Aktar ilaç losyon krem
Kardeşler Selamın aleyküm aranıza katılalı 5 dakika oldu hepinizi saygıyla selamlıyorum...
Bana yardımcı olabilecek kardeşime ömür boyu Duacı olurum bu arada yanlış yere actiysam konuyu Özür dilerim...Yaklaşık 4 senedir bende her erkek gibi bir kere bile olsun bıyık bırakmak için çabalıyorum ama olmuyor..
Minoxil aldım sarmısak sürDüm bi aktardan yağ aldım sürdüm fakat olmuyor olmuyor bana bıyık bırakacak kadar kök çıkaracak ilaç krem losyon tavsiye edecek kardeşim varmı yada satacak alıp kullanan faydasını gören şimdiden hepinize teşekkür ederim saat 5 ve ben halen bu konuyu araştırıyorum çoğu erkek için sıradan biseyken bu konu ben 4 senedir uğraşıyorum var fakat bırakacak kadar yok bıyık kökü Allah hepinizden razi olsun
Hoşgeldiniz ,
Hoş geldiniz. Konu, belirttiğiniz gibi bence de yanlış yere açılmış gibi. Ama sakil de değil. Adminler gerekli görürlerse taşırlar.

Kıl tipi ve yoğunluğunu değiştirme şansınız ne yazık ki yok. Yaşınızı yazmamışsınız ama 4 senedir uğraşıyorsanız sanırım durum artık belli. Genetik kodunuz ne ise o. Üzülmeyin, kafaya da bu kadar takmayın. Gerçeği kabullenin ve kendinizle barışın. Hayat bıyıksız da güzel  Wink Yazdıklarım moralinizi bozmasın, boşuna para harcamayın. Var olan sakallarınızla keyifli tıraşlar olmaya çalışın. Videolarda izlediğimiz birçok duayen gelenekselcinin de sakal ve bıyıklarının çok yoğun olmadığını farketmişsinizdir. Keyifli forumlar dilerim.
Aleyküm selam kardeşim, hoş geldiniz.

Evet, başlığın yeri doğru değil. Adminler/modlar yardımcı olacaktır. Kıl yoğunluğunu ve bıyığı bu kadar dert etmeyin. Benim de sakallarım gür ve yoğun değil. Sanırım bu konuda da fazlaca yapacak bir şey yok. Ayrıca unutmayın burası sakal/bıyık bırakma değil kesme forumu Smile Siz keyifle tıraş olmanıza bakın, böyle şeylere takılmayın.
Teşekkürler güzel temennileruniz için
Beardbrand sahibi Eric Bandholdz'un röportajını okudum geçen günlerde. Finasteride içeren propecia ,nioxin şampuanı ve minoxidil üçlüsünün etkili olduğundan bahsediyordu.Köpük formunu deneyin bir de minoxidilin ,rogaine ve kirkland markalarının bu formda ürünleri. Finasteride içeren propecia yan etkileri olan bir ürün galiba bu ürün için doktora danışmanızı tavsiye ederim.  
Yazı şurada; https://www.gentlemansgazette.com/beard-...escription
Hoşgeldiniz. Bildiğim kadarıyla bu durumun tek çözümü bıyık ektirmek

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Evde croap (sabun + krem) karışımı yaptım Oldman 2 1,122 30/04/2023, Saat: 14:12
Son Yorum: Oldman
  evinizde yapabileceğiniz hücre yenileyici krem ihtilaf 4 8,071 13/09/2012, Saat: 00:48
Son Yorum: papazerigi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: