Ben Böyleyim ve Fikirlerinizi Bekliyorum :)
Wink 
İyi forumlar herkese Smile Adım Emre ve 20 Yaşındayım..
Sorularıma yönelik kendimden bahsetmek istiyorum.
-Yakın bir tarihte(1-2 ay önce) sakal yapım biraz daha gürleşsin, tüy gibi çıkan sakallar sakala benzesin diye 2 ay gibi bir süre boyunca 2-3 gün arayla tıraş oldum.
-Bu süreçten önce ise sadece 3 ile 5 ay ara ile saçımı uzatırdım. Saçımı kestirirken sakal tıraşıda olurdum jilet ile. Yani 3-5 ay ile max 5-6 kere tıraş oldum.
-Ailemizde köselik yok, bende de olmadığını düşünüyorum. Ama fotoğraflardanda anlaşılacağı gibi bazı kısımlar boş. Boştan kastım oralarda da sarı sarı tüyler var bu fotoğraflarda pek belli olmasa da.
-Kısacası benim faül, boğaz ve çenenin bir kısmındaki tüylerin sakallaştığını; yanak ve çene ile dudak arasındaki kısmın hala sarı tüylerin olduğunu söyleyebilirim. Sonuç olarak sakal çıkabilecek her kesimde kök mevcut.

Burdan fikirleriniz var ise bana o sarı tüyleri, boş gözüken yerleri nasıl doldurabileceğim hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim.

Dipnot olarak birşey daha demek istiyorum. Düşünüyorum ki gene hergün veya 1-2 gün arayla sarı tüylerin olduğu yere jilet vursam gürleşir mi diyorum ama o sarı tüyler tıraş olduktan 1 hafta sonra bıçağa gelecek şekilde oluyor.. ilk 3-4 gün sarı tüylerde belli olmuyor yani.
Şimdi sizce bu sarı tüyleri gürleştirmek adına tıraş olsam farkı görebilirmiyim? Ayrıca hangi sıklıkla tıraş olmalıyım(Hergün veya belirginleşmeye başladıkca gibisinden) ve tek bıçaklı jilet mi kullanmalıyım yoksa 3 bıçaklı, mach3 falan hangisini kullanmalıyım? Maksadım konforlu bir tıraştan öte belirginleşmesi anlayacağınız gibi Smile

Bu da yardımcı olması adına birkaç resim Smile
http://hizliresim.com/01Bk9Y
http://hizliresim.com/W0QZM4
http://hizliresim.com/Lyn4VV
Tebrik ediyorum ilk gunden 2 yazı yazdınız, ikiside yeni konu acarak ve aynı icerikle.

Vurdunuz kapıyı girdiniz kahveye, soyleyin agalar ben nasıl cay severim dediniz.
(27/03/2017, Saat: 21:03)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tebrik ediyorum ilk gunden 2 yazı yazdınız, ikiside yeni konu acarak ve aynı icerikle.

Vurdunuz kapıyı girdiniz kahveye, soyleyin agalar ben nasıl cay severim dediniz.

bu konuyu zaten o soruyu soracağım için detaylı bilgi vermek adına yazdım. Forum kurallarında tanışma konusu gerekiyor gibisinden bir yazı okudum. Diğer türlüde pat diye soru sormuş olacam. Ne yapsak suç yani egon için yorum yapıyorsun bence
(27/03/2017, Saat: 21:17)Kızılsakal-57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: -1

Burası galiba devlet arşivi
ah bu egom yokmu bu egom, basıma dert olacak diyordum birgun bak burada patlak verdi gordunmu Smile

Kardes, sen biraz foruma goz gezdir, burası nasıl bir arsiv oyle karar verirsin. Darılma sakın, uyarmaya calısıyoruz elimizden geldigince nazik dille.
Kal saglıcakla.
(27/03/2017, Saat: 21:27)Kızılsakal-57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yabancısı olduğunuz bir ortamda sizden yaşça büyük olabilmesi kuvvetle muhtemel olan kişilere üslup olarak yaklaşımınızdan dolayı eksi verdim. Ve ayrıca burası devlet arşivi değil, insanların birbirine koşulsuz ve karşılıksız bilgi-birikimlerini aktardığı, hediyeleştiği ender bir forumdur
Saygılar.

uslübumda gayet mütevaziyim zaten
(27/03/2017, Saat: 21:30)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ah bu egom yokmu bu egom, basıma dert olacak diyordum birgun bak burada patlak verdi gordunmu Smile

Kardes, sen biraz foruma goz gezdir, burası nasıl bir arsiv oyle karar verirsin. Darılma sakın, uyarmaya calısıyoruz elimizden geldigince nazik dille.
Kal saglıcakla.

Est. darılcak gücencek bir durum yok ki Smile Sadece konuya soru dışı cevap vermişsiniz, bu birşeyi değiştirmeyecek aksine şuan ki gibi konunun sapmasını sağlıyor. Eğer yasak bir durumsa zaten şikayet et falan olması lazım admin kişiler gereğini yapar
Biz arkadan is cevirmeyiz, gizliden sikayet etmeyiz. Varsa soyleyecegimiz, kisinin kendisine soyleriz. Daha icten ve dogru degilmi sizce. Su an musait degilim ben yada baska komsular benzer konulardan linkler veririz okumanız icin.

Sormus oldugunuz 2 urunden biri zaten sac icin. Sakalda bir ise yaramaz. Sac sakal kıl yapıları farklıdır. Geri kalan o tek urunun de sahsen ise yarayacagını dusunmuyorum.
Ulkede herkes kara, sizde sarısınlık var, bence daha degerli. Acele etmeyin daha yasınız gec. İhtiyac oldukca tıras olmaya devam edin. Forumdan onceki yazılara biraz goz gezdirirseniz, forum icerigi ile sizi ıslak tırasa ozendirebilirsek ne mutlu bizlere.
(27/03/2017, Saat: 21:42)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biz arkadas is cevirmeyiz, gizliden sikayet etmeyiz. Varsa soyliyecegimiz kisinin kendisine soyleriz. Daha icten ve dogru degilmi sizce. Su an musait degilim ben yada baska komsular benzer konulardan linkler veririz okumanız icin.

Sormus oldugunuz 2 urunden biri zaten sac icin. Sakalda bir ise yaramaz. Sac sakal kıl yapıları farklıdır. Geri kalan o tek urunun de sahsen ise yarayacagını dusunmuyorum.
Ulkede herkes kara, sizde sarısınlık var, bence daha degerli. Acele etmeyin daha yasınız gec. İhtiyac oldukca tıras olmaya devam edin. Forumdan onceki yazılara biraz goz gezdirirseniz, daha onceki yazılardan sizi ıslak tırasa ozendirebilirsek ne mutlu bize.

Şuan foruma göz atıyorum zaten Smile Fikrin için teşekkür ederim
Yeni bir arkadaşımız , bahsi geçen konu ile ilgili üyelerin rahatsız olduğunu bilmeyebilir . Her ne kadar niyetimiz iyi olsada . Bence yeni üyelere bu konu ile ilgili biraz iltimas gösterilmeli . Forum uslübünü bilmeyen arkadaşlar üye olur olmaz gelen uyarıları kavrayamayarak bu işten soğuyabiliyor  .E zaten burda bu işle ilgilenen bir avuç insan varız Smile
Her ne kadar niyetimiz iyi olsada yanlış anlaşılabiliyoruz bazen .

Hoşgeldiniz ,

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeniyim öneri bekliyorum enesburukoglu 29 7,926 08/02/2020, Saat: 03:00
Son Yorum: dimitraki
  Yardımlarınızı Bekliyorum... xcenior 21 12,140 28/03/2016, Saat: 01:42
Son Yorum: tipsol
  Yeniyim. Önerilerinizi bekliyorum. ckeskin 23 17,396 21/11/2014, Saat: 16:00
Son Yorum: ckeskin
  Tavsiyelerinizi bekliyorum Gueclue 12 9,651 07/01/2014, Saat: 04:47
Son Yorum: mckemal

Hızlı Menü: