RAZORUS
Hayırlı olsun. Mağaza şeklinde satış yapılıyor olması ayrıca güzel olmuş. Ankara'da da böyle bir yer açılması dileğiyle...

Tekrar tebrik ederim.

Paylaşılan bilgi azalır.
Hayırlı olsun, Eskişehir'e gidince ilk uğraşılacak yer.
GÖREV OLSA BİZE YAPTIRIRDINIZ!
Hayırlı olsun.
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Hayırlı olsun

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(14/09/2020, Saat: 17:04)Alfred Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun, Eskişehir'e gidince ilk uğraşılacak yer.
Önce çibörek, balaban veya Pino sonra Razorus. Aç açına olmaz

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Güzel memleketim eskişehire gelince uğramak lazim hayirli olsun
(14/09/2020, Saat: 23:16)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Önce çibörek, balaban veya Pino sonra Razorus. Aç açına olmaz

Abi direk razorus ben o çörekteniki kere yedim papagandan migdemi hoşaf etti 2 öğün pas geçtim sonra 10 soda icmisimdir akabimde.

Yeni yer Razorusa ve bize hayirli olsun tam bitince bi her acidan fotograflari yuklersin diye dusunuyorum. Smile
(15/09/2020, Saat: 00:07)İsmetaltan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Abi direk razorus ben o çörekteniki kere yedim papagandan migdemi hoşaf etti 2 öğün pas geçtim sonra 10 soda icmisimdir akabimde.

Yeni yer Razorusa ve bize hayirli olsun tam bitince bi her acidan fotograflari yuklersin diye dusunuyorum. Smile
Papağan dan yenmez.

Kırım Çibörekçisi Kentpark
Alpu Çibörekçisi Muttalıp Cad

Balaban kebap da Yunus Usta veya Fahrettin Usta ikisi de yanyanadır, eski ortaklar sonradan rakip oldular.

Pino değişik yerlerde var, Pinoburger veya daha iyisi Pino sandviç tavsiye ederim.

Eskişehir gezecek o kadar çok yer var ve o kadar düzenli ki, Türkiye nin en Avrupai şehri dir kesinlikle.

Razorus a hayırlı olsun. Memleketimden tüm Türkiye ye hizmet veriyorlar. Noyan Bey ve Eşi gerçekten iyi insanlar.

Hayırlı olsun razorusa.Ürunler yakıyor ortalığı.O kadar malzemenin oldugu bir ortamda kafayı siyirir insan.
Kartallar yüksekten uçar
Hedef razorusda bakip etrafi kurcalamak olsunda abi cig borek bu sefer pinodan olsun, zaten boyle borekci corekci en meshuruna ugramamak lazim daha iyisi kesin vardir.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: