Ming Shi Shaver 2000s Futur Klonu Ayarlı Tıraş Aleti
Merhaba komşular,

Ming shi üretimi 2000s modeli, futur klonu ayarlı tıraş aletini elimden geldiğince size anlatmaya çalışacağım. Bu tıraş aleti adından anlaşılacağı üzere uzak doğulu bir arkadaşımız, menşei Çin. Ürünün kutusunu incelediğinizde parlak kaplama yapılmış bir nevi ince kartonda Çince ve İngilizce içerik bilgisi ile birlikte geliyor. Kutuyu açtığınızda ilk olarak 5'li ming shi mp-036 jilet kutusu ile karşılaşıyorsunuz. Bu arada bu jiletlerden birini 4 tıraş kullandım ve keskinlik-komfor dengesini çok beğendim, tek bir kesik, tahriş yaşamadım, kesinlikle denk gelirsem alacağım bir jilet.
7ybkzL.jpg
3paDb9.jpg
g9A530.jpg
7ybk0l.jpg

Tıraş aletini tarttığınızda 96g geldiğini görüyorsunuz ki bu ağırlık bence çok ideal olmuş. Ağırlık baş kısmında toplanmış.
6yk239.jpg

Ayarlar arası geçiş çok rahat, 1-6 arasında bir ayar seçmek zorundasınız. 6'nın üstüne geçip overclock yapamıyorsunuz, zaten ben 1 ve 2. ayarı kullandım, mild tercih eden biri olarak 2 fazlasıyla yeterli geldi.
2EkgGd.jpg

Tıraş aleti kullandığım her jiletle çok iyi performans verdi, iki perdede kolayca sinekkaydı tıraş aldım.
3paDmp.jpg

Jilet tutuşu olarak mükemmel buldum, jileti tam ortalıyor ve her iki tarafta açı olarak eşit.
1Gky85.jpg
g9A5dZ.jpg

Kaplama olarak gümüş rengi teflon gibi bir malzeme ile kaplanmış, elde kayganlık hissi veriyor ve sanki jilet akarkan kaplamanın faydasını hissediyorsunuz. Sabunla birleşince bir olumsuzluk oluşturmuyor, elden kaymıyor. Yalnız çok ufak kaplama hatası vardı benim aldığım ming shi'de, ben hiç dert etmedim.
POoqR6.jpg

Sonuç olarak sağlam üretilmiş, tıraşı harika, pratik ve uygun fiyatlı bir ürün.
WGZnlP.jpg
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
İnceleme için teşekkürler komşum. Merak ettiğim bir aletti. Elinize sağlık.
@recklesstr Teşekkürler inceleme için.
Üstad anladığım kadarıyla bu futur replikasini NT vigour'a göre daha çok begendiniz. Güle güle kullanın.
@recklesstr komşum elinize sağlık, inceleme için teşekkür ederim. Benim sipariş de yolda, heyecanla bekliyorum Smile
Her zaman olduğu gibi, detaylı ve doyurucu bir inceleme olmuş.
Eline sağlık kardeşim. Güle güle kullan Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Detaylı incelemeniz için teşekkürler Üstadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Komşum bilğilendirme için teşekkürler. Güle güle keyifli tıraşlarda kullanın ürünü nereden Temin ettiğinizi de paylaşırmısınız ?
inceleme için teşekürler, futur tarzı ayarlı alet denemek isteyenler için en ekonomik seçenek olmuş.
Futur sahibi olarak görsel olarak bir fark göremedim. Gayet başarılı görünüyor.

https://www.instagram.com/u1071/
(04/03/2017, Saat: 11:42)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme için teşekkürler komşum. Merak ettiğim bir aletti. Elinize sağlık.
Rica ederim komşum, şimdi aklınızda biraz daha netleşmiştir bu alet, çünkü yeni olmasından dolayı internette pek bir bilgi yok.

(04/03/2017, Saat: 11:48)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @recklesstr Teşekkürler inceleme için.
Üstad anladığım kadarıyla bu futur replikasini NT vigour'a göre daha çok begendiniz. Güle güle kullanın.
Teşekkür ederim üstadım Smile NT vigour'la Ming shi'nin karakterleri çok benzer fakat ming shi'de daha ince işçilik ve biraz daha mild bir tıraş aleti ortaya çıkmış. NT vigour'da ise biraz daha agresif, işi kökünden çözen bir yapıya sahip, 1. ayarın üstüne çıkamıyordum, onun tıraşını da ayrı beğeniyorum özellikle 3-4 gün tıraş olunmamışsa eğer tıraştan sonra cilt pamuk gibi oluyor.

(04/03/2017, Saat: 12:36)FurkanErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @recklesstr komşum elinize sağlık, inceleme için teşekkür ederim. Benim sipariş de yolda, heyecanla bekliyorum Smile
Sizin de yorumunuzu bekleriz komşum, şimdiden iyi günlerde kullanmanız dileğiyle Smile

(04/03/2017, Saat: 12:40)koolandgang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her zaman olduğu gibi, detaylı ve doyurucu bir inceleme olmuş.
Eline sağlık kardeşim. Güle güle kullan Smile
Beğendiğinize sevindim abi, daha güzelleri sizin olsun Smile

(04/03/2017, Saat: 12:45)crionics Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Detaylı incelemeniz için teşekkürler Üstadım.
Rica ederim değerli dostum Smile

(04/03/2017, Saat: 13:01)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum bilğilendirme için teşekkürler. Güle güle keyifli tıraşlarda kullanın ürünü nereden Temin ettiğinizi de paylaşırmısınız ?
Rica ederim abi, çok teşekkür ederim. Ben aliexpress'ten aldım, şu an ürün benim aldığım satıcıda tükenmiş ama diğer satıcılardan temin edilebilir.
Benim aldığım link: https://tr.aliexpress.com/item/Full-Zinc...62995.html
Başka satıcılardan biri: https://tr.aliexpress.com/item/Mingshi-s...b20ec87495

(04/03/2017, Saat: 14:13)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: inceleme için teşekürler, futur tarzı ayarlı alet denemek isteyenler için en ekonomik seçenek olmuş.
Rica ederim üstadım, çok ekonomik bence de.
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SATILIK: Merkur 34C Heavy Duty Jiletli Tıraş Makinası asrnnn 1 1,320 24/04/2023, Saat: 18:50
Son Yorum: asrnnn
  SATILIK: Pearl SS-04 Jiletli Tıraş Makinesi asrnnn 1 1,245 24/04/2023, Saat: 18:48
Son Yorum: asrnnn
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 5,819 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti sfenks 190 95,584 01/04/2022, Saat: 12:36
Son Yorum: kaman
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,194 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Merkur Futur Safety Razor ilkerxxx 260 313,102 07/11/2021, Saat: 18:15
Son Yorum: serkant2
  Parker Variant - Ayarsızlara Ayar Veren Tıraş Aleti İncelemesi marv 20 6,708 15/10/2021, Saat: 08:26
Son Yorum: ekindgn
  Rex cut tıraş makinası Lawdilemma 18 11,991 10/06/2021, Saat: 14:00
Son Yorum: Oldman
  Muhle Rocca R94 Tıraş Aleti İncelemesi marv 13 5,929 19/05/2021, Saat: 23:37
Son Yorum: Lumberjack
  Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti MetsGo 60 23,136 01/05/2021, Saat: 22:29
Son Yorum: Dorukbey

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: