ASCO Super Stainless
@CK89 Komşum yorumun için sağol. Akşam bende denemek için sipariş vericem.
@CK89 teşekkürler komşum aradığım yorum buydu Smile
arkadaşlar bu jilettten kullandım. Jlet çok kör değil, ancak pek yakın tıraş etmiyor. Sakallarım beklenenden çabuk uzadı.
Ancak çok yumuşak ve tahrişsiz bir tıraş sağladı. Sanırım Platinum jiletler cildime iyi geliyor.
Fiyatı da düşünüldüğünde bence performansı güzel.
https://beyfendi.org
İlk olarak R89'da kullandım. Çok keskin olmayan fakat konforlu bir jilet. 4 perde de sinekkaydı tıraş verdi. Tıraş keyfi fena değildi. İkinci defa 37C'de kullandım ve daha ilk perdenin yarısında jileti değiştirdim. Benim için bir defalık kullan at bir jilet. Bence stok yapılacak bir jilet değil.
Konfor olarak çok güzel en ufak kızarma yapmadı şap testinden de başarılı geçti. Keskinliği oldukça vasat sert sakallarımda çok takıldı. Agresif aletlerle uyum sağlayabilir
images-2.jpg
images-1.jpg
images-3.jpg
Mavi olanını kullandım. Muhtemelen sadece paketlemesi farklı olmalı. Hiç bir iddiası yokmuş gibi duran, ama değer verilmesi gereken bir jilet.
Kafama yatan jiletler genelde orta keskinlikte ama yüksek konforda olanlardır. Asco Super Stainless tam olarak bu talebi karşılıyor.
Turuncu olanını DE89 ile oldukça uyumlu buluyorum. Dün bir çılgınlık yapıp 15 günlük sakalımı makineyle kısaltmadan tıraş olayım dedim. Sakal çıkış yönündeki ilk perdede özellikle çene bölgesinde kesemediğim yerler oldu. O yüzden ikinci perdeyi de sakal çıkış yönünde gerçekleştirdim. Üçüncü perdeyi çapraz şekilde yaptım. Son olarak düzeltmelerle gayet başarılı bir iş çıkardı. Tıraş losyonu kullandığımda rahatsız etmeyecek bir yanma vardı sadece.

Aynı tıraşı 2 hafta önce Gillette 7 O'Clock Sharp Edge ile olmuştum. Sarı Gillette, turuncu ASCO'ya göre tıraş sırasında daha fazla çekiştirme yapmıştı. Ayrıca yüzümde daha fazla tahriş yaratmıştı. Dolayısıyla DE89 ile 2 haftalık sakal için ASCO'yu daha başarılı bulduğumu söyleyebilirim.

Bunun dışında 2 haftalık sakal için DE89'un iyi bir seçim olmadığını da tecrübe etmiş oldum. Bu aralar sık tıraş olmuyorum. R41 ya da Yaqi Agamemnon gibi agresif bir alet almanın zamanı geldi galiba.
(16/09/2020, Saat: 16:12)Tony Soprano Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Turuncu olanını DE89 ile oldukça uyumlu buluyorum. Dün bir çılgınlık yapıp 15 günlük sakalımı makineyle kısaltmadan tıraş olayım dedim. Sakal çıkış yönündeki ilk perdede özellikle çene bölgesinde kesemediğim yerler oldu. O yüzden ikinci perdeyi de sakal çıkış yönünde gerçekleştirdim. Üçüncü perdeyi çapraz şekilde yaptım. Son olarak düzeltmelerle gayet başarılı bir iş çıkardı. Tıraş losyonu kullandığımda rahatsız etmeyecek bir yanma vardı sadece.

Aynı tıraşı 2 hafta önce Gillette 7 O'Clock Sharp Edge ile olmuştum. Sarı Gillette, turuncu ASCO'ya göre tıraş sırasında daha fazla çekiştirme yapmıştı. Ayrıca yüzümde daha fazla tahriş yaratmıştı. Dolayısıyla DE89 ile 2 haftalık sakal için ASCO'yu daha başarılı bulduğumu söyleyebilirim.

Bunun dışında 2 haftalık sakal için DE89'un iyi bir seçim olmadığını da tecrübe etmiş oldum. Bu aralar sık tıraş olmuyorum. R41 ya da Yaqi Agamemnon gibi agresif bir alet almanın zamanı geldi galiba.

sıhhatler olsun komşum, yaqi dlc beast (üst kapağı taraklı alt tabla normal ) başlığı inceleyin derim. youtube da 6 aylık sakalı 2 perdede sinekkaydı yapanlar var. hayret ettim . kesimi en çok r41 le karşılaştırılıyor. başlığı kirletmeden bu kadar yazmak istedim Smile
(16/09/2020, Saat: 16:27)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sıhhatler olsun komşum, yaqi dlc beast (üst kapağı taraklı alt tabla normal ) başlığı inceleyin derim. youtube da 6 aylık sakalı 2 perdede sinekkaydı yapanlar var. hayret ettim . kesimi en çok r41 le karşılaştırılıyor. başlığı kirletmeden bu kadar yazmak istedim Smile

Teşekkür ederim komşum. Az önce Razorus'taki tanıtımını okudum, gerçekten heyecan verici özellikte bir başlık. Tekrar teşekkürler.
Bugün ilk kez denedim yaqi dlc beast başlığı ve tabac sabun ile. Jilet keskinliği ortanın üstü, konfor ise güzel. Beğendiğim bir jilet oldu. Kesimini eski racer jiletlere benzettim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Al Shabab Stainless sfenks 7 2,798 30/01/2024, Saat: 00:35
Son Yorum: TMRT
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,282 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,013,564 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,528 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 255,853 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,486 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Gilette 7 O' clock Super Platinium ohtararan 32 40,776 23/04/2023, Saat: 21:20
Son Yorum: Mecanica
  RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA eggman 261 268,832 10/11/2022, Saat: 17:41
Son Yorum: Johny White
  The Gentleman Super Platinum / Made in India dramahlas 10 4,398 30/10/2022, Saat: 20:51
Son Yorum: cavenaut
  Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade ilkerxxx 560 538,709 29/08/2022, Saat: 16:44
Son Yorum: Lord Sparhawk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: