RAZORUS
Smile 
Değerli tıraş dostları,
Kısa bir aradan sonra tekrar merhaba  Smile
Hem olumlu geri bildirimleriniz hem de yapıcı geliştirme önerileriniz candan teşekkürler. Hepsinin özenle dikkate alındığından emin olabilirsiniz.

Belki sosyal medyamızda dikkatinizi çekmiştir; RAZORUS.com olarak 3-4-5 Kasım 2017 tarihlerinde, Türkiye’de ilk defa yapılacak bir erkek hobi festivali olan Big Boyz Festival’de olacağız.
Katılımcılara ve festival aktivitelerine bakarak, oldukça renkli bir festival olacağını söyleyebilirim.
Özellikle 4 Kasım, Cumartesi günü, saat 17:00’de, festivalin etkinlik alanında değerli @BigHillMe ve değerli @dikdik_s üstatlar ile yarım saatlik bir geleneksel tıraş sohbeti gerçekleştireceğiz.
Bu festivalin hem dostlarımızı görmeye hem de henüz tanışmadığımız tıraş dostlarıyla tanışmamıza vesile olmasını umuyor ve programı el veren herkesi en azından sohbet eşliğinde bir acı kahvemizi içmeye bekliyorum  Smile

Görüşmek dileğiyle,
Noyan

5z05ld.jpg
Görüşmek üzere arkadaşlar. Güzel bir etkinlik olacağını düşünüyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Çok güzel bir organizasyon olacak gibi görünüyor. Festival de çok eğlenceli. Kaçırmamak lazım.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Okuya okuya biriktirdiğim cümleler vardı içimde, artık konulara tekrar baktıkça hatırımda kalanları yazmam gerektiğini düşünüyorum. @Noyan Bey ile ilk tanışmam De89 alacağım zaman Mayıs ayında olmuştu. Sitede sapları farklı iki model arasında kaldım, kafalarınıda farklı sanmışım demekki arayıp sormak istedim ve ilk defa görüşmüş olduğum bir site sahibi benimle bir saat sanki on yıllık ahbabmışız gibi muhabbet etti ve öyle kibar bir şahsiyettiki kendileri, telefonu kapattığımda yüzümdeki ifadeyi gören arkadaşlar " Ne o piyangomu çıktı " diye sormuşlardı Big Grin . Kendilerine telefondada bu muhabbeti ve nezaketi için teşekkür etmiştim, buradanda tekrar teşekkür etmek istiyorum. Sizin gibi esnaflarımız hep varolsun Noyan bey, hayırlı işleriniz olsun...
Dün verdiğim 37C siparişi biraz önce elime ulaştı. Paketleme ve sunumunuz için çok teşekkür ediyorum.
Umarım işinizi hep ileri taşırsınız.
Dün sipariş ettiğim ürünleri bügün teslim aldım. Ürünün paketlemesi tek kelime ile mükemmel.
Özenle hazırlanan paket için razorus.com ekibini tebrik ediyorum.
(1 kutu hediye jilet için de ayrıca teşekkür ederim Smile )

110ds1u.jpg
Bende merkur 34C ve Frank Shaving fırça aldjm kendilerinden. İlgi alaka profesyonellik gerçekten takdire şayan. Tebriklerimle beraber tavsiye ederim.
Ben de kendilerinden yılbaşında fırça ve jilet siparişi vermiştim, paketleme o kadar özenli ve güzel yapılmıştı ki hala açmaya kıyıp da kullanamadım. Yaptığı işe bu kadar özen gösteren insanlar olduğunu bilmek çok güzel. Hayırlı işleri bol müşterileri olsun...
Cogito, ergo sum Dodgy
31b2b56cda54e469394fc710a7945b64.jpg

Günün güzel haberi

Razorus insta hesabından duyduğuma göre Razorus yakında Yaqi marka fırçalardan getiriyormuş. Yaqi markasını beğeniyorum. Hem tasarımları yenilikçi hem de f/p oranı çok iyi. Artık bi ay çinden fırça beklemeye gerek olmayacak Smile

@Noyan bey hangi modeller geliyor? instagram paylaşımında Sagrada’yı gördüm. Diğerleri de olacak değil mi?
@Noyan Bey, hayırlı olsun Smile

Sagrada modelinin sapı cidden çok hoş, elde fotolardan daha da güzel görünüyor. Tuxedo knot benim hoşuma gitmedi açıkçası ama o sapa 2 band olsa tadından yenmez Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: