Mucizevi Krem Zdrave şimdi Geltir'de
İnceleme için teşekkür ederim Ahraz Hocam,
Aynı kremi bir komşum bana hediye getirdi, lakin iş yerinde el kremi olarak kullanıyorum, tıraş sonrası ürün olarak kullanmak hiç aklıma gelmedi Smile
Bir deneyelim bakalım
Ahraz kardes, guzel inceleme icin cok tesekkur ederiz.

Prep kremle, zdrave aynı katagoride urunlermi. Akıskanlık kıvam ve tedavi edici ozellikleri olarak, bilgisi olan varmı?
Caner Bey güzel bir inceleme olmuş teşekkür ederim. Ayrıca kremi beğenmenize çok sevindik.
@ahraz , eline sağlık . Ben üşenmiştim vallahi buna inceleme yapmaya Big Grin
Yalnız bir şey dikkatimi çekti nani kuş ve sende ki zdrave classicler ile benim zdrave classic farklı ? Aldığım satıcı acaba bana tester mı yolladı ? Daha küçük ve farklı bir kabı var .
(16/03/2017, Saat: 22:28)Emrys Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ahraz , eline sağlık . Ben üşenmiştim vallahi buna inceleme yapmaya Big Grin
Yalnız bir şey dikkatimi çekti nani kuş ve sende ki zdrave classicler ile benim zdrave classic farklı ? Aldığım satıcı acaba bana tester mı yolladı ? Daha küçük ve farklı bir kabı var .

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7503&page=995 bu bendeki .
@Emrys komşum sıkıntı Yok aynı ürün sadece ambalaj farklı
(16/03/2017, Saat: 23:04)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Emrys komşum sıkıntı Yok aynı ürün sadece ambalaj farklı

Yok ürün aynı , biliyorum . Sadece kutuların farklılığına biraz şaşırdım .
Caner kardeşim, çok merak ettiğim ürünlerdi. Teşekkürler inceleme için. Bir de Trakyalı olacağız Smile En çok merak ettiğim krem Bulgar kremi aslında, kullananlar çok memnun ama tedarik sıkıntısı var. İnternette dahi bulamadım, o kadar araştırdım.
@ahraz , incelemeni şimdi oluyabildim. Eline sağlık diğer incelemelerini de dört gözle bekliyoruz.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Ben bu kremi nerden duydum kimden gördümde aldım diyordum ki Sonunda buldum Smile Ellerinize sağlık @ahraz üstad bu güzelliği öğrettiğiniz için. İyiki bu saatte burdasınız, yoksa tekrar okuyamazdım faydalı incelemenizi ..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Geltir Üyelerinin En Beğendiği Kokular / Parfümler ohtararan 233 208,701 16/10/2023, Saat: 23:58
Son Yorum: ohtararan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: