RAZORUS
Bugün kendilerine misafir oldum. Gerek ilgileri gerek mifsafirperverlikleri için buradan kendilerine teşekkür ederim. Yeni yerleri de çok şık olmuş. Hayırlı olsun.

17a48ba243afb2e1c618ac7df78865b6.jpg

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhaba 4 Nisan'da verdiğim Yaqi Aqua High Mountain Two Band Badger Tıraş Fırçası
Yaqi Berber Tuxedo Sentetik Tıraş Fırçası
Tabac Original Tıraş Sabunu Refill, 125gr 7 Nisan'da özenli bir paketleme ile hızlı bir şekilde teslim aldım.

Teşekkürler ediyorum Razorus.
-Bakımlı erkek için:Bakımlı olmak önemli ise ,ıslak tıraş olmak bir tutkudur.

- Erkek olmak doğuştan gelen bir alın yazısı olsa da, bakımlı olmak isteyen erkeğe nasip olur.
Razorus.com'da Proraso Okaliptüs Yağı ve Mentollü Tıraş Kremleri,Tıraş Sabunları,Tıraş Balsamları ve Tıraş Losyonlarında 17.05.2021 tarihinde geçerli %20-%30 indirim var.
-Bakımlı erkek için:Bakımlı olmak önemli ise ,ıslak tıraş olmak bir tutkudur.

- Erkek olmak doğuştan gelen bir alın yazısı olsa da, bakımlı olmak isteyen erkeğe nasip olur.
Babalar günü indirimine başlamışlar fiyatı şişirip sonradan indirmemisler güzel fiyatlı ürünler var haberiniz olsun
SEDEF USTURA + TURUNCU ASCO Jilet
Sevkiyat sırasında kırılan cam ürünü (pre-shave krem) anında yenisi ile değiştirdiler.
En üst seviyede müşteri iletişimi ve kibarlık-naiflik: her zaman olduğu gibi.
Razorus bu konuda benim tercih sebebim, bu blgi ve iletişimi başka bir yerde bulamıyorum.
Teşekkür ederim.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
aaa bir mekanları olduğunu bilmiyordum, eskişehir'e geldiğimde kesin uğrayacağım Smile
Bu karti görmekten keyif aliyoruz,
Sonsuz teşekkürler..866055f3439859c3cc0c14d38267718f.jpg

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
site sadece bende mi açılmıyor?
Şimdi baktım bende açıldı.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Pearl Shaving'in bir ürününü sipariş vermiştim, dalgınlıkla yanlış model sipariş etmişim, erteso gün aradığımda şak diye çözdüler problemi; hatta fiyat fazlalığını iban adresime atmayı teklif ettiler ama ben ekstra jilet söyledim. Klasik para gönderemeyiz yerine ürün seçin dramasına da girmediler hiç yani. 10/10 bir alışveriş deneyimi yaşadım yani.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: