Yağlı ciltler için yüz temizleyici önerisi
(18/07/2017, Saat: 14:52)finwe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Otacinin Cam katranli kukurtlu sabununu birkac kez 2-3 gun boyunca gunluk olarak denedim. Her seferinde ozellikle yanaklarda kizariklik olusunca alerjik bir durum oldugunu dusunup biraktim.

@fanarin komsumun onerisini bulmaya calisacagim bakalim..
Komşum sabunlarken yüzünüzü fazla ovalamayınız sakın, yoksa pul pul döker tahriş yapar. Elinizde köpürttükten sonra o köpüğü suratınıza yavaşça sürün ve bekleyin 1 dakika kadar. Hala devam ederse şikayet günde sadece 1 defa yatmazdan evvel deneyin, günde 2 defa ve fazlasında tahriş kaçınılmaz. Sıhhatler dilerim
Şakağımdaki kansa,
O benim gülüşümdür!
Namert sürünmektense,
Erkekçe ölüşümdür.(OĞUZ KAĞAN)
(19/07/2017, Saat: 19:00)Kızılsakal-57 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum sabunlarken yüzünüzü fazla ovalamayınız sakın, yoksa pul pul döker tahriş yapar. Elinizde köpürttükten sonra o köpüğü suratınıza yavaşça sürün ve bekleyin 1 dakika kadar. Hala devam ederse şikayet günde sadece 1 defa yatmazdan evvel deneyin, günde 2 defa ve fazlasında tahriş kaçınılmaz. Sıhhatler dilerim

Komsum bilgilendirmeniz icin cok tesekkurler. Tam temizlenmiyormus hissiyati ile yuzumu ovalaya ovalaya kullaniyordum, belirttiginiz yontemle tekrar sans verecegim Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Banyo icin dogal sabun tavsiyesi? Arkomani 16 2,662 05/01/2018, Saat: 21:31
Son Yorum: dikdik_s
  DECANT ÖNERİSİ efdu 11 8,714 07/01/2015, Saat: 14:02
Son Yorum: mkb1907
  saç için karakartal 11 12,540 04/07/2013, Saat: 19:20
Son Yorum: karakartal

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi