RAZORUS
Hayırlı olsun. Ülkemizdeki geleneksel tıraş pazarındaki eksikliği çok güzel doldurduklarını düşünüyorum. İnşallah daha da iyi yerlere gelirler. Müşteri memnuniyeti 10/10. Dün akşam yine siparişimi verdim, sabırsızlıkla bekliyorum. Dosta komşuya tavsiye edelim.
"Bu cihan sanki salaş bir sahne"
Harikalar! Bu kadar memnun kalarak alışveriş yaptığım başka bir site olmamıştı. Youtube kanalları da çok güzel.
https://youtu.be/N_izfL6OG54

Cok keyifli olmuş her zamanki gibi..
@DelikanliTiras videolari gibi cok bilgilendirici.
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
(09/11/2020, Saat: 16:42)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://youtu.be/N_izfL6OG54

Cok keyifli olmuş her zamanki gibi..
@DelikanliTiras videolari gibi cok bilgilendirici.

Keyifli güzel sohbet olmuş. Vakit ayırıp izlemenizi tavsiye ederim.

Noyan ve Özgür beylere emekleri için teşekkür ederim.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Ders çalışmam lazım, kitap okumam lazım, 1.25x hıza aldim yarısına gelebildim. Keyifli, sicak bir sohbet, Yapılmamış bir şey . Tebrik ederim
Güzel bir sohbet olmuş tebrikler !
Jilet İh-tirastan sual olunmaz.
İş bankası maximum uygulaması üzerinden satış yapmaya başlamışlar. Şans eseri keşfettim. Maxipuan veya kampanyaya göre maximill kullanarak ürün alma şansı doğmuş oldu.

Yıl sonunda yanacak puanları nereye harcasam diye düşünüyordum. Big Grin

Satışları ve kazançları bol olur inşallah, çok profesyonel hizmet sağlıyorlar.
Hiç bilmiyorum ki
(21/11/2020, Saat: 15:17)krub Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İş bankası maximum uygulaması üzerinden satış yapmaya başlamışlar. Şans eseri keşfettim. Maxipuan veya kampanyaya göre maximill kullanarak ürün alma şansı doğmuş oldu.

Yıl sonunda yanacak puanları nereye harcasam diye düşünüyordum. Big Grin

Satışları ve kazançları bol olur inşallah, çok profesyonel hizmet sağlıyorlar.
Bu vesileyle uygulamaya ben de girip baktım, 30 Kasıma kadar 150 lira ve üzeri Razorus alışverişlerine 25 TL değerinde maxipuan veriyormuş ö

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Komşularımın paylaşımından sonra ben de maximum uygulamasına girerek sepete bir kaç ürün ekledim. Puanlarım vardı onları da kullanırım diye düşünerek. Ödeme kısmına geldiğimde, banka kişisel verilerimin işlenmesine ve 3. şahıslarla paylaşılmasına izin vermemi istiyor, üstelik seçenekmiş gibi sunmuş ama, bu kutucuklara onay verilmediğinde ödeme butonu aktif olmuyor. Bu durum tabiki razorustan kaynaklı değil, bankanın uygulaması ancak mide bulandırıcı !
Arkadaşlar bir şey soracağım.

Razarusta şu anda bedava kargo 200 TL ve üzeri. Bu yakın zamana kadar 150 TL gibi daha düşük bir rakamdı değil mi?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: