RAZORUS
Gerçekten yorum yapıldığı kadar varmış adamların işine ve müşterilerine saygısı var bu daha kargo poşetini açar açmaz belki ediyor
Bende 2 gün önce sipariş geçtim yaqi sagrada familia sentetik fırça ,2mavi Astra 1permasharp 1bic jilet 90 TL gibi birşey tuttu ve 150 TL üzeri gönderilen arko sabun göndermişler çok mutlu etti beni iyi ki varlar
Tıraş aleti  
Bu forum aracılığıyla tanıma fırsatım oldu.Yaqi sentetik alacaktım mail attım iki ürün arasında kaldım diye sağolsunlar ilgilenmişti Noyan bey kutu herkesin dediği gibi baya özenle paketlenmişti.Minik proraso tıraş kremide hediye yolladılar.
"İki ölüm olmadığına göre o tek ölüm yiğitçe olsun"
Geçen gün Razorustan alışveriş yaptım. Yine ışık hızında, özenli ve hediyeli paket elime ulaştı. Sokaktaki esnaftan daha güvenilir. Smile
Tıraş oluyorum, o halde varım.
Razorus'u tek geçerim gerçekten; müşteri ilişkilerinde , ürün paketlemesinde ve kargo aşamasında harika.
Herşeyleri muhteşem ama o diğer siteye girerken yaşanan 'acaba ne gibi sürprizler bekliyor' hissiyatı olamıyor razorusta. Az önce fatip gentile siparişi verirken fark ettim mesela yaqi fırçalar aylardır stokta yok. Proraso ve tabac dışında kayda değer sabun krem yok. Keşke ürün yelpazesi genişlese..
madem her gün tıraş oluyorum, neden zevk almayayım?  Tıraş aleti
(15/02/2020, Saat: 10:35)hasslinger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herşeyleri muhteşem ama o diğer siteye girerken yaşanan 'acaba ne gibi sürprizler bekliyor' hissiyatı olamıyor razorusta. Az önce fatip gentile siparişi verirken fark ettim mesela yaqi fırçalar aylardır stokta yok. Proraso ve tabac dışında kayda değer sabun krem yok. Keşke ürün yelpazesi genişlese..

Bence de kayda değer sabun ve krem yok. Yanlış hatırlamıyorsam önceleri tıraş bıçaklarında da çok çeşit yoktu. Şimdi sitede bir çok farklı tıraş bıçağı var. Belki gelecekte sabun ve kremde de ürün çeşitliliği artar.
Çeşitlilik daha iyi olabilir ama Dürüst ve Kaliteli ticaret insanı olduğu için alışveriş yapılası site
Tıraş aleti  
(15/02/2020, Saat: 15:25)Gungordum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çeşitlilik daha iyi olabilir ama Dürüst ve Kaliteli ticaret insanı olduğu için alışveriş yapılası site

Kesinlikle! Çok içim rahat alışveriş yapıyorum, her paketten çıkan minik hediyelerine her defasında seviniyorum! Ama gönül ister ki TOBS kremleri, son model Yaqi fırçaları, hatta son çılan artizan sabunları da satın alabilelim. Proraso ve tabac migrosta bile var artık neredeyse Big Grin

(15/02/2020, Saat: 15:25)Gungordum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çeşitlilik daha iyi olabilir ama Dürüst ve Kaliteli ticaret insanı olduğu için alışveriş yapılası site

Kesinlikle! Çok içim rahat alışveriş yapıyorum, her paketten çıkan minik hediyelerine her defasında seviniyorum! Ama gönül ister ki TOBS kremleri, son model Yaqi fırçaları, hatta son çıkan artizan sabunları da satın alabilelim. Proraso ve tabac migrosta bile var artık neredeyse  Big Grin ( böyle dediğime bakmasın yeni arkadaşlar; proraso krem çok iyi, tabac sabun alanında en iyidir! benim deyen artizanları performans açısından cebinden çıkarır ama bir yerden sonra insan farklı kokular arıyor o pazar tıraşında.)
madem her gün tıraş oluyorum, neden zevk almayayım?  Tıraş aleti
İMPA'nın sitesine girince rengarenk yeni güzel ürünlerle karşılaşıyoruz. Keşke Razorus'ta böyle olsa
Razorus kargo paketleme konusunda müşteriye güzel hitap ediyor, impa ticaret internet sitesi daha güncel yeni gelen ürün sayfayı açar açmaz hemen karşına çıkıyor , bunu Razorus'da yapabilse her ikisininde artıları eksileri var .
Birsen Değil Herkes Hasta Ustura

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: