watsons sakal yağı
Ben de aldim ve bugun kullandim. Iki, uc pump kadar kullandim. Muhtesem bir tiras yasamadim ama her zaman cene bolgesini zor tiras ederken bugun jilet oradan yag gibi akti. Proraso tiras oncesini uzun zamandir kullanirim hic boyle olmamisti Smile
(17/12/2018, Saat: 00:28)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de aldim ve bugun kullandim. Iki, uc pump kadar kullandim. Muhtesem bir tiras yasamadim ama her zaman cene bolgesini zor tiras ederken bugun jilet oradan yag gibi akti. Proraso tiras oncesini uzun zamandir kullanirim hic boyle olmamisti Smile
Umarım psikolojik değildir bu geri dönüşlerimiz, halkı yanıltmayalım.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(17/12/2018, Saat: 00:28)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de aldim ve bugun kullandim. Iki, uc pump kadar kullandim. Muhtesem bir tiras yasamadim ama her zaman cene bolgesini zor tiras ederken bugun jilet oradan yag gibi akti. Proraso tiras oncesini uzun zamandir kullanirim hic boyle olmamisti Smile

2 yıldır kullanırım, ilk önceleri ucuz diye pek elim gitmemişti ama sonraları bıyık bölgesi ve çene bilgesinde devamlı kullanır oldum.
Proraso tiras oncesi ürünlerdense bu watson yağı bana da kesinlikle daha iyi geliyor
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
bahsetiğiniz ürün https://www.watsons.com.tr/p/erkek-sakal...0-ml-17796 bu mu ?
ta kendisi komşum. Wink
de te fabula narratur.!
Bu urunu kullanmaya basladigimdan beri tiras sonrasi sol yanagimin bir kisminda kizarma ve kasinma oluyor. Bir sonraki tirasimi yag kullanmadan olacagim bakalim tekrarlayacak mi
(24/12/2018, Saat: 10:32)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu urunu kullanmaya basladigimdan beri tiras sonrasi sol yanagimin bir kisminda kizarma ve kasinma oluyor. Bir sonraki tirasimi yag kullanmadan olacagim bakalim tekrarlayacak mi
Birkaç oldu kullanıyorum ama böyle birşey yaşamadım doğrusu. Çok belirgin mi?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
(24/12/2018, Saat: 11:16)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birkaç oldu kullanıyorum ama böyle birşey yaşamadım doğrusu. Çok belirgin mi?

Evet. Yanagimin bir kisminda belirgin bir kizarma ve kasinma oluyor. Balsami verdikten sonra azalarak bitiyor. Nihai sonuc bir sonraki tirasta kendini belli edecek.
(24/12/2018, Saat: 11:19)mehmets Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet. Yanagimin bir kisminda belirgin bir kizarma ve kasinma oluyor. Balsami verdikten sonra azalarak bitiyor. Nihai sonuc bir sonraki tirasta kendini belli edecek.
Akşam ben de sırf durumu gözlemlemek için deneyeceğim.

internet mağazasında stok tükenmiş, bu öğlen fiziksel mağazaya gidip bakacağım, umarım bulurum
So far so good..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ev Yapımı Tıraş Öncesi Yağı (Pre-shave Oil) eggman 32 51,079 20/02/2020, Saat: 12:08
Son Yorum: umok
  traş için bebek yağı kullanma ve yatık sakalı dikleştirme staggerlee 12 13,963 19/11/2017, Saat: 11:38
Son Yorum: dikdik_s
  watsons pre-shave cologne Erdem 11 20,491 01/11/2015, Saat: 12:49
Son Yorum: ynspektas
  Nuage Men Tıraş Yağı corpus36 2 7,145 15/08/2015, Saat: 16:52
Son Yorum: corpus36
  King of Shaves AlphaOil Tıraş Yağı mancho 7 14,179 30/10/2012, Saat: 23:50
Son Yorum: Aersin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: