RAZORUS
Noyan Beye çok teşekkür ederim.
Ne kadar zarif ve kibar olduklarını, hazırladıkları paketteki ince detaylardan bile anlamak mümkün. Smile
Tekrar teşekkür ederim, işinizde başarılar ve keyifler dilerim.
Herkese tekrar merhaba Dostlar,
Olumlu geri dönüşleriniz bizim için çok ama çok değerli; candan teşekkürler.

@arandur , siz sorunca fark ettim; kampanyanın süresini hiçbir yerde yazmamışız. Kampanyamız 18 Haziran (Babalar Günü) gecesine kadar devam ediyor ve gece 12:00’de sonlanıyor.

Sevgi ve selamlarımla
Noyan
Çarşamba günü öğlen sipariş verdim; tutarda öyle çok yüksek değildi. Ürünler Perşembe sabahı elimdeydi; Antalya'da yaşıyorum bu arada çok da yakın değiliz.

Bu 2. siparişimdi, ikisinden de çok memnun kaldım, pre-shave gel hediyesi de mutluluğumuz artırdı tabikiSmile

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için çok teşekkür ederim.
Kea
Bir kere yaprak jiletlerle ilgili ufak bir soru sormuştum siteye. Siteden bana 1 saat sonra neredeyse A4 kağıdı boyunda detaylı bilgilendirici bir cevap geldi. O günden beri kendisine soru sormaya utanır oldum. Vaktini almamak için. Siteden yaptığım alışveriş ise sorunsuzdu. Bir çok övgüyü hakediyor site ama inandırıcı olmam diye burada sonlandırıyorum mesajımı. Umarım yakin zamanda sitenizde mwf sabun görebiliriz Smile
(26/08/2017, Saat: 11:07)banlis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir kere yaprak jiletlerle ilgili ufak bir soru sormuştum siteye. Siteden bana 1 saat sonra neredeyse A4 kağıdı boyunda detaylı bilgilendirici bir cevap geldi. O günden beri kendisine soru sormaya utanır oldum. Vaktini almamak için. Siteden yaptığım alışveriş ise sorunsuzdu. Bir çok övgüyü hakediyor site ama inandırıcı olmam diye burada sonlandırıyorum mesajımı. Umarım yakin zamanda sitenizde mwf sabun görebiliriz Smile

+1

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(26/08/2017, Saat: 11:33)Mavibu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: +1

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

+1
(10/06/2017, Saat: 12:10)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Noyan Beye çok teşekkür ederim.  
Ne kadar zarif ve kibar olduklarını, hazırladıkları paketteki ince detaylardan bile anlamak mümkün. Smile
Tekrar teşekkür ederim, işinizde başarılar ve keyifler dilerim.

+ 1 Smile

Razorus denediğim ilk tıraş ürünleri satan site oldu. Kargo 2. gün geldi. Düzgün ve özenli paketlenmişti. Web sitesini de çok profesyonel ve kullanışlı buluyorum. Çok kullanıcı dostu bir web sitesi. Kalite web sitesinden, paketlemesine kadar işlemiş bence bu şirkete. Kurucularını ve emek verenlerini tebrik ediyorum.

Web sitesinde ürün açıklamaları, blogu olması çok iyi. Sosyal medya hesaplarını da gayet güzel kullanıyorlar. instagram hesaplarını da takip ediyorum.

+ Kendilerine naçizane bir kaç tavsiyede bulunmak isterim:
  • Belki bloglarına daha güncel yazılar da konabilir veya forumdaki tecrübeli kişilere blog için yazarlık daveti yapabilirler.  
  • Tıraş sabunu markalarının çok az olduğunu fark ettim. Bu işte en geniş alan traş sabunları. Cella - Tabac gibi klasikler yok.  
  • Deneme ürünleri yok sitede. Yabancı traş sitelerimde Sample ürünler var. Bunların deneme boylarını alıp deneyip ona göre hangisi ile devam edeceğimizi bulabiliriz.  
Razorus site olarak en iyi yerli olmasının yanında uluslararası alanda da oldukça üst düzeyde hazırlanmış düşüncesindeyim. Yine puan uygulamasını da çok başarılı buluyorum, kullanıcılar yeni alışverişler için motive edilirken sürekli müşteri de ödüllendirilmiş oluyor. Satın alınan ürünlerin yanında jilet paketleri, deneme boy ürünler gönderilmesi de 20 yılın üzerinde internet alışveriş deneyimi olan bendenizin de pek tecrübe ettiği inceliklerden değil. Belki de deneme boy ürünlerden ticari kazanç sağlamak yerine müşterilerine ücretsiz göndermeleri de eşine az rastlanır ticaret erbaplarından olmaları kaynaklıdır. Yine de küçük boy ürünler deneyebilmek hepimizin isteği
Bloglarda benim de ilgimi çeken ordularda tıraş zorunluğunun virüs vb gibi mikropların neden olduğu bulaşıcı hastalık salgınlarını önlemekten ziyade o dönemlerde daha çok bilinen gözle görülebilir canlılar olan bit ve kenelerin bulaşını önlemek amaçlı olsa gerek diye düşünmüştüm. Ve elbette her gün bir kaç kez siteye ziyaret edip bir süre ürünler arasında gezinmek en büyük keyiflerimden
Arko sabuna dayanamam, sepete bir iki tane daha atsam mı ki, diyordum, vazgeçmiştim. Paketi açınca bir de ne göreyim... Smile

Sağolsunlar.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: