Saç Kesme Makinesi
(26/02/2017, Saat: 21:35)Aersin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Moser 1400 herhalde dünyada sahtesi en çok yapılan ürünlerin başını çekerSmile
Ben hem berberime hem kendime wahl ve moserleri ( moser wahl'ı satın aldı) yetkili satıcısından alıyorum.

Peki wahl ve moserin kablolu modellerinden hangilerini tavsiye edersiniz?
@Aersin
Moser in wahl ı satın aldıgını simdi sizden ogrendim.
Ben zaten simdiye kadar onları kardes firmalar gibi gorurdum. Wahl amerika, moser avrasya tarafı gibi.
Bir çok amerikan üreticisi gibi wahl'da ellerinden gitti amerikalıların
(26/02/2017, Saat: 21:46)Timuçin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki wahl ve moserin kablolu modellerinden hangilerini tavsiye edersiniz?

Kablosuz deseydiniz kolay olucaktıSmile
Detay kesim için -şayet bütçeniz uygunsa- Wahl Detailer 8081, normal tepe ve yan kesimler için gene wahl 8147 Legend öneririm.
Fonex harici bir internet satıcısından almanızı tavsiye etmem.
Philips 5000 serisi saç kesme makinesini kullanan oldu mu?
Kullanan varsa tavsiye eder mi?
0.5-23 mm aralıklı ayar başlığı varmış.

Bildiğiniz, daha uzun kesmeye olanak sağlayacak başlığa sahip saç kesme makinası önerisi olan varsa duymak isterim.
(28/02/2017, Saat: 00:01)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Philips 5000 serisi saç kesme makinesini kullanan oldu mu?

Bildiğiniz, daha uzun kesmeye olanak sağlayacak başlığa sahip saç kesme makinası önerisi olan varsa duymak isterim.

Ben elektronik marketlerde satılan çoğunlukla Çin üretimi amatör makinaları tavsiye etmiyorum.
@bayercy ben simbo'nun philips benzeri makinasını kullanıyorum kesim aralığı biraz daha uzun.
Küçük tarak 3~15mm, büyük tarak 18~30mm. Mekanizma philips'e çok benzer, şok marketlerde 25-30 liraya satılıyor.
http://www.hepsiburada.com/sinbo-shc-435...INBO229075
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
(28/02/2017, Saat: 00:01)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Philips 5000 serisi saç kesme makinesini kullanan oldu mu?

Kendi tecrübemi aktarıyorum:
18mm kesme mesafesine sahip başlığı olan Moser 1400 Edition kullanıyorum. 18mm de sağlıklı bir kesim yapamıyorum. Çünkü ne kadar tarakla desteklesem de saçlarım bu kadar uzun mesafeli kesimde makinenin ağzına tam denk gelmiyor. Eğiliyor, bükülüyor.
12 mm den sonrası makineyle zor.
Haydi hayırlı tıraşlar...

9 senedir kendi kendime taraksiz sac tirasi olan birisi olarak, yaklasik 2 aydir bu urunu kullaniyorum. Daha once philips 3000 serisi kullaniyordum. 3000den sonra biraz daha buyuk olsa da ergonomisi uygun, kullanimi kolay. Sarji da bana gore yeterli,haftada 3 tras oluyorum su ana kadar ortalama 2 hafta gidiyor diyebilirim. Kesim bicagi su ana kadar gayet tatmin edici, hatta biraz bastirarak tiras oldugumdan kafamdaki ufak sivilce vs. ne var ne yok kokunden aliyor, takilma, cekme, sikisma yasamadim.

Daha uzun saclardaki performansi hakkinda bendeki imkansizliklar sebebiyle Smile yorum yapamayacagim. Ama su ana kadar genel olarak memnunum.

Keyifli tiraslar.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: