ASCO Super Stainless
Full turuncu asco'yu 20 paket şeklinde stokladım. Mısır üretimli jiletler her zaman güzeldir. Asco'yu çok beğeniyorum orta sertlikteki sakallarımı güzel kesiyor. Özellikle usturada çok iyi iş çıkarıyor.
SEDEF USTURA + TURUNCU ASCO Jilet
Ve tabii ana perdeden sonra ikinci perdede ne kadar mükemmel kesiyorsa, 2. Tırasın ana perdesinde ancak o kadar mükemmel KESEMEMEKTE. Tek kullanımlık+2.perdelik bir jilet.
uzun süredir çeşitli makinelerde çeşitli jiletler deniyordum. Tam anlamıyla yüzüme uygun bir jilet bulamamıştım. Sık olmayan sakallarımda Yuma ile olduğum tıraşta bir iki küçük nokta hariç yanma ve tahriş yaşamadım. Ama zorlayıcı olmayan kısa sakallarımda kayıp gitmedi kesmekte zorlandı. Tahriş olmaması çok mutlu etti. Bir iki tıraş daha Yuma ile olup sonra asco yu usturada denemek istiyorum. Sanırım yine favorim bu olacak. Eğer böyle devam ederse güzelce stok yapmayı düşünüyorum.
www.instagram.com/kasismedya
Değerli komşuların Asconun mavi olanını aldım açıkçası ben pek performanslı olacağını sanmıyordum jileti usturada kullanıyorum beş günlük saça denedim ve sonuç beni çok şaşırttı jilet yağ gibi akıyor bu jiletin bu kadar konforlu olacağını düşünmemiştim.
Ben de Asco'nun mavi olanını bugün iki günlük sakalımda, Merkür Progress'in 5 seviyesinde (bu aleti de ilk defa kullandım) denedim. Tıraşa başlarken jilet çekiştirir gibi yaptı, ama sonra çıtır çıtır, keyifli ve sonuçta da mermer gibi, tahrişsiz bir tıraş verdi. Keramet jilette mi, alette mi bilmiyorum Smile

Şu ana kadar konforlu ve az keskin diye tarif edilen bu tarz jiletlere karşı hep mesafeliydim (jilet dediğin şöyle yağ gibi akmalı diye) ama anladım ki bu tarz jiletlerin keyfi de ayrıymış gerçekten. Şu anda 100'lüsü 35 TL + kargo gibi bir fiyatı var N11'de, paketlerde çıkan tüm diğer jiletlerde kalite böyle istikrarlıysa fiyat/performans ürünü bence.
"Her şeyin bir şeyi vardır."
(19/05/2021, Saat: 15:14)V4Vamık Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de Asco'nun mavi olanını bugün iki günlük sakalımda, Merkür Progress'in 5 seviyesinde (bu aleti de ilk defa kullandım) denedim. Tıraşa başlarken jilet çekiştirir gibi yaptı, ama sonra çıtır çıtır, keyifli ve sonuçta da mermer gibi, tahrişsiz bir tıraş verdi. Keramet jilette mi, alette mi bilmiyorum Smile  

Şu ana kadar konforlu ve az keskin diye tarif edilen bu tarz jiletlere karşı hep mesafeliydim (jilet dediğin şöyle yağ gibi akmalı diye) ama anladım ki   bu tarz jiletlerin keyfi de ayrıymış gerçekten. Şu anda 100'lüsü 35 TL + kargo gibi bir fiyatı var N11'de, paketlerde çıkan tüm diğer jiletlerde kalite böyle istikrarlıysa fiyat/performans ürünü bence.

komşum n11 de hangi mağazada var linki atabilir misin bulamadım da.
(22/05/2021, Saat: 21:23)Laylaylom Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum n11 de hangi mağazada var linki atabilir misin bulamadım da.

buyur komşum:
https://urun.n11.com/tiras-makinesi-akse...P490295175
(22/05/2021, Saat: 21:35)V4Vamık Adlı Kullanıcıdan Alıntı: buyur komşum:
https://urun.n11.com/tiras-makinesi-akse...P490295175

sagolun. bu asconun profil fotoğrafımda resimi olan full turunca ascoyla aynımıdır acaba profil fotoğrafımdaki turuncu ascoyu 90 tl'ye almıştım razorusta piyasada da sadece razorusta bulabilmiştim. eğer turuncu ascoyla aynıysa buradan devam ederim
Turuncusunu ben de merak ediyordum, denemedim ama ikisi de "super stainless" diye geçiyor. Turuncusunun jiletli usturalar için ideal olduğu söylenmişti bir üstad. Bir kere iki tarafını da makinede kullandıktan sonra kırıp jiletli usturada da kullandım ikinci kez mavisini, ki genelde jiletli ustura kullanırım, harika, yağ gibi, tahrişsiz bir tıraş verdi. Ben turuncusuyla mavisinin aynı jilet olduğunu düşünüyorum.

SM-A805F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Al Shabab Stainless sfenks 7 2,801 30/01/2024, Saat: 00:35
Son Yorum: TMRT
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,289 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,013,713 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,532 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 255,868 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,494 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 40,785 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA eggman 261 268,870 10/11/2022, Saat: 17:41
Son Yorum: Johny White
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,401 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 538,863 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: