Hayırlı olsun, güle güle kullan, teşekkür postlarının otomazisyonu
Forumumuz büyüdükçe, geliştikçe, üyelerimizden gelen "Hayırlı Olsun", "Güle Güle Kullanın" ve beğeni ifade eden postlarının sayısı artmış bulunuyor.

Forumumuz açısından son derece güzel olan bu gelişme için "Hayırlı olsun, güle güle kullanın" otomatik butonu / butonları nasıl olur diye, bir deli olarak kuyuya bir taş atayım dedim.

Amacım, böylece topic içindeki bu tür mesajların, tek kalem ve sade bir şekilde listelenmesi ve ana mesajın görünürlüğünün artması.

Ne dersiniz?
"En son ne aldınız" konu başlığı varken pek gerek yok, diye düşündüm komşum.
Düzeltme: Ben yanlış anlamışım komşum, kusura bakmayın.
(23/02/2017, Saat: 15:55)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "En son ne aldınız" konu başlığı varken pek gerek yok, diye düşündüm komşum.

Farklı konulardan bahsediyoruz diye tahmin ediyorum @Lorenzo

Ben "hayırlı olsun"; "güle güle kullanın" türü postların çok sayıda olduğunu dile getirmeye çalıştım.
@izbe Üstad Geçen de gündeme gelmişti sanırım.Güzel düşünmüşsünüz.Acaba teşekkür butonu,hayırlı olsun butonu vb. butonlar olsa ,yer kaplamasa iyi olmaz mı? Teknik olarak mümkün müdür bilmiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Bence "like" butonu mantığında bişey güzel olur. Her seferinde yeni bir şey veya yorum görme hevesiyle mesajlara bakarken beğeni ifadeleri görünce tatlı bir hayal kırıklığı oluyo..

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(23/02/2017, Saat: 15:59)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Farklı konulardan bahsediyoruz diye tahmin ediyorum @Lorenzo

Ben "hayırlı olsun"; "güle güle kullanın"  türü postların çok sayıda olduğunu dile getirmeye çalıştım.

Düzelttim komşum. Ahraz'ı okuyunca farkettim. Buton bence de çok iyi bir fikir.
Sadece butonların kullanılacağı bir yapı mı yoksa butonlarla beraber başka yorumların da yazılabileceği bir yapı mı?

ilk seçenekte aslında işimiz kolaylaşır, herkese kolayca iyi dileklerde bulunabiliriz ama çok mu robotlaşırız? O sıcaklık, samimiyet duygusu kaybolur mu acaba hocam?
İkinci seçenekte isteyen sadece butonu kullanır, isteyen hem butonu kullanır hem de başka şeyler de yazabilir. (Bilmiyorum, teknik olarak mümkün mü?)

Fikir çok güzel, değerlendirelim derim.
Eternal sunshine of the spotless mind gibi oluruz, bence böyle iyi.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
@izbe kesinlikle katiliyorum. Hayirli olsun vs yazilmasi kotu bir durum olmamasina ragmen, bu isi yorum altindaki bir begenme butonla yapabilsek konudaki asil paylasimlar daha one cikar. "En son ne aldiniz?" basligi dahil, hem begenme butonu hem de yorum yapma hakkimiz sakli olmak kaydiyla bu tarz bir butonun pozitif etkilesime katki saglayacagini dusunuyorum.

Daha once ben de dusuncemi baska bir baslik altinda anlik olarak dile getirmisim.

http://www.geltir.com/showthread.php?tid...#pid165865
(23/02/2017, Saat: 15:48)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumumuz büyüdükçe, geliştikçe, üyelerimizden gelen "Hayırlı Olsun", "Güle Güle Kullanın" ve beğeni ifade eden postlarının sayısı artmış bulunuyor.

Forumumuz açısından son derece güzel olan bu gelişme için "Hayırlı olsun, güle güle kullanın" otomatik butonu / butonları nasıl olur diye, bir deli olarak kuyuya bir taş atayım dedim.

Amacım, böylece topic içindeki bu tür mesajların, tek kalem ve sade bir şekilde listelenmesi ve ana mesajın görünürlüğünün artması.

Ne dersiniz?

Komşuma katılıyorum, bu butonlara ilave olarak "sıhhatler olsun" butonunu da ben önereyim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: