Değerli Tıraş Dostları
Noyan bey hoşgeldiniz,

Sizden yaptığım alışverişlerden hep memnun kaldım, umarım büyüyerek ve çeşitlerinizi arttırarak yolunuza devam edersiniz.
@FurkanErdem Bey, memnun kalmanıza çok sevindim. Bunu burada belirtmeniz de ayrıca bir onurdur; sağolun. Bizim de bütün niyetimiz yaptığımız işi düne göre daha iyi yapabilmek.

Çok teşekkürler @Yusef Bey. Hoşbulduk. Selamlar

Tabii ki @chevalier , memnuniyetle bekleriz. Yurtdışı konusunda son dönemde beni de şaşırtan gelişmeler oluyor. Aslen iç pazara yönelik yapılanmış olsak da, Avrupa’dan sitemizi bu haliyle (Türkçe) kullanarak alışveriş yapan yabancı üyelerimiz oldu. Yabancı olduklarını özellikle belirtiyorum; çünkü gerçekten Türkçe bilmeden sitemizi kullanmış, 3D Secure şifresini girmiş ve alışverişlerini tamamlamışlar. Şu sıralar yurt dışına kargo konusunda neler yapabileceğimizi araştırıyoruz. Makul mantıklı fiyatlar oluşturmaya çalışıyoruz. Bir de ihracat konusu, daha bugün gümrük müşavirimizle görüştüğüm konudur; “yurt dışındaki siteler gibi KDV’siz fiyatlarla satış yapsak” diye; ama bu sefer her satışta ihracat beyannamesi açıp kapatmak gerekiyor ve astarı yüzünü geçiyor. Bu konuyu pratik bir şekilde çözebilirsek; o zaman ingilizce altyapı ve ödeme sistemi yatırımı bizim için anlamlı hale gelebilir. Gizlenmesi gereken bir şey olduğunu düşünmüyorum. Aksine burası son derece derinlikli üyelerden oluşan bir forum; belki benzer yoldan yürümüş bir bilene rastlarım da derdimi söylemiş, derman bulmuş olurum.

Şu sıralar sitemizin anasayfasında dönen slider’lardan üçüncüsü “Islak Tıraş Nedir – Tanımı ve Gelişimi” diyerek yazımıza bağlantı veren bir resim var. İşte o benim fatboy Smile Selamlar, saygılar.

@hergele , açıkçası size nasıl hitap edeceğim konusunda tereddüde düşmedim desem yalan olur. Hoş bulduk Smile

Tam benim gibi tarif etmişsiniz @rating . Uzunca bir süre ben de yeni doğmuş bir bebek gibi gördüm RAZORUS.com’u. Son dönemde sanki emeklemekten sıralamaya geçtik gibi görmeye başladım ama bu tipik bir çocuksu “ben büyüdüm artık” yanılgısı da olabilir. Çok teşekkürler.

Merhaba @Tahir Bey, bizi burada da onurlandırdınız; çok teşekkürler. Sevra Hanım da bu vesileyle Türk tıraş dünyasındaki sayılı hanımlardan biri oldu sanırım Smile

Çok isabet olmuş @LiuShang , jüt keseler de eşimin eseridir. Neye niyet, neye kısmet. Ne güzel…

Çok teşekkürler @mazot , çelik usturalar hakikaten albenisi çok yüksek ürünler. Ancak hassasiyetle ele alınması gereken bir konu. Nasıl geliştirebileceğimizi biz de araştırıyoruz.

@Yeni Üye , çok teşekkürler; bütün gayretimiz o yönde. Bu arada “avatar”ınızdaki sahneyi sosyal medyamızda biz de kullanmıştık. Ara sıra hala seyreder, gülerim. İş özellikle Nadia Comaneci’ye varınca adeta bir pazarlama dersi gibi oluyor Smile

Bu çok samimi karşılamalar için herkese tekrar tekrar teşekkürler.
İyi geceler,
Noyan
Noyan bey hoş geldiniz,
Razorus geleneksel tıraşa tekrar başlamaya karar verip ilk alışverişimi yaptığım mağaza Smile
Tüm alışverişlerde aynı standart işlemler ve uygulamalar takdire şayan.
Başarılar.
"En iyi makine en iyi fotoğrafı çekseydi en iyi daktiloya sahip olan da en iyi romanı yazardı."        
                                                                                                   Ara Güler.
Noyan Bey hoşgeldiniz.

Geleneksel traş dünyasına kaliteyi merkeze alan bir yaklaşımla giren işletmenizin daha çok çeşit ve seçenekle büyümesini temenni ederimSmile
(23/02/2017, Saat: 01:13)Ümit Bilgi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Noyan bey hoş geldiniz,
Razorus geleneksel tıraşa tekrar başlamaya karar verip ilk alışverişimi yaptığım mağaza Smile
Tüm alışverişlerde aynı standart işlemler ve uygulamalar takdire şayan.
Başarılar.

