Ming Shi Shaver 2000s Futur Klonu Ayarlı Tıraş Aleti
Bu aleti bir haftadir kullaniyorum, 10 euronun alti bir fiyata qshave markasindan aldim. Göruntu olarak 10 numara, fakat bence önemli bir kusuru var; jilet tam ortalanmiyor. Gözle görmek zor ama tiras olurken cok net farkediyorum. Feather jilet taktim, mild sevdigim icin dusuk ayarda kullaniyorum. Bir taraf tam istedigim gibi keserken diger tarafta jilet yok gibi, sanki bos makineyi yuzume suruyorum. Cin mali bir makinem daha var, onda da ayni durum vardi ama fark daha az belirgindi, bu kadar dramatik degildi. Ucuz etin yahnisi böyle oluyor demek ki, makineyi alamayanlar cok uzulmesinler.
Qshave den aldığım benzer alet ile dört kez tıraş oldum.Farklı jiletlerle denememe rağmen istediğim verimi alamadım. Undecided Son olarak geleneksel tıraşta hayli eski olan bir abimize deneteceğim beğenirse hediye ederim diye düşündüm.
Takipli kargo ile aldım 25nisandan beri yolda ne zaman gelir
(08/05/2017, Saat: 23:10)AC@DC Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Takipli kargo ile aldım 25nisandan beri yolda ne zaman gelir

Geliş süresi 30-35 gün..
Az önce posta geldi, ilk izlenim olarak şunu söyleyebilirim beklediğimden kaliteli duruyor. Link ve konu için teşekkür ederim.
www.tekyumruk.com
İlk defa geçen gün kullanma şansım oldu, Bana fazla MILD geldi.
Ne gerek var diyorum bu kadar... Jiletle tıraş olurken biraz olsun tehlikeyi hissetmek lazım.

Progress'e fena alıştım sanırım Smile
(07/05/2017, Saat: 15:49)DarthVader Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu aleti bir haftadir kullaniyorum, 10 euronun alti bir fiyata qshave markasindan aldim. Göruntu olarak 10 numara, fakat bence önemli bir kusuru var; jilet tam ortalanmiyor. Gözle görmek zor ama tiras olurken cok net farkediyorum. Feather jilet taktim, mild sevdigim icin dusuk ayarda kullaniyorum. Bir taraf tam istedigim gibi keserken diger tarafta jilet yok gibi, sanki bos makineyi yuzume suruyorum. Cin mali bir makinem daha var, onda da ayni durum vardi ama fark daha az belirgindi, bu kadar dramatik degildi. Ucuz etin yahnisi böyle oluyor demek ki, makineyi alamayanlar cok uzulmesinler.

Benimki gelmişti henüz denememiştim. Sizin mesajınızdan sonra ben de bir deneyeyim dedim. Resmen jilet düzgün oturmuyor. Bir de ıslak tıraşa kazandırmak için 3 arkadaşıma da hediye sipariş vermiştim. Şimdi versem mi vermesem mi diye düşünüyorum. Başlamadan soğuyacaklar.
(11/05/2017, Saat: 17:51)ialpay Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimki gelmişti henüz denememiştim. Sizin mesajınızdan sonra ben de bir deneyeyim dedim. Resmen jilet düzgün oturmuyor. Bir de ıslak tıraşa kazandırmak için 3 arkadaşıma da hediye sipariş vermiştim. Şimdi versem mi vermesem mi diye düşünüyorum. Başlamadan soğuyacaklar.

Selam,

Sizin tıraş aletinizin markası Ming Shi, yoksa Qshave mi?
(11/05/2017, Saat: 18:18)KlasikTıras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam,

Sizin tıraş aletinizin markası Ming Shi, yoksa Qshave mi?

Kendime ve enişteme Ming Shi aldım ve geldiler. Onu denemiştim. Başka iki arkadaşıma da iki adet Qshave sipariş ettim. Onlar yoldalar. İsimlerini de yazdırmıştım son iki taneye. Dolayısı ile mecbur vereceğimSmile

Herkezde böylemi bilmiyorum ama bu makineler bu hali ile kimseyi mutlu etmez diye düşünüyorum. Ama traş aletleriniz arasında 5 dolara güzel bir biblo olur. Görüntü 10 numaraSmile

Ben esas gerçek Futur da böyle mi diye merak etmeye başladım.
Nenimm makine geldi traş olmadım ama kaplama ve ağırlığı ile ağır ani gibi duruyor benimki jileti düzgün tutuyor hoşuma gitti daha traş olmadım ama.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş aleti bakımı Märzen 1 151 09/04/2024, Saat: 21:10
Son Yorum: BigHillMe
  SATILIK: Merkur 34C Heavy Duty Jiletli Tıraş Makinası asrnnn 1 1,356 24/04/2023, Saat: 18:50
Son Yorum: asrnnn
  SATILIK: Pearl SS-04 Jiletli Tıraş Makinesi asrnnn 1 1,281 24/04/2023, Saat: 18:48
Son Yorum: asrnnn
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 5,884 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti sfenks 190 96,670 01/04/2022, Saat: 12:36
Son Yorum: kaman
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,262 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Merkur Futur Safety Razor ilkerxxx 260 314,347 07/11/2021, Saat: 18:15
Son Yorum: serkant2
  Parker Variant - Ayarsızlara Ayar Veren Tıraş Aleti İncelemesi marv 20 6,770 15/10/2021, Saat: 08:26
Son Yorum: ekindgn
  Rex cut tıraş makinası Lawdilemma 18 12,051 10/06/2021, Saat: 14:00
Son Yorum: Oldman
  Muhle Rocca R94 Tıraş Aleti İncelemesi marv 13 5,982 19/05/2021, Saat: 23:37
Son Yorum: Lumberjack

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: