Yeni Başlayan Birisi İçin Tavsiye.
(03/03/2017, Saat: 13:02)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz. Hayırlı ve uğurlu olsun. Yuma aslında Merkur 1904 42C nin çok kötü bir çakmasıdır. Bende Yuma nın tıraşını beğenenlerdenim. Resimdeki aleti İmpa dan temin edebilirsin.[img]xmv0xw.jpg[/img]

Hocam yanıt için çok teşekkür ederim öncelikle.

Yuma'yı çok beğeniyorum ama sapının kısalığı beni deli ediyor. Kişiden kişiye değişebilir elbette ama kısa sap ile çalışmak benim için çok zor oluyor. Smile
(06/03/2017, Saat: 09:59)thedeparted Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler yanıt için. Sanırım bu alet agresif yapıda bir alet.

Bir de site çok kasıyor ve tasarımı çok acemi geldi. Acaba güvenilir bir site midir?

Site sahibi forum üyesi @impaticaret buradan aldım bölümünde fiyat listesine filan ulaşabilirsiniz. Kendisi ile iletişime de geçip taleplerinizi iletebilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
İmpa Ticaret'in forumdaki konularını okudum, sitenin oraya ait olduğunu bilmiyordum. Teşekkürler bilgilendirme için.
@thedeparted

Komşum lafı sitenin kurucularından bir üstadımızın kullanarak forumumuza kazandırdığı bir hitap şekli.

İl olarak düşünmenize gerek yok Wink

Uygun fiyatlı seçenekler ile tekniğinizi geliştirebilirsiniz tabiki. Ama kullanacağınız jilet tutucu da insana biraz güven vermeli. Forumumuzun ikinci el ilan bölümüne de bakmayı unutmayın. İlla ki size uygun birşeyler olacaktır.
Bir sorum olacak sayın komşular. Smile Aslında başlıkla alakalı değil.

Bu jiletlerin üzerinde "rakamlar" olduğunu henüz farkettim. WS Classic yanında gelen jiletlerde yok bu rakamlar ama elimdeki Perma Sharp'ta bir yüzde 1 ve 2, diğer yüzde 3 ve 4 olmak üzere bu rakamlar bulunmakta..

* Ne anlama gelmekte acaba jilet üzerindeki bu numaralar?
https://www.youtube.com/watch?v=CyJ2Gvdri9c
@thedeparted komşum foruma hoşğeldiniz . Evladınız analı babalı büyüsün su gibi ömrü olsun . Makina konusunda @korgunv komşum nokta atışı yaparak tavsiyede bulunmuş Merkür 1904 42c değerlendirin . İmpa ticaret ve razorus ülkemizde tıraş ürünlerini bulabileceğiniz firmalarımızdır.
Hoşgeldiniz.Umarım aradığınız aleti bulabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Merkür 42c tip olarak yuma ile aynı ama kesim karakterleri de acaba aynı mı?
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
@DeaKeN komsum yanilmiyorsam sizle ayni gunlerde aldik. Yalniz sizinki OC diye hatirliyorum. Benim izlenimim sanki Yuma jileti daha fazla asagi egiyor ve daha agresif bir karakter ortaya cikiyor.
... Aşırı hız yapan hayaller gerçeklere çarparak durur ... Charles Bukowski ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Traş makinası tavsiye winterdrops 32 6,920 25/12/2017, Saat: 03:36
Son Yorum: dikdik_s
  Acemilikten geçiş alet tavsiye. Mesir45 16 1,541 12/09/2017, Saat: 22:15
Son Yorum: Bruce
  Hassas cilt ve seyrek sakal için jiletli traş makinesı tavsiyesi yusufk122 92 7,171 21/08/2017, Saat: 22:52
Son Yorum: kral arthur
  sert sakala tavsiye suleyman 18 2,485 14/08/2017, Saat: 19:55
Son Yorum: drhit1976
  De tavsiye Hakanb 5 901 13/07/2017, Saat: 23:21
Son Yorum: Hakanb
Wink Yeni bir Başlangıç alpergoren 10 8,669 17/11/2014, Saat: 16:16
Son Yorum: alpergoren
  Eksikler İçin Tavsiye ? sertaç 29 19,218 24/05/2013, Saat: 21:00
Son Yorum: sertaç
  Acemi birisi için set tavsiyesi muzoman 17 13,269 20/02/2013, Saat: 19:07
Son Yorum: muzoman
  Hassas Cilt İçin Ekipman Önerileriniz r_u_h_ 6 6,640 28/01/2012, Saat: 17:52