Merhaba, hoş bulduk Ümit Bey. Geleneksel tıraş yolculuğunuz boyunca size eşlik edebilirsek ne mutlu bize... Teşekkürler.
(23/02/2017, Saat: 01:15)Blade Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Noyan Bey hoşgeldiniz.

Geleneksel traş dünyasına kaliteyi merkeze alan bir yaklaşımla giren işletmenizin daha çok çeşit ve seçenekle büyümesini temenni ederimSmile

Çok teşekkürler; bu yönde çok ciddi gayretimiz olduğunu ve her türlü öneriyi de memnuniyetle alabileceğimi söyleyebilirim. Saygılar
Hosgeldiniz, sizinle tanismadan aslinda alışveriş yapmisligimiz var Smile ben de geleneksel tıraşta karar kildiktan sonra ilk sizden alisveris yaptım.
Unutmadan bahsedeyim, -tesekkurumu en son iletirim-
Siparisimi verip heyecanla beklemekteyim. Yogunluktan mail kontrolu yapamadım ve yasadigim yer nedeniyle kargolar hep biraz geç gelir. Neyse, siparisten 22 saat sonra ne olmus diye kontrol ettim meger kargom gelmis cok sasirdim. Paketi kargocuda actim, sunum enfesti.
Ayrica hediye olarak proraso pre-shave krem vardi. Teşekür icin e-mail gondermeyi unutmustum, simdi konunuzu gorunce hem hoşgeldiniz hem de teşekkürler demek istedim. Umarim sektorde beklediginiz basariyi yakalarsiniz. Kaliteye verdiginiz onem gonderdiginiz kargoda kendini yeterince gosteriyor.
Esen kalın.
(26/02/2017, Saat: 01:39)Fatih Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hosgeldiniz, sizinle tanismadan aslinda alışveriş yapmisligimiz var Smile ben de geleneksel tıraşta karar kildiktan sonra ilk sizden alisveris yaptım.
Unutmadan bahsedeyim, -tesekkurumu en son iletirim-
Siparisimi verip heyecanla beklemekteyim. Yogunluktan mail kontrolu yapamadım ve yasadigim yer nedeniyle kargolar hep biraz geç gelir. Neyse, siparisten 22 saat sonra ne olmus diye kontrol ettim meger kargom gelmis cok sasirdim. Paketi kargocuda actim, sunum enfesti.
Ayrica hediye olarak proraso pre-shave krem vardi. Teşekür icin e-mail gondermeyi unutmustum, simdi konunuzu gorunce hem hoşgeldiniz hem de teşekkürler demek istedim. Umarim sektorde beklediginiz basariyi yakalarsiniz. Kaliteye verdiginiz onem gonderdiginiz kargoda kendini yeterince gosteriyor.
Esen kalın.

Çok teşekkürler @Fatih Bey. Lokasyon olarak Eskişehir'in bir avantajı, kargoların Türkiye'nin her herine en geç 48 saatte ulaşması Smile Ürünlerinizi sağlıklı günlerde, keyifle kullanmanızı dilerim. Saygılar
Noyan bey merhaba, forumda olduğunuzu yeni farkettim vizyonunuzu ve müşteri ilişkinizi gerçekten takdir ediyorum, bir defa alışveriş yaptım sizden, paketi açtığımda ürünlere olan özeniniz ve hediyeniz beni memnun etmişti, buradan teşekkür etmiş olayım hayırlı bereketli işler dilerim.
Noyan bey aramıza hoş geldiniz. Yazınızı keyifle okudum..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba Tıraş Severler! yucelyilmaz 9 2,670 30/04/2022, Saat: 20:16
Son Yorum: muhendisbey
Photo ONDÜLA Tıraş Makinesi Mutlu68 4 2,223 04/01/2022, Saat: 13:38
Son Yorum: habaz
  Merhaba Tıraş Dostları(Tiyatrocu) Tiyatrocu 5 2,443 19/04/2021, Saat: 14:05
Son Yorum: Tiyatrocu
  İyi geceler. Yeni geleneksel tıraş sevdalısı. Emir_ 26 7,497 27/10/2020, Saat: 22:33
Son Yorum: Emir_
  Yeni Tıraş Zidane 28 8,550 12/05/2020, Saat: 18:35
Son Yorum: V4Vamık
  Geleneksel tıraş dünyasına merhaba Fenotip 49 12,553 06/04/2020, Saat: 09:46
Son Yorum: BuraKaya55
  bende geleneksel tıraş severim mrden 29 8,297 08/10/2019, Saat: 17:57
Son Yorum: FearOfATG
  Geleneksel Tıraş Tavsiye Silentsv 43 18,153 25/06/2019, Saat: 10:24
Son Yorum: ugur10
  ADAM GİBİ TIRAŞ OLANLARA SELAM OLSUN Karslı 28 7,513 25/04/2019, Saat: 10:22
Son Yorum: trustalt
  Selamlar Değerli Geltir Üyeleri albatros 24 5,828 18/04/2019, Saat: 21:49