RAZORUS
Hayırlı olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hayirli olsun. Çok güzel gözüküyor.
(14/09/2020, Saat: 23:16)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Önce çibörek, balaban veya Pino sonra Razorus. Aç açına olmaz

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yemek buldun ye, dayak buldun kaç, tıraş buldun ol. Hayat felsefem Big Grin
GÖREV OLSA BİZE YAPTIRIRDINIZ!
(15/09/2020, Saat: 01:18)Alfred Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yemek buldun ye, dayak buldun kaç, tıraş buldun ol. Hayat felsefem  Big Grin

@Alfred Abi yemek tamam ama papağandan çibörek hayir kalanina lafim zaten yok. Big Grin
(15/09/2020, Saat: 00:26)klasik63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun razorusa.Ürunler yakıyor ortalığı.O kadar malzemenin oldugu bir ortamda kafayı siyirir insan.

Hemde nasil, hemde nasil. Big Grin
Müşteri memnuniyetini önceliğine almış bir firmadır kanımca.Şifre problemi yüzünden sitesine belli bir süredir girememiştim ve şifre güncellemesi işlemleri de olmamıştı, akabinde mail attım ama herhalde görememişlerdi.Telefonla aradığımda meseleyi can kulağıyla dinleyip;5 dakika içinde geri döndüler ve çözdüler.Kendilerine buradan da teşekkür ederim.Takdire şayan insancıl yaklaşımlarının tüm şirketlere örnek teşkil etmesini isterim.Bilhassa,çağrı merkezindeki bayanın nazik yaklaşımı için de ayrıca teşekkür ederim
(13/10/2020, Saat: 19:36)zenden Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Müşteri memnuniyetini önceliğine almış bir firmadır kanımca.Şifre problemi yüzünden sitesine belli bir süredir girememiştim ve şifre güncellemesi işlemleri de olmamıştı, akabinde mail attım ama herhalde görememişlerdi.Telefonla aradığımda meseleyi can kulağıyla dinleyip;5 dakika içinde geri döndüler ve çözdüler.Kendilerine buradan da teşekkür ederim.Takdire şayan insancıl yaklaşımlarının tüm şirketlere örnek teşkil etmesini isterim.Bilhassa,çağrı merkezindeki bayanın nazik yaklaşımı için de ayrıca teşekkür ederim

@zenden komşum,
Razorus şu an 3 kişilik bir ekip: Noyan Bey, videolardan görebildiğiniz ve forum yöneticilerinden Özgün Bey - Lord Spawhark, ve Noyan Bey'in eşi Sevra Hanım. Telefonda karşılaştığın nazik hanımefendi Noyan Bey'in eşi Sevra Hanım'dır büyük ihtimal. Tüm Razorus ailesi harikadır. Çok net ifade edeyim: tanımaktan dolayı onur ve gurur duyarım. Bu zamanda böyle naif insanlar yok artık.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Ayrıntılı bilgilendirme için teşekkürler komşum,sizinle aynı fikirdeyim;naiflik ve nezaket.Kaybolmaya yüz tutmuş bu iki değere sahip olmak çok güzel.
Bende 5 6 defa alışveriş yaptım kendilerinden gerçekten çok ilgililer. Sattıkları ürünün her zaman arkasında duruyorlar. Müşteri memnuniyetine çok önem veriyorlar Kendilerine buradan çok teşekkür ediyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(14/10/2020, Saat: 09:14)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @zenden komşum,
Razorus şu an 3 kişilik bir ekip: Noyan Bey, videolardan görebildiğiniz ve forum yöneticilerinden Özgün Bey - Lord Spawhark, ve Noyan Bey'in eşi Sevra Hanım. Telefonda karşılaştığın nazik hanımefendi Noyan Bey'in eşi Sevra Hanım'dır büyük ihtimal. Tüm Razorus ailesi harikadır. Çok net ifade edeyim: tanımaktan dolayı onur ve gurur duyarım. Bu zamanda böyle naif insanlar yok artık.

Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederiz Ekin bey. Smile Sizler de çok nazik insanlarsınız, yolunuz düştüğünde yine çaya, kahveye bekleriz.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: