Feather New Hi-Stainless Platinum Coated Blade
komşularım yurtdışından toplu alım feather yapan var mı aranızda ? Gümrükte sıkıntı çıkıyor mu? İki makinemde de en sevdiğim en konforlu jilet feather ve değişecek gibi görünmüyor o yüzden toplu alıp stokta dursun istiyorum.

Daha önce paylaşılmıştı bir konu güzel bir kanada sitesinden galiba ama göremedim şu anda.
@Niko komşum sağolun size de keyifli tıraşlar.

@dikdik_s Komşu bu akşam bir paylaşım yaparım. Fatip ile ilk ciddi DE kondisyonumu tutuyorum kaliteli tıraşlar çıkıyor. @pilotic komşumun verdiği numune jiletlerden her akşam birini deniyorum. DE cidden başka bir dünya kullanınca anladım. Feather ile çok iyi bir uyumu var Fatip'in ayrıca Treet marka jileti denedim, ilginç bir şekilde bana çok iyi geldi. artık açısı mı, kaplaması mı çok konforlu iki tıraş çıkarttı bana.

Bu arada numune sabun için gerekli malzemeler geldi.  Batman'a 4 günlük bir seyahatim var sonrasında ise Kantaronlu sabun numunesi dökeceğim. artık kaç tane çıkarsa buradan isteyen arkadaşlarıma göndereceğim. İnşallah bir aksilik çıkmaz ve döndüğümde hallederim...
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
Efrasyab
Su gri renkte rapira platinum gondermis olmam lazım sanada, onu da birgun denermisin, bende onu seviyorum kimse begenmiyor ama bi sende dene bakalım.

@husmenusta
Komsum ozellikle shipping gonderi ucreti dahil doviz kurundan hesabını iyi yap, 1-2 lira fark ediyorsa paket basına burada tedarikcilerden al derim hic ugrasma. Kabaca bakınca 100 luk buldugum fiyat, 30usd. ne yapar 120 lira, burada hazırı kac lira 130 lira. Degermi risk alınırmı ugrasılırmı kendi hesabını sen bilirsin.
Dügün cemiyeti denilince tirasi Feather ile olmali diye bir dusuncem var nedense,
Fakat bu tıraşlarda sabunu ne olursa olsun, kanli da kansiz da olsa yüzümde 15 saat gibi süren ağrıya benzer birsey oluyor.

Geleneksel tirasa baslayali 30 ay olmuş, kas hafizamin olusmus olmasi lazim, belki de kaplamasi yaramiyordur...
Bugün bu jileti koruma barsız yumayla denedim, yavaş ve bastırmadan kesmeme rağmen yüzümü bayağı kanattı. Makine dandik diyeceğim astra yeşil üst düzey bir konfor ile traş ediyor aynı yuma makineyle. Galiba bir uyumsuzluk söz konusu.
bildigim kadariyla en keskin jileti koruma barsiz kullanmissiniz ondan olabilir.
(07/05/2018, Saat: 22:29)abdussamedy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün bu jileti koruma barsız yumayla denedim, yavaş ve bastırmadan kesmeme rağmen yüzümü bayağı kanattı. Makine dandik diyeceğim astra yeşil üst düzey bir konfor ile traş ediyor aynı yuma makineyle. Galiba bir uyumsuzluk söz konusu.

@abdussamedy abi ne yaptın sen yanağını almadığına dua et Smile ben ekstra ekstra mild alette kullanmaya çekiniyorum featheri ha illa kullancam dedim kararttıysam gözü özel sabunlar hazırlıklar Smile
(07/05/2018, Saat: 22:29)abdussamedy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün bu jileti koruma barsız yumayla denedim, yavaş ve bastırmadan kesmeme rağmen yüzümü bayağı kanattı. Makine dandik diyeceğim astra yeşil üst düzey bir konfor ile traş ediyor aynı yuma makineyle. Galiba bir uyumsuzluk söz konusu.

Hocam naptın sen? :O
En ölümcül eşleştirmeyi yapmışsın resmen. Aman diyeyim dikkat!!
"A Samurai always wears two swords."
Önemli bir çizik yada faça yok bu jiletle ustura traşı yapmak isteyen en az bir 15 dakika harcamalı diye düşünüyorum.

Feather popular TTO nun neden bu kadar mild olduğunu şimdi anladım,tersten almakta bana göre değil,ama bu geleneksel traşı ekonomikliği ile dahada sevdim, yuma 1 tl, arko sabun 2 tl, nuhu nebiden kalma fırça ücretsiz Smile, yeşil astra 5li 1.65 = 4.65 Tl oda eşittir on numara konforlu ustura traşı. Cevaplar için teşekkürler..
@abdussamedy üstadım,
Hoşgeldin öncelikle,

yazını okudum keyfe geldim desem yeri var.
Evet çok ekonomik bi tıraş şekli bu. 2 ay sonra tekrar görüşelim bu konuyu Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Al Shabab Stainless sfenks 7 2,798 30/01/2024, Saat: 00:35
Son Yorum: TMRT
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,282 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Gillette platinum esevetnov 88 60,610 03/10/2023, Saat: 23:45
Son Yorum: alfredantionee
  Bic Chrome Platinum alpbb74 190 186,601 31/05/2023, Saat: 12:56
Son Yorum: layken
  Astra Superior Platinum (Yeşil) pars 664 681,235 13/05/2023, Saat: 00:08
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Astra Superior Stainless (Mavi) FloydianDM 263 255,853 30/04/2023, Saat: 14:50
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Gillette 7 O'Clock Super Stainless Double Edge (Yeşil Paket) koolandgang 50 43,486 24/04/2023, Saat: 15:43
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Treet Platinum Wilkinson 90 105,137 15/04/2023, Saat: 00:27
Son Yorum: sfiber
  VERTICE Euromax Platinum Jilet BuraKaya55 54 29,097 01/01/2023, Saat: 10:44
Son Yorum: saitfirat
  RAPIRA SUPER STAINLESS (pembe/mavi/siyah) RUSYA eggman 261 268,832 10/11/2022, Saat: 17:41
Son Yorum: Johny White

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: