RAZORUS
Yaqi fırça stokları yenilenmiş:

https://www.razorus.com/yaqi-fircalar
(31/07/2020, Saat: 00:00)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaqi fırça stokları yenilenmiş:

https://www.razorus.com/yaqi-fircalar

Aynı zamanda yeni tıraş aletlerindende bahsettiler. Takipteyim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Forumdan haberim oldu benim de Yaqi fırçaların stoklara girmesi meselesi, görünen o ki tasarım konusunda yine özgün ve yaratıcılar. Öte yandan fırça fiyatları da yine gayet uygun olmuş. Sentetik fırçalarda pek bir fiyat artışı olmamış gördüğüm kadarıyla, hatta hiç olmamış neredeyse, ancak 2Band ve Silvertip fırçalarda ciddi bir fiyat artışı var, ki bu içinde bulunduğumuz döneme (yalnızca pandemi ile alakalı değil, kurun yükselmesi vs.) ek olarak hakkında derin bir bilgi sahibi olmadığım vergilendirmedir vs. de eklenince çok normal gibi gözüktü bana. RAZORUS'u ben çok başarılı buluyorum, çok çok hızlı gönderim sağlıyorlar, yalnızca tıraş ekipmanıyla alakalı değil cildinizle alakalı genel bir sorunda bile "Bana ne kardeşim" demeden sizi dinleyip yönlendiriyorlar. Yaptıkları işe gerçekten çok çok hakimler. Paketlemelerine zaten diyecek yok. Memnun kalmadığım tek bir alışverişim olmadı. Ne diyelim, sağ olun var olun Razorus ailesi! Smile
(31/07/2020, Saat: 00:29)tiffanygt Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumdan haberim oldu benim de Yaqi fırçaların stoklara girmesi meselesi, görünen o ki tasarım konusunda yine özgün ve yaratıcılar. Öte yandan fırça fiyatları da yine gayet uygun olmuş. Sentetik fırçalarda pek bir fiyat artışı olmamış gördüğüm kadarıyla, hatta hiç olmamış neredeyse, ancak 2Band ve Silvertip fırçalarda ciddi bir fiyat artışı var, ki bu içinde bulunduğumuz döneme (yalnızca pandemi ile alakalı değil, kurun yükselmesi vs.) ek olarak hakkında derin bir bilgi sahibi olmadığım vergilendirmedir vs. de eklenince çok normal gibi gözüktü bana. RAZORUS'u ben çok başarılı buluyorum, çok çok hızlı gönderim sağlıyorlar, yalnızca tıraş ekipmanıyla alakalı değil cildinizle alakalı genel bir sorunda bile "Bana ne kardeşim" demeden sizi dinleyip yönlendiriyorlar. Yaptıkları işe gerçekten çok çok hakimler. Paketlemelerine zaten diyecek yok. Memnun kalmadığım tek bir alışverişim olmadı. Ne diyelim, sağ olun var olun Razorus ailesi! Smile

Harika ifade etmissiniz komşum,
Geleneksel tiras anlamında bu kadar tecrubeye sahip ve ayni zamanda bu kadara naif-kibar bir aile ile tanismis olmak gerçekten cok buyuk bir şans. Noyan Bey, Sevra Hanim ve Özgün Bey ile geleneksel tiras basta olmak uzere pek cok konuda paylsimda hulunmak, alisveris anlaminda ise hrika bir musteri deneyimi ile karşılaşmak gerçekten harika. Cok şansliyiz.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Semogue 610 veya 820 ne zaman stoklara girer acaba?Ne zamandır bakıyorum siteye ama stoklarda yok maalesef.
Dün 1 adet 4711 AS
1 adet Sarı 7o'clock almıştım.
Ayn gün kargoya verildi maili geldi.O mailde Kargo takip numarasının olması iyi bir iş takibi ve operasyonu gerektirdiğini bilenlerdenim.
Hediyeleri için ayrıca teşekkürederim.

Üstte bahsedildiği gibi iki firmayıda gönül rahatlığı ile değerlendirebiliriz.
Razorus a yeni Parker lar gelmiş, merak ettiğim semislant siparişi verdim
Aslinda Turkiye'nin ilk geneleksel tıras ve erkek bakim urunleri magazasi diye baslik acmak gerekiyordu ama bu durumu Razorus'un kurucusu Noyan Bey'in yapmasi lazim.

Ankara Geltir Ekibi'nden Onur ve Çetin hocamla 12 Eylul cumartesi gunu Ankara'dan Eskisehir'e keyifli/sohbetli bir seyahat gerceklestirdik. Amacımız, Razorus'un yeni yerini görmek ve ayni zamanda Noyan Beyi, Özgün Bey'i ve Sevra Hanim'i ziyaret etmekti. Her ne kadar gec de kalsak, muhtesem bir nezaketle uzun uzun keyifle sohbet ettik.
Yeni mekan, gercek anlamda harika. Ufak detaylari tamamlanacak olsa da kendinizi Avrupa'da ozel dizayn bir magazaya girdiginizi hissediyorsunuz. Fonda calan muzikten tutun da aydinlatmalara, urun raflarindan depolama alanina kadar, calisma ofislerinden orta taraftaki retro sobaya.. hersey tek kelimeyle Razours'a yakisir ve Razorus kalitesinde olmus.
Ozgun Bey ve Noyan Bey ile urun kismina gecince asil heyecan basladi, ondan bun suna onlara derken geleneksel tiras urunleri arasinda kaybolduk.
Neden magazaya dair tum fotograflar yok derseniz, belirttigm gibi ufak bazi detaylar tamamlanacak, sonrasinda ise daha muhtesem olacak. Bu nedenle, bu bilgiyi Noyan Bey ve Özgün Bey paylaşsın bizimle.
Heyecanla bekliyoruz.

INQjZ3.jpg

bFwFwC.jpg

xtDsNP.jpg
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Şimdiden hayırlı olsun
ne mutlu türküm diyene !
Hayırlı ve uğurlu olsun. Eskişehir gerçekten yaşam ve kültür anlamında fark atıyor. Tebrikler.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: