyelerimize de aynı hediye puanı tanımlıyoruz.

Ayrıca her ürün sayfasında bulunan “Arkadaşına Öner” butonunu da benzer şekilde devreye aldık. Sadece butona tıklayıp, arkadaşının mail adresini girerek “gönder”e basmak, işlemi yapan üyemize 10 puan kazandırıyor.
Benzer şekilde, ürünlere yorum yazarak da hesabınıza yorum başına 10 puan eklemek mümkün.

Davet sistemi ise şöyle çalışıyor:
Üye girişi yaptıktan sonra “Hesabım” menüsünde, soldaki blokta “Davetiye Yolla” sekmesine tıklamanız ve açılan sayfada davet etmek istediğiniz kişilerin e-mail adreslerini yazarak daveti göndermeniz yeterli. Bu işlemle birlikte sitemiz davet ettiğiniz kişiye bir davet metni ve bağlantı (link) gönderiyor. Daveti alan kişi bu bağlantı üzerinden üye olarak yine eskisi gibi 10 TL değerinde puan kazanmış oluyor. Buraya kadar fark yok. Ancak bundan sonra; bu kişinin yaptığı 100 TL ve üzeri ilk alışverişte davetiyeyi göndermiş olan üyemizin hesabına da 10 TL değerinde 200 puan otomatik olarak ekleniyor. Davetiye gönderme konusunda bir sınır yok. Yani bir üyemiz, 5 – 10 kişi davet edebileceği gibi 50, hatta 500 kişi de davet edebilir.

Kampanyayla ilgili detaylı bilgileri şu adreste bulabilirsiniz:
http://www.razorus.com/sayfa/razoruscom-...kampanyasi

Bu kampanyanın bizlere yeni tıraş-sever dostlar kazandırması ümidiyle…
Saygılarımla,
Noyan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: