RAZORUS
Razorus’tan son alışveriş deneyimimi paylaşmak istiyorum .
Yeniyıl hediyesi olarak proraso nun sakal bakım setinden 3 adet satın aldım .
Setler yanları sticker bandrol ile kapatılmış metal kutuda geldi yani üreticiden sonra herhangibir açılma veya müdahale söz konusu değil .
Setlerin ikisinin içindeki sakal bakım balsamları kapaklarının tam oturmamış olması nedeniyle akıtmıştı .
Kendilerine mail attığımda geri göndermeme gerek olmadığını fotoğrafların yeterli olduğunu hemen yeni balsamları kargoya vereceklerini söylediler ve verdiler .
Buraya kadar ki kısım bir çoğumuzun bildiği kanıksadığı alışkın olduğu kaliteli ve dürüst esnaflığı razorus un .
İşin extrası , ben ürünleri aldıktan ve bana ulaştıktan sonra Yılbaşı indirimleri olduğunu ve aldığım ürünlerde fiyat indirimine gidildiğini belirttiler . Ürünleri daha eksiksiz almamış olduğumdan bu indirimde hakkım olduğunu düşünerek , aradaki fiyat farkını hesabıma hediye çeki olarak yüklediler .
Burası hakikaten göz yaşartır , duygulandırır bir yaklaşım .
Kendilerine çok çok teşekkür ederim , bu nezaketlerinden ötürü .
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
(18/12/2019, Saat: 01:02)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Razorus’tan son alışveriş deneyimimi paylaşmak istiyorum .
Setler yanları sticker bandrol ile kapatılmış metal kutuda geldi yani üreticiden sonra herhangibir açılma veya müdahale söz konusu değil .
Setlerin ikisinin içindeki sakal bakım balsamları kapaklarının tam oturmamış olması nedeniyle akıtmıştı .
Kendilerine mail attığımda geri göndermeme gerek olmadığını fotoğrafların yeterli olduğunu hemen yeni balsamları kargoya vereceklerini söylediler ve verdiler .
Buraya kadar ki kısım bir çoğumuzun bildiği kanıksadığı alışkın olduğu kaliteli ve dürüst esnaflığı razorus un .
İşin extrası , ben ürünleri aldıktan ve bana ulaştıktan sonra Yılbaşı indirimleri olduğunu ve aldığım ürünlerde fiyat indirimine gidildiğini belirttiler . Ürünleri daha eksiksiz almamış olduğumdan bu indirimde hakkım olduğunu düşünerek , aradaki fiyat farkını hesabıma hediye çeki olarak yüklediler .

Hayırlı olsun komşum güzel günlerde kullanın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Gerçekten on numara hareket. Ürünleriniz hayırlı olsun.
Teşekkürler @mali komşum , aslımda ben kullanmayacağım sakaldan vazgeçemeyen bir kaç dostuma almıştım , paketin içinde akmış olan ve iadesi istenilmeyen 2 balsamıda bugün sakallı 2 arkadaşıma verdim.
Bu arada ürünler ve kokular süper
Wood spice
Vetiver
Ve azure lime ( tıraş kremini kullanmıştım o da çok iyiydi )

Bu serilerin tıraş kremleri ve kolonyaları ( losyon ) kullanılabilir bence , kokuları harika .
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
(18/12/2019, Saat: 01:02)MetsGo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Razorus’tan son alışveriş deneyimimi paylaşmak istiyorum .
İşin extrası , ben ürünleri aldıktan ve bana ulaştıktan sonra Yılbaşı  indirimleri olduğunu ve aldığım ürünlerde fiyat indirimine gidildiğini belirttiler . Ürünleri daha eksiksiz almamış olduğumdan bu indirimde hakkım olduğunu düşünerek , aradaki fiyat farkını hesabıma hediye çeki olarak yüklediler .

Harika bir esnaflık örneği. Tebrikler.
Herşeyin para olmadığı insana olan güveninde önemli olduğun gösteren çok güzel bir örnek olmuş. Tebrikler.
Az önce ben de sitelerinden Yaqi 4’lü stand, 7 o’clock renkleri, Rapira renkleri ile asco, lord, ws, BIC jiletlerden oluşan küçük bir sipariş geçtim. Arko kase sabun hediyesi de gelir herhalde.
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
(19/12/2019, Saat: 00:53)40tansonra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Az önce ben de sitelerinden Yaqi 4’lü stand, 7 o’clock renkleri, Rapira renkleri ile asco, lord, ws, BIC jiletlerden oluşan küçük bir sipariş geçtim. Arko kase sabun hediyesi de gelir herhalde.

Benim 150 tl altı siparişe , sağ olsun gönderdiler. Her zamanki gibi Razorus'tan : " çok güzel hareketler"
Bende dün tras bıçakları ve 2 adet praraso sabun aldım 150 tl den fazla sanirim arka kase sabun hediyesi ile gelecek. Razorus tan ilk alisverisim olacak.
Bireysel anlamda nezaketi olan, alışveriş ahlâkı ve bilgi paylaşımı olan, maillere içtenlikle cevap veren, hatta kayboldu sanılan kargoyu "bize ne canım sattık gitti" demeden bir mail sonrası 5 dk içerisinde kargoyu arayıp dönüş yapan, jest hediyeleri ve harika paketlemeleri olan kuruluşa Razorus denir ve memnuniyetle alışveriş yapılır... Noyan Bey ve ekibine sevgiler saygılar
Tıraş ol, huzur bul...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: