Ming Shi Shaver 2000s Futur Klonu Ayarlı Tıraş Aleti
@recklesstr üstadım elinize sağlık güzel bir inceleme olmuş. Ben sizin koleksiyonunuzu hep beğenmişimdir ve günün tıraşı resimlerinde sizin paylaşımlarınıza özellikle dikkat ederim. Bütçeyi aşmadan da bu hobi oluyor'un en güzel örneğisiniz bence.

@LiuShang komşum demek ki progress o kadar da tutmuyormuş Smile Futur kral alettir bence, çakması da olsa bir tane edinilmeli derim. En düşük ayarda bile agresifse, aletin ayarı bozuktur düzeltmek gerekir.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(06/03/2017, Saat: 22:51)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @recklesstr üstadım elinize sağlık güzel bir inceleme olmuş. Ben sizin koleksiyonunuzu hep beğenmişimdir ve günün tıraşı resimlerinde sizin paylaşımlarınıza özellikle dikkat ederim.

Kesinlikle katılıyorum. Smile
@recklesstr Üstad bir önceki fotoğraf fonunuzu özlüyorum. Bayagi alışmıştım.
Zarda görülen sayı ne anlama geliyor, onu da yaziverin bir zahmetSmile
(07/03/2017, Saat: 00:44)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zarda görülen sayı ne anlama geliyor, onu da yaziverin bir zahmetSmile

Jileti kaç kere kullandığı
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(07/03/2017, Saat: 00:55)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jileti kaç kere kullandığı
İyiymiş Smile
Tıraşa verdiği puan ya da haftanın kaçıncı günü diye düşünmüştüm.
Inception(Başlangıç ) filmindeki karakterlerin kullandığı objeleri hatırlatıyor bana. Smile
Valla @recklesstr ustattan etkilenip ben de birkaç günün tıraşı fotografinda satranç at figurunu kullanmaya başlamıştım Smile))
(06/03/2017, Saat: 00:13)hknz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nt vigour kullanmış ve çok agresif gelince elden çıkarmıştım. Bu alet daha ince işçilikli geldi gördüğüm kadarıyla. İnceleme için teşekkürler
Rica ederim hknz üstadım, sağolun Smile

(06/03/2017, Saat: 02:05)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @recklesstr Hocam tekrar güle güle kullanın.Ben bugün hususi denedim kendi jileti ile.Kesmez gibi geldi ama güzel tıraş verdi kerata.Şaşırttı beni ,ses var ama görüntü yok diyordum ama beğendim.İnceleme için elinize sağlık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Çok sağolun üstadım, beğendiğinize sevindim. Ses geri bildirimini ben de beğeniyorum.

(06/03/2017, Saat: 09:35)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel inceleme olmuş üstad elinize sağlık., güle güle kullanın.

Fiyatına göre denenmeye değecek bir alet gibi duruyor, başarılı iş çıkarmışlar anlaşılan.
Çok teşekkürler rating üstadım, daha iyileri sizin olur inşallah.

(06/03/2017, Saat: 10:48)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme için teşekkürler @recklesstr üstad. Gördüğüm kadarıyla bu vigour'dan çok daha fazla benziyor futur'a. Eğer bire bir uyumlu ise futur sahipleri de alıp yedek parça olarak kullanabilirler. Ben indirimde $10'a filan yakalarsam bir tane alacağım.
Futur'a çok yakın görünüm olarak ama parçalar değiştirilebilir mi, bilmiyorum. Futur'a sahip bir komşumuz alırsa bizi haberdar ederse çok hayra geçer.

(06/03/2017, Saat: 20:43)LiuShang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @recklesstr teşekkür ederiz hocam. En kısa zamanda edinmeyi düşünüyorum yalnız aklıma bişey takıldı. Dikkat ediyorumda herkes futurun çakmasını yapıyor. Daha fazla tutulan progressi yada visionu yapmıyorlar. Sanırım birisi futurun kodlarını ele geçirip Çinli kardeşlerimize sattı Smile
Rica ederim komşum. Progress'in tamamen metalik versiyonunu yapsalar, orjinalden çok satar diye düşünüyorum Smile

(06/03/2017, Saat: 22:51)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @recklesstr üstadım elinize sağlık güzel bir inceleme olmuş. Ben sizin koleksiyonunuzu hep beğenmişimdir ve günün tıraşı resimlerinde sizin paylaşımlarınıza özellikle dikkat ederim. Bütçeyi aşmadan da bu hobi oluyor'un en güzel örneğisiniz bence.

@LiuShang komşum demek ki progress o kadar da tutmuyormuş Smile Futur kral alettir bence, çakması da olsa bir tane edinilmeli derim. En düşük ayarda bile agresifse, aletin ayarı bozuktur düzeltmek gerekir.
Çok teşekkür ederim onurcakmak üstadım. Bütçeyi aşmamaya, veto yememeye çalışıyorum, günün tıraşına etki yapıyor bu da, doğrudur hocam Big Grin Futur kral alet ben de kesinlikle katılıyorum.

(07/03/2017, Saat: 00:44)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle katılıyorum. Smile
@recklesstr Üstad bir önceki fotoğraf fonunuzu özlüyorum. Bayagi alışmıştım.
Zarda görülen sayı ne anlama geliyor, onu da yaziverin bir zahmetSmile
Onurcakmak hocam açıklamış sağolsun, beğeniliyorsa eski fonu da arada kullanırız hocam Smile Inception'ı hiç düşünmemiştim hocam Smile
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
https://tr.aliexpress.com/store/822953 bu satıcıdan aldım kargo 10 günde elime ulaştı.Alet gayet güzel..
Uygun fiyata arayanlara gelsin: $7.49
https://tr.aliexpress.com/item/2017-Full...97138.html
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
(08/03/2017, Saat: 18:38)recklesstr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uygun fiyata arayanlara gelsin: $7.49
https://tr.aliexpress.com/item/2017-Full...97138.html

Çok iyi fiyat. Galiba bir sipariş de ben geçeceğim. Teşekkürler paylaşım için.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
https://www.instagram.com/u1071/
Valla üstad ben de orcinal füçır var , fiyatı görünce aletten soğudum. Smile))
Neden ucuz şeyleri sevmiyoruz diye bir video paylaşılmıştı. Bu da tersi galiba. Smile
Çok iyi fiyat gerçekten. Futur 'u olmayıp da almayan kalmasın bence.
Olanlar da almalı mi diye sormadan edemiyorum.
Ben de sipariş ettim. Bakalım ne zaman gelecek...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SATILIK: Merkur 34C Heavy Duty Jiletli Tıraş Makinası asrnnn 1 1,320 24/04/2023, Saat: 18:50
Son Yorum: asrnnn
  SATILIK: Pearl SS-04 Jiletli Tıraş Makinesi asrnnn 1 1,245 24/04/2023, Saat: 18:48
Son Yorum: asrnnn
  Mühle Rocca R96 Tıraş Makinesi ve Porsuk Kılı Fırça ferencpuskas 18 5,814 16/04/2023, Saat: 13:41
Son Yorum: ferencpuskas
  Edwin Jagger 3ONE6 Stainless Steel Paslanmaz Tıraş Aleti sfenks 190 95,566 01/04/2022, Saat: 12:36
Son Yorum: kaman
  Mühle R89 Grande Tıraş aletine uygun Jilet Tavsiyesi 4bigpower 12 5,193 02/12/2021, Saat: 19:29
Son Yorum: 4bigpower
  Merkur Futur Safety Razor ilkerxxx 260 312,910 07/11/2021, Saat: 18:15
Son Yorum: serkant2
  Parker Variant - Ayarsızlara Ayar Veren Tıraş Aleti İncelemesi marv 20 6,708 15/10/2021, Saat: 08:26
Son Yorum: ekindgn
  Rex cut tıraş makinası Lawdilemma 18 11,987 10/06/2021, Saat: 14:00
Son Yorum: Oldman
  Muhle Rocca R94 Tıraş Aleti İncelemesi marv 13 5,925 19/05/2021, Saat: 23:37
Son Yorum: Lumberjack
  Rex Envoy Çelik Tıraş Aleti MetsGo 60 23,131 01/05/2021, Saat: 22:29
Son Yorum: Dorukbey

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: