Ben Böyleyim ve Fikirlerinizi Bekliyorum :)
(27/03/2017, Saat: 21:44)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni bir arkadaşımız , bahsi geçen konu ile ilgili üyelerin rahatsız olduğunu bilmeyebilir . Her ne kadar niyetimiz iyi olsada . Bence yeni üyelere bu konu ile ilgili biraz iltimas gösterilmeli . Forum uslübünü bilmeyen arkadaşlar üye olur olmaz gelen uyarıları kavrayamayarak bu işten soğuyabiliyor  .E zaten burda bu işle ilgilenen bir avuç insan varız Smile
Her ne kadar niyetimiz iyi olsada yanlış anlaşılabiliyoruz bazen .

Hoşgeldiniz ,

Saolun hoşbulum Smile Dıştan içerdeki ortamı bilemem tabiki. Forumların amacıda zaten insanlar sorun ve düşüncelerini paylaşmaktır diye biliyorum. Aranızdaki bağ hakkında fikrim yok Smile
Foruma hoş geldiniz sevgili @EtiCinGülsün, resimlerden sakal yapınızı incelediğimiz zaman kendinize has bir sakal yapınız olduğu görülüyor. Gür bir sakal yapısı olmaması bence bir eksiklik değildir. Sanatçı Tarkan'ın da size çok yakın bir sakal yapısı var. Bence yakışıyor
Çok üzerinde durmayın derim ..
Ben ayda bir tıraş olanlar biliyorum, köse değiller, sakalları az ve ince telli ... Smile
"Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz!" [Konfüçyüs]
Hos geldiniz. Hayirli ve ugurlu olsun. Fikir sahibi olabilmeniz icin bilgi sahibi olmaniz gerekiyor. Bunun icin yapmaniz gereken zaman ayirip forumda ilginizi ceken konulari okumak olmali.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeniyim öneri bekliyorum enesburukoglu 29 7,924 08/02/2020, Saat: 03:00
Son Yorum: dimitraki
  Yardımlarınızı Bekliyorum... xcenior 21 12,140 28/03/2016, Saat: 01:42
Son Yorum: tipsol
  Yeniyim. Önerilerinizi bekliyorum. ckeskin 23 17,396 21/11/2014, Saat: 16:00
Son Yorum: ckeskin
  Tavsiyelerinizi bekliyorum Gueclue 12 9,651 07/01/2014, Saat: 04:47
Son Yorum: mckemal

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